Pandemie Coronavirus COVID-19. Skutečným nebezpečím je „Agenda ID2020“

Peter Koenig, 12. března 2020 a admin
20. 3. 2020  Desítka
Kdo, nebo co je to neslavná Agenda ID2020? Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu.

Zdá se, že čím více se píše o příčinách Coronaviru – tím více jsou písemné analýzy zastíněny propagandou a strachem. Otázky ohledně pravdy a argumenty o tom, kde hledat původ a jak se virus mohl šířit a jak proti němu bojovat, jsou ztraceny v hluku nechtěného chaosu. Ale není to to, co „Černí muži“ za touto zamýšlenou pandemií chtějí? Chaos, panika, beznaděj, vedoucí k zranitelnosti člověka, kdy se lidé stávají snadnou kořistí pro manipulaci?

Dnes WHO prohlásil coronavirus COVID-19 za „pandemii“, i když nejde o sebemenší stopu pandemie. Pandemie může být stav, kdy míra úmrtnosti na infekci dosáhne více než 12%. V Evropě je míra úmrtnosti asi 0,4% nebo méně, s výjimkou Itálie, což je zvláštní případ, kdy maximální úmrtnost činila 6% (další analýza viz níže).

Čína, kde míra úmrtnosti dosáhla vrcholu jen před několika týdny, okolo 3%, je zpět na 0,7% a rychle klesá. Zatímco Čína přebírá plnou kontrolu nad touto nemocí a to s pomocí léku vyvinutého před 39 lety na Kubě, s názvem „Interferon Alpha 2B (IFNrec)“, jenž je velmi účinný v boji proti virům a jiným chorobám, ale není ve světě znám a používán, protože USA pod nezákonným embargem Kuby neumožňují aby byl uveden na mezinárodní trh.

NĚKDO s největší pravděpodobností obdržel rozkaz od „těch nahoře„, od lidí, kteří také řídí Trumpa a „vůdce“ (sic) Evropské unie a jejích členských zemí, od těch, kteří si kladou za cíl ovládat svět silou – New World Order, (Nový světový řád).

To bylo na rýsovacím prkně před léty. Konečné rozhodnutí pokračovat TEĎ bylo přijato v lednu 2020 na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu, samozřejmě za velmi zavřenými dveřmi. Gates, GAVI (sdružení léčiv podporujících očkování), Rockefeller, Rothschild, atd., všichni jsou za tímto rozhodnutím – implementací Agendy ID2020 – viz níže.

Poté, co byla pandemie oficiálně prohlášena, může být dalším krokem, také na doporučení WHO nebo jednotlivých zemí „násilné očkování“ pod policejním a / nebo vojenským dohledem. Ti, kdo odmítnou, mohou být potrestáni (pokuty a / nebo vězení – a všichni budou stejně očkováni násilím).

Pokud skutečně dojde k násilnému očkování, další bonanze pro Big Pharma, lidé opravdu nebudou vědět jaký typ koktejlu bude do vakcíny vložen, možná pomalý zabiják, který působí až za pár let, nebo nemoc, která zasáhne pouze příští generaci, nebo agent, který oslabuje mozek, nebo gen, který činí ženy neplodnými…. vše je možné, vždy s cílem úplné kontroly populace a snížení počtu obyvatel. Za pár let člověk samozřejmě nebude vědět, odkud nemoc přišla. To je úroveň technologie, kterou naše biologické války dosáhly, (USA, Velká Británie, Izrael, Kanada, Austrálie…).

Další hypotéza, v tomto bodě pouze hypotéza, ale realistická, je ta, že spolu s očkováním, pokud ne hned, tak možná pozdějí, může být injikován nanočip, neznámý očkované osobě. Čip může být vzdáleně naplněn všemi vašimi osobními údaji, včetně bankovních účtů – digitálních peněz. Ano, digitální peníze jsou přesně to, kam „oni“ směřují, takže už nemáte žádnou kontrolu nad svým zdravím a dalšími důvěrnými údaji, ale také nad svými výdělky a výdaji. Vaše peníze budou moci být zablokovány nebo odebrány jako „sankce“ za chování, za plavání proti proudu. Můžete se stát pouhým otrokem pánů. Proti tomu by feudalismus vypadal jako procházka v parku.

Není to jen tak, co Dr. Tedros z DG WHO, řekl před několika dny – „musíme se přiblížit k digitálním penězům, protože peníze na papíře a mince mohou šířit nemoci, zejména endemická onemocnění, jako je koronavírus„. Předpověď věcí, které přijdou? Nebo na realitu jenž je již tady? V mnoha skandinávských zemích je hotovost již z velké části zakázána a dokonce i jedna malá čokoláda může být zaplacena pouze elektronicky.

Jdeme směrem k totalitnímu stavu světa. Je to součást Agendy ID2020 a tyto kroky je třeba provést již nyní. Byly připraveny mimo jiné počítačovou simulací koronaviru v Johns Hopkins v Baltimoru dne 18. října 2019, sponzorovanou WEF a Bill & Melinda Gates Foundation.

Bill Gates, jeden z hlavních obhájců očkování pro všechny, zejména v Africe, je také velkým zastáncem snižování počtu obyvatel. Snížení populace patří mezi cíle elity v WEF, Rockefellerů, Rothschildů, Morganů a několik dalších. Cílem je méně lidí (malá elita) může žít déle a lépe se sníženými a omezenými zdroji, které Matka Země velkoryse nabízí.

Toto bylo otevřeně propagováno již v 60. a 70. letech Henrym Kissingerem, ministrem zahraničí Nixonově administrace, spolutvůrcem vietnamské války, s hlavní zodpovědností za plošné bombardování Kambodže s genocidou milionů neozbrojených kambodžských civilistů. Spolu s vojenským převratem organizovaným CIA, 9. září 1973 v Chile, kdy byl zavražděn demokraticky zvolený Salvador Allende a moc byla předána vojenskému diktátoru Pinochetovi, spáchal Kissinger válečné zločiny. Dnes je mluvčím Rockefellerů a jejich „Bilderberger Society“.

Dva týdny po počítačové simulaci v Johns Hopkins Medical Center v Baltimoru v Marylandu, která „produkovala“ (jako simulovala) 65 milionů úmrtí (!), se virus COVID-19 poprvé objevil ve Wuhanu. Nyní je téměř jisté, že virus byl přiveden do Wuhanu zvnějšku, pravděpodobně z bio-válečné laboratoře v USA. Viz také ZDE a také ZDE.

****

Co je to neslavná Agenda ID2020? Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu. Program využívá stávající registrace narození a očkování, aby novorozencům poskytl přenosnou a perzistentní biometricky spojenou digitální identitu. GAVI, Alliance for Vaccines and Immunization, (Globální aliance pro vakcíny a imunizaci), se na své webové stránce identifikuje jako globální partnerství v oblasti zdraví organizací veřejného a soukromého sektoru, které se věnují „imunizaci pro všechny“. GAVI je podporována WHO a je samozřejmé, že jejími hlavními partnery a sponzory je farmaceutický průmysl.

Aliance ID2020 se na svém summitu v roce 2019, nazvaném „Rise to Good ID Challenge“, v září 2019 v New Yorku, rozhodla zavést svůj program v roce 2020, kdy toto rozhodnutí potvrdilo WEF v lednu 2020 v Davosu. Jejich program digitální identity bude testován u bangladéšské vlády. GAVI, Vakcinační aliance a „partneři z akademické obce a humanitární pomoci“ (jak si říkají) jsou součástí průkopnické strany.

Je to jen náhoda, že ID2020 se objevuje na začátku toho, co WHO nazývá pandemií? Nebo je pandemie potřebná k „zavádění“ mnoha ničivých programů ID2020?

Zde je text, který musel řícti Anir Chowdhury, politický poradce bangladéšského vládního programu:

„Zavádíme perspektivní přístup k digitální identitě, který dává jednotlivcům kontrolu nad jejich osobními údaji a přitom stavíme na existujících systémech a programech. Bangladéšská vláda uznává, že návrh systémů digitální identity má dalekosáhlé důsledky pro přístup jednotlivců ke službám a živobytí a my chceme být průkopníky tohoto přístupu.“

Páni! Ví pan Anir Chowdhury, do čeho se dostává?

Zpátky k pandemii a panice. Evropské sídlo OSN, včetně sídla WHO v Ženevě, je v podstatě sestřeleno. Na rozdíl od karantény, která začala v Benátkách a později se rozšířila do severní Itálie, je nyní v karanténě celé Itálie. Podobné blokování může brzy také přijmout Francie a další evropské vazalské státy anglo-sionistické říše.

Rozšiřují se četná memoranda s podobným panikovým obsahem od různých agentur OSN v Ženevě. Jejich klíčovým poselstvím je zrušit veškeré cestování, všechny události v Ženevě, návštěvy Palais des Nations, Ženevskou katedrálu, další památky a muzea. Nejnovější směrnice mnoha agentur dávají svým zaměstnancům pokyn, aby pracovali z domova, aby se vyhnuli kontaminaci veřejnou dopravou.

Tato atmosféra paniky a strachu předčí jakýkoli smysl pro realitu, když na pravdě nezáleží. Lidé už nemohou přemýšlet o příčinách a o tom, co za tím může být. Nikdo vám již nevěří, když se odvoláváte na událost 201-simulaci koronaviry, vojenské hry ve Whuanu uzavřené 7. srpna, biologické válečné laboratoře s vysokou bezpečností ve Fort Detrick, Maryland a dalších. To, co mohlo být v jednom okamžiku pro mnohé jasné, je dnes naprostá konspirační teorie. Síla propagandy. Destabilizační síla destabilizující země a lidi, ničí ekonomiku, vytváří potíže lidem, kteří mohou přijít o zaměstnání, obvykle těm, kteří si to mohou nejméně dovolit.

Také v této době je stále důležitější připomínat lidem, že ohnisko v Číně bylo zaměřeno na čínský genom. Zmutovalo to později, aby překročilo „hranice“ čínské DNA? Kdy se to stalo, pokud se to stalo? Protože na začátku bylo jasné, že i nakažené oběti v jiných částech světa byly z 99,9% čínského původu.

To, co se stalo později, když se virus rozšířil do Itálie a Íránu, je dalším problémem a otevírá cestu řadě spekulací.

1) Existovaly různé kmeny viru, které cirkulovaly postupně aby destabilizovaly země po celém světě a zmátly obyvatelstvo a média, takže zejména nikdo z hlavního proudu nemůže dojít k závěru, že první kmen se zaměřil na Čínu do biologické války.

2) V Íránu mám silné podezření, že virus byl rozšířenou formou MERS (respirační syndrom Středního východu vytvořený člověkem, vypukl nejprve v Saúdské Arábii v roce 2012, zaměřený na arabský genom), jenž byl nějakým způsobem dopraven do vládních kruhů (aerosolovým sprejem?), s cílem „Změnit režim“ smrtí způsobenou COVID19, což je zbožné přání Washingtonu alespoň za posledních 30 let.

3) V Itálii – proč Itálie? – Možná proto, že Washington / Brusel chtěl tvrdě zasáhnout Itálii, protože byla oficiálně první zemí, která podepsala dohodu s Belt and Road (BRI), (Hedvábná stezka) s Čínou, (ve skutečnosti první bylo Řecko, ale nikdo to nesměl vědět, že Čína přišla zachrániit Řecko zničené jeho bratry v EU, zejména Německem a Francií).

4) Hypotéza o vysoké míře úmrtnosti na infekci v Itálii, v době psaní tohoto článku: 10 149 infekcí vs. 631 úmrtí = úmrtnost 6,2 (poměrně Irán: 8042 infekcí vs. 291 úmrtí = 3,6 úmrtí). Míra úmrtí Itálie je téměř dvojnásobná než v Íránu a téměř desetinásobná v porovnání s průměrnou Evropou. (Jsou tyto nesrovnalosti výsledkem selhání při stanovení spolehlivých údajů týkajících se „infekcí“, viz níže uvedená pozorování týkající se Itálie).

Proč ten velký rozdíl u Itálie? Byl do Itálie zaveden mnohem silnější virus?

Společná chřipka v Evropě v sezóně 2019/2020 doposud zabila asi 16 000 lidí, (v USA je počet obětí podle CDC mezi 14 000 a 32 000, v závislosti na tom, na který web CDC se podíváte).

Je možné, že mezi italskými úmrtími na koronaviry byly také běžné oběti chřipky, protože postiženými oběťmi jsou většinou starší lidé s respiračními předpoklady. Také příznaky jsou velmi podobné mezi koronavírusy a běžnou chřipkou a nikdo z ofociálních orgánů se nezeptá a nekontroluje průběh?

Možná že ne všechny kmeny koronavirů pocházejí ze stejné laboratoře. Jeden novinář z Berlína, ukrajinského původu mi dnes ráno řekl, že Ukrajina je hostitelem asi 5 vysoce bezpečných amerických bioválečných laboratoří USA. Testují pravidelně nové viry na populaci, ale když v okolí laboratoří vypuknou podivné nemoci, nikdo o tom nesmí mluvit. Říká se, že něco podobného se děje v Gruzii, kde je ještě více bioválečných laboratoří Pentagon / CIA – a kde často vznikají nové a podivné nemoci.

To vše dělá kompozitní obraz ještě složitějším. Celkově je to super humbuk zaměřený na zisk, snaha o okamžitý zisk, okamžité výhody z utrpení lidí. Tato panika je stokrát větší, než stojí za to. To, s čím tito králové podsvětí, kteří předstírají, že vedou horní svět, možná nepočítají, je to, že v dnešním globalizovaném a nesmírně outsourcovaném světě závisí západ značně na čínském dodavatelském řetězci, na spotřebním zboží a na zprostředkovaném zboží a především na lécích a lékařském vybavení. Nejméně 80% léků nebo přísad pro léky i pro lékařské vybavení pochází z Číny. Závislost na Číně u antibiotik je ještě vyšší, asi 90%. Potenciální dopady na zdraví jsou zničující.

Během vrcholu epidemie COVID-19 byla čínská výrobní zařízení téměř zastavena. U dodávek, které byly stále prováděny, se obchodní lodě pravidelně a kategoricky stáhly z mnoha přístavů po celém světě. Západ se tak dostal do režimu nedostatku všeho tím, že vedl de facto „hospodářskou válku“ s Čínou. Jak dlouho to vydrží? – Nikdo neví, ale čínská ekonomika, která klesla asi o polovinu, se rychle zotavila na více než 80% toho, co bylo před zasažením koronaviry. Za jak dlouho dokáží dohnat nevyřízené položky?

Co je za tím vším? – Úplný zásah s uměle vyvolanou panikou až do bodu, kdy budou lidé křičet „pomáhají nám, dávají nám očkování, posilují policii a armádu pro naši bezpečnost“, nebo i kdyby veřejné zoufalství nešlo tak daleko, byl by to pro orgány EU a USA dostatčný důvod pro „ochranu zdraví lidí“ použít vojenskou sílu. V USA již CDC (Centrum pro kontrolu nemocí v Atlantě) ve skutečnosti vytvořilo tvrdě diktátorské směrnice pro „zdravotní stav“.

Spolu s nuceným očkováním, kdo ví, co by bylo obsaženo v koktejlu injekcí „mini nemocí“ a jaké by mohly být jejich dlouhodobé účinky. Podobně jako u geneticky modifikovaných organismů, kde by bylo možné vložit nejrůznější zárodky, aniž bychom to věděli.

Možná jsme právě na začátku implementace ID2020, což zahrnuje nucené očkování, snížení počtu obyvatel a úplnou digitální kontrolu nad všemi – na cestě k New World Order a globální finanční hegemonii. Full Spectrum Dominance, jako je PNAC (Plán na nové americké století).

Čína byla záměrně zaměřena na „ekonomickou destrukci“, protože její rychle se rozvíjející ekonomika, by brzy předstihla ekonomiku nynějšího hegemona, USA a kvůli silné čínské měně jüanu jenž potenciálně začala překonávat dolar, jako hlavní světovou rezervní měnu.

Oba tyto fakty by znamenaly konec americké dominance nad světem. Stávající výskyt koronaviru, ve více jak 80 zemích, odstartoval pád na akciových trzích za posledních několik týdnů s poklesem o nejméně 20% a roste dál. Obávané důsledky viru, zpomalení ekonomiky, ne-li recese, snížily ceny ropy během přibližně dvou týdnů téměř na polovinu. Bez zásahu čínské centrální banky je však hodnota jüanu vůči dolaru poměrně stabilní, kolem 7 juanů vůči dolaru. To znamená, že si čínská ekonomika, navzdory COVID-19, stále na celém světě udržuje velkou důvěru.

Rada pro Čínu – nakupujte všechny americké a evropské firemní akcie, které můžete za současné ceny z akciových trhů, které se zhroutily o pětinu nebo více, plus kupte spoustu ropných produktů. Když se ceny zotaví, vyděláte nejen miliardy, ale pravděpodobně biliony ze západu, ale také můžete vlastnit významné a ovlivňující množství akcií většiny největších amerických a evropských korporací a budete schopní ovlivňovat jejich budoucnost.

Nicméně na horizontu plném temných mraků však existuje jedna malá stříbrná varianta. Mohlo by to zázračně probudit vědomí kritické masy lidu, která by to vše mohla ukončit. I když se zdá, že jsme daleko od takového zázraku, někde, ve skrytém koutku našeho mozku, máme všichni jiskru vědomí. Máme duchovní kapacitu opustit cestu katastrofy západního neoliberálního kapitalismu a místo toho se přihlásit k solidaritě, soucitu a lásce k sobě navzájem a k naší společnosti. To může být jeden ze způsobů, jak prolomit zármutek a zkázu západní egocentrické chamtivosti.

*****

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Originál zdroj článku: Global Research
Překlad: Administrátor