Vondrovic air base pro nevítězící US Army

Avatar
Původní autoři
Roznašeč smrti americký  strategický bombardér B-52
v Mošnově (komentář k fotografii dole pod článkem)

David Dvořák
23.1.2020  Zvědavec
Skupina Traktor ve své písni Defenestrace zpívá … “slíbit za druhýho, měl bys přijít o půl svýho. Takhle už to nejde, máme toho dost. Zalezte do děr, doprava i doleva, po Vás potopa i půda spálená…”

Panu poslanci (EU) Vondrovi bych rád vzkázal následující – osobně jen a jen uvítám, když bude kandidovat v Moravskoslezském kraji v nejbližších volbách s heslem “Prosadím Vám leteckou základnu US Army v Mošnově”. Pokud předvolební řež s tímto sloganem přežije bez větší úhony na zdraví a naopak zvítězí, pak bude mít zcela jistě morální právo nabízet území, které nevlastní a kde nežije, Američanům, resp. US Army. Do té doby ale nechť drží ústa!

Bez ohledu na výše uvedené mu rozhodně nechci bránit v análním alpinismu kterýmkoliv směrem. Zatím pořád máme osobní svobodu a vůbec mi nebude vadit, pokud to vezme směrem USA. Ovšem jen a jen za podmínky, že to bude jeho aktivita dotýkající se jen jeho osoby. Obyčejné, slušné občany nechť do této pochybné činnosti netahá.

Osobně by mě zajímalo, kde, vzhledem k naší historické zkušenosti, bere tu drzost nabízet de facto novodobou variantu “zvacího dopisu” pro cizí nevítězící armádu, která lže, za kterou jsou jen rozvrácené státy a spousta mrtvol. A navíc s důsledky pro kraj, kde nežije. Nic mu přeci nebrání koupit si např. na Floridě pozemek a ten nabídnout k využití US Air Force. Současně může nahlásit souřadnice do štábu armády RF, aby se nezdržovali se zaměřováním, když se např. šílenec typu Pompea rozhodne zlikvidovat druhého nejvyššího představitele RF za to, že např. o USA nehezky mluvil. Dle mého ale drobný zádrhel této varianty bude možná v tom, že US Air Force nepotřebují základnu pro výcvik, ale – opět dle mého – základny pro své agrese.

Já osobně nevidím jediný důvod, proč podporovat agresora a akce typu bombardování Bělehradu nebo jiných suverénních států. A dopředu říkám, že si řeči o ruské hrozbě můžete strčit někam. Fakta totiž vykreslují jiný obraz než mainstreamem prezentovaný – vzpomínaný Bělehrad nebombardovala letadla RF, Libyi nerozvrátila armáda RF stejně tak jako nefinancovala “naše umírněné teroristy” v Sýrii. Armáda RF taky nemá na svědomí hromadu mrtvol při “exportu” demokracie na pásech tanků do Iráku. V tomto bodě se sluší připomenout, že poté, co USA instalovaly v Iráku demokracii, se demokraticky zvolený parlament rozhodl vypovědět importéra ze své země – a světe div se, vyhrožování a chování USA se začíná nápadně podobat jednání kované okupační mocnosti.

Stejně tak si můžete nechat řeči o tom, jak nás někdo bude chránit – opět … historie ukazuje jiný pohled. V Mnichově nás prodali jak králíky na trhu, po r. 89 nám “pomohli” tak, že jsme na úrovní řádně ždímané kolonie a aktuálně dnes, když reálně hrozí islamizace, tak ještě přikládají pod kotel. Ironicky mohu jen dodat pár faktických připomínek – kdy naposledy US Army někde zvítězila? Máme spoléhat na ochranu od armády, kterou potupně poráží “pastevci koz v teniskách”? … na armádu, která umí jen ničit, bořit a rozvracet státy? Nebo nás snad má bránit proti bolševikovi, který zaútočí masivní bytovou výstavbou…? příp. záludně zahájí ofenzívu na poli návratu k potravinové soběstačnosti?

Dle mého, jsou lidi jako Vy, pane poslanče Vondro, ekvivalentem tvůrců zvacího dopisu z r. 68 – jen s jiným znaménkem.

Jako rodilý Ostravák Vám říkám, běžte se bodnout … a jak zpívá skupina Traktor … zalezte už do děr, Fiala doleva, Vy doprava, po Vás potopa i půda spálená …

Komentář Nové republiky: 

Eurposlanec Vondra Promopro velmi dobře ví, že Mošnov byl postaven rektálními alpinisty minulého režimu pro dálkové strategické bombardéry Sovětské armády. Za naše peníze. O stavbě bylo rozhodnuto v padesátých letech, ale než se letiště dostavělo, sověti přešli na rakety jako nosiče jaderných hlavic a předsunuté strategické letiště v Mošnově už nepotřebovali. Mošnov nám tak nějak z té doby zbyl.
Pan europoslanec Promopro, rektální alpinista nového režimu, velmi dobře ví, že si mošnovské letiště na začátku devadesátých let vyhlédlo americké vojenské letectvo jako svou předsunutou základnu namířenou na Východ. O té doby si přílety a odlety do a z Mošnova pravidelně nacvičují jak strategické bombardéry, tak letadla radiolokačního průzkumu, leteckého zásobování i stíhačky US Air Force. V rámci novodobými řiťními alpinisty založených Dnů NATO.
Pan europoslanec Promopro má asi zálusk na nějakou další větší státní zakázku, kterou by mohl prostřednictvím svých lidí “odklonit”. Jako minule. A aby mu to beztrestně prošlo jako minule, potřebuje silné krytí. Jako minule. Ambasáda v Praze na Tržišti to velkému havloidovi, jak sám sebe nazývá, jistě poskytne. Je to přece stoprocentně jejich člověk, Teď jen ještě jak to zaonačit s těmi Ostraváky a Slezany, s spolkem Ne základnám a s dalším českým otravným hmyzem?
Ale od toho je tu mainstream a ČT a ČRo a presstituti z dalších kanálů, aby myšlení lidí v Česku důkladně zmasakrovaly. 
V. D.