Americký virus Covid19

Michal Brand
2. 4. 2020    (nalezeno ve spamovém koši)
Spojené státy ústy prezidenta Trumpa opakovaně vnucují světu narativ „Koronavirus je čínský virus, vina je na Číně“. Prezident Trump ve svém „taskforce“ proslovu vlastnoručně přeškrtl slovo „Corona“ ve spojení Corona virus a přepsal to na „Chinese“ virus. https://tinyurl.com/vvd5twh
Jen detail ale je mimochodem zajímavé, že text svého proslovu má Trump napsaný písmem jak pro poloslepého. Podobně obřími písmeny míval proslovy napsány Gustav Husák, který měl brýle jako dno od láhve šampaňského.


Ministr zahraničí Pompeo dokonce osobně zdůraznil představitelům G7, a zřejmě velice důrazně a opakovaně, že virus Covid19 není z USA, ale z Číny, Číny, Číny. „A jo a jo a jo!“ Skoro by jeden řekl, že asi jako ta pověstná španělská chřipka, která byla z USA, ale je „španělská“.

A Pompeo také zuřivě trvá na označení Covid19 jako Wuhan virus. Jako kdyby z něj mluvilo špatné svědomí a snažilo se překřičet to, co se z mozku dere podvědomě ven. 😉

https://news.yahoo.com/coronavirus-mike-pompeo-insists-g7-192442973.html

Na „virtuálním“ mítinku G7 prý podle Pompea prodiskutovali i čínskou dezinformační kampaň.

https://news.yahoo.com/pompeo-says-g7-discussed-chinas-165511643.html

CDC USA: Američané zemřeli na Covid19 ještě před vypuknutím epidemie

Nevím, jakou čínskou dezinformační kampaň má Pompeo na mysli, protože jediné, co jsem ze strany Číny jako takové byl dotaz, kdy byly v USA ty první oběti koronaviru Covid19, které byly chybně diagnostikovány jako „chřipka“ a až po plném propuknutí epidemie exhumovány a diagnostikovány správně Covid19. Při slyšení v Kongresu USA to řekl představitel CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nakažlivých chorob, jak bychom řekli u nás). Zřejmě ho platí čínská vláda a on tak v Kongresu šířil čínské dezinformace nebo co.https://twitter.com/i/status/1238114622684585984

(Je lhostejné, že jde o twitter mluvčího čínského min zahraničí. Uvedená část ze slyšení v Kongresu je klíčová a je zde přímo uvedena právě jen tato klíčová pasáž.)

Musím říci, že mne by také zajímalo, kdy přesně zemřely v USA první oběti Covid19, ve které oblasti, zda to náhodou nebylo v okolí pověstné laboratoře na výzkum biologických zbraní ve Fort Detrick. Také by mne zajímalo, jak CDC vědělo, které konkrétní mrtvé má posmrtně exhumovat a zkoumat následně, zda šlo o chřipku nebo Covid19. Pochybuji, že v USA exhumovali úplně všechny lidi, kteří zemřeli „na chřipku“ za uplynulé období před vypuknutím epidemie. Takže mám také nějaké tiché otázky na USA. A to nejsem Číňan.

USA nějak v kauze Covid19 nápadně připomínají halasné řvaní „irácké zbraně hromadného ničení, a jo a jo a jo!“ před lety. Pamatujete? „Nezvratný důkaz“, „smokin‘ gun“ tehdy vykřikoval jeden oficiální představitel USA za druhým. A pak do OSN dorazil Powel s ampulkou soli, o které prohlásil, že takhle vypadá (irácký, jaký jiný) Antrax, který by mohl zabít až milion nebohých Američanů a Evropanů. A taky Powel dorazil se čtyřmi obrázky náklaďáku nakreslenými pastelkou, a tvrdil, že takhle vypadají mobilní irácké laboratoře na výrobu biologických a chemických zbraní. A pak už jen uzavřel, že tyhle sr..y jsou nezvratný důkaz, že Irák má tisíce tun zbraní hromadného ničení.https://tinyurl.com/sdjs6u2

Laboratoře na výzkum biologických zbraní ve Fort Detrick
Tyto laboratoře americké armády pro výzkum biologických zbraní se zabývají výzkumem těch nejnebezpečnějších virů a baktérií. Takové laboratoře mají samozřejmě všechny „velké“ země světa, i kdyby jen z preventivních důvodů, pro výzkum možností obrany (ať již proti teroristickému nebo hybridnímu nebo válečnému útoku pomocí biologických zbraní, které jsou sice zakázané, ale když Vám někdo vyhladí obyvatelstvo, tak si stejně už nebudete moci nikde stěžovat, že to udělal zakázanými biologickými zbraněmi.)

V srpnu 2019 byly laboratoře ve Fort Detrick uzavřeny, protože rok nefungovalo řádně zařízení na dekontaminaci vody, takže laboratoř rok vypouštěla kdovíco.

https://www.nytimes.com/2019/08/05/health/germs-fort-detrick-biohazard.html

a hlavně:
https://www.medicaldaily.com/cdc-shuts-down-militarys-deadly-diseases-lab-over-safety-concerns-440475

Ale soudruzi Emeričané nás samozřejmě všechny ujistili, že když v emerické laboratoři na výzkum nejnebezpečnějších biologických zbraní vypouští odpadní vodu bez řádné dekontaminace, tak viry ukázněně počkají a rozhodně ani jeden neunikne. Ledaže by tedy kolem emerické laboratoře letěl netopýr z Wuhanu, který pak cestou z USA do Číny potká afrického luskouna a čínského hada, od nichž chytí ještě HIV, promíchá HIV s koronavirem a pak se ten wuhanský netopýr ocitne v netopýří polévce na ostrově Palau, kde nakazí Wuhanské trhovce. A cestou z USA do Číny přes Afriku vysaje v Keni krev Dr. Plummerovi, který následně zemře na chudokrevnost.

Laboratoře ve Fort Detrick byly uzavřeny v srpnu 2019. Stalo se právě tehdy něco, co bylo důležité a co vedlo k uzavření laboratoří Fort Detrick? Třeba únik viru a první úmrtí Američanů? První pohřby mrtvých s „diagnózou“ chřipka, které byly později exhumovány a překlasifikovány na Covid19? Jaký průšvih se stal, že právě v srpnu 2019 v USA zavřeli laboratoře pro výzkum nejnebezpečnějších virů?

Epicentrum nákazy Covid19 v USA je právě v oblasti Fort Detrick

Armádní výzkum biologických zbraní je v USA prováděn například na základně Fort Detrick.
Tato základna se nachází na severovýchodě USA. Podívejte se na mapu a na chvíli si zapamatujte umístění této vojenské základny.

https://en.wikipedia.org/wiki/Fort_Detrick

Mapa polohy Fort Detrick

https://en.mapy.cz/zakladni?x=-102.8786749&y=37.3306978&z=4&source=osm&id=1002813228

Mapa případů Covid19 v USA má svoje epicentrum. V oblasti, kde se nachází laboratoř pro výzkum nejnebezpečnějších virů, které rok nefungovala dekontaminace:

https://www.nytimes.com/interactive/2020/us/coronavirus-us-cases.html

https://www.novarepublika.cz/wp-content/uploads/2020/04/coronavirus-us-cases-map-promo-1583277425489-facebookJumbo-v147-1.png

Fake news netopýří polévky

Už jsem o tom psal poměrně podrobně, takže tady jen základní info.

Netopýří polévka je specialitou na ostrově Palau. Zde ho také ochutnala řada cestovatelů a průvodců z různých západních „cestovatelských“ pořadů. Celé „slavné“ video se nedá vystopovat k žádnému původnímu zdroji – všichni uvádí, ale nikde nikdo neuvádí primární zdroj. Podle mého názoru proto, že jde o výtvor americké propagandy a nepochází z „reálného světa“ ale ze světa propagandy a vymývání mozků. Omáčka False Flag „virus Covid19“.

Umělý původ Covid19

Mainstream Západu se drží dvou základních tezí

– Covid19 je přirozený, nebyl nijak geneticky upraven

– Covid19 je uměle vytvořený virus, který unikl z čínské laboratoře ve Wuhanu

Jak mohou obě verze platit pro západní propagandu zároveň je mi jen drobnou záhadou, po zkušenostech s našimi médii, „experty“ i politiky za posledních cca 20+ let.

Druhou verzi momentálně zmiňuje i český imunolog v rozhovoru pro aktualne.cz

https://video.aktualne.cz/dvtv/imunolog-neni-vylouceno-ze-koronavir-unikl-z-laboratori-v-ci/

„Imunolog: Není vyloučeno, že koronavir unikl z laboratoří v Číně. Je velmi zvláštní“

Nu, tak to tu máme – virus je velmi zvláštní. Pokud nám imunolog nechce naznačit, že virus umí pouze čínsky, konkrétně místní wuhanský dialekt, tak nám sděluje, že virus nevypadá přirozeně ale jako uměle vytvořený.

Což je ovšem zvláštní. A to nemyslím virus samotný, ale to, že najednou je virus zvláštní dokonce i podle vědců z uvědomělé části světa obviňující výhradně Čínu.

Pozn.: Zatím je obviňována pouze Čína, jistě se časem obvinění rozšíří – konkrétně bude jistě brzy obviněn Putin, ruská agresívní zahraniční politika, protože jak známo, tak ruské hranice jsou tak blízko vojenských základen USA, že jde o jasnou ruskou agresi. Také jistě bude brzy obviněn Irán, Sýrie a Venezuela. Kuba úplně na sto pro také. Takže časem budeme mít video, na kterém bude někdo popíjet ruskou vodku, další jediný primární zdroj nákazy. Pak video, jak někdo pojídá íránskou veverku, další jistě jediný primární zdroj nákazy koronavirem. Pak totéž s venezuelským ananasem, syrskou ovcí a kubánským papouškem. A najdou se lidé, kteří budou věřit těm všem verzím zároveň. Většina jich je zaměstnána v České TV, v novinách, v Evropské komisi a EU parlamentu, stejně jako v parlamentu českém a samozřejmě na radnici Prahy. Na radnici Prahy tomu budou věřit úplně všichni a primátor Hřib zakáže kubánský rum, íránský kaviár, syrečky a sýry všeho druhu (protože prostě přeci sýr musí být ze Sýrie nebo s ní mít něco společného, že?), perské koberce, ananas, ruské kolo, ruskou vodku a pražská zoo bude muset utratit všechny medvědy, veverky a papoušky. Ulice, kde sídlí velvyslanectví uvedených zemí, budou postupně přejmenovány na „ulice Venezuelského koronaviru“, „ulice Kubánského koronaviru“, „ulice Íránského koronaviru“, „ulice Syrského koronaviru“.

Jen náměstí Pod Kaštany bude moudrým primátorem Prahy přejmenováno na „Náměstí Borise Němcova a koronaviru“, protože Boris Němcov i Koronavirus jsou a vždy byli zhruba stejně prospěšní.

Pevně také věřím, že primátor Hřib rozhodně, ale rozhodně nenosí žádnou roušku nebo respirátor, protože téměř všechny roušky a respirátory, které má naše země (stejně jako všechny ostatní země Západu) k dispozici, jsou z Číny a tedy jsou fuj a porušují lidská práva. Navíc jako správný Pirát má i Hřib jistě raději respirátor virtuální, elektronický. Virtuální respirátor je moderní a nezatěžuje životní prostředí.

Nebo si Hřib může nechat podomácku ušít respirátor – třeba ze spoďárů té pirátské političky Krausové, protože tak ukázala na videu všem, že spoďáry nepotřebuje. (https://www.expres.cz/zpravy/michaela-krausova-porno-ceska-strana-piratska.A180907_182418_dx-zpravy_krio )

Pozn.: Vyjádření slečny Krausové (přítelkyně předsedy poslaneckého klubu Pirátů, nebo ex-přítelkyně, nebo kdo se má v tom bo…u Pirátské strany vyznat, že-?) je také super: „V Pirátské straně aktivně působím osm let. O této nerozvážnosti z mládí vědí moji kolegové od počátku. Neudělala jsem ale nic nelegálního,“ napsala Expresu Michaela Krausová – píše Expres. To jako že to porno viděli v Pirátské straně všichni? Tak to je teda hustý. To jako fakt. Fuckt. Nebo Fucked všemi z vedení pirátské strany.

Ale zpět. Imunolog v uvedeném rozhovoru na aktualne.cz zcela jasně šíří konspirační teorie. Teda, dělal by to, pokud by ukázal na kohokoli jiného, než na nepřítele nebo konkurenta soudruhů Emeričanů. Takto plní řádně stranickou linii. A když tedy obviňuje Čínu na základě spekulací, že jen asi tak 12 kilometrů od Wuhanu je čínská biologická laboratoř security level 4 (tedy nejvyšší, tedy pro výzkum nejnebezpečnějších virů), tak že to ukazuje, že viníkem je Čína a čínský výzkum, tak jde o vědeckou studii. Kdyby takto, nebo dokonce s mnohem silnějšími indiciemi nebo klidně i důkazy někdo ukázal na USA, tak jde o konspirační teorii. Přeci všichni víme, že je jen pomatený konspirační teoretik kdokoli, kdo se podivuje třebas nad tím, jak v USA mohly po zásahu 2 letadly spadnout 3 mrakodrapy rychlostí volného pádu a cestou největšího odporu kolmo dolů do základů budov. Emeričtí vědci následně dokázali, že pád železobetonové výškové budovy se zásadně odehrává rychlostí volného pádu a cestou největšího odporu. Tedy konkrétně v USA, 11. září, jindy a jinde ne.

Soudruh imunolog ale má správný, třídní přístup. Když jde možná o uměle vytvořený nebo upravený virus, tak samozřejmě jedině z čínského výzkumu biologických zbraní, protože soudruzi Emeričané by nikdy nic špatného nedělali, nic špatného nezkoumali a – jak jsme si ukázali na případu Fort Detrick – i kdyby emeričtí soudruzi vytvořili nebo zkoumali zabijácký virus, tak z jejich laboratoře by rozhodně neunikl, bo emerický virus je ukázněný a uvědomělý.

Imunologovi také přijde podezřelé, že když vypukla ve Wuhanu epidemie koronaviru a čínská vláda uzavřela úplně všechno v celé oblasti, tak že uzavřela i uvedené výzkumné facility pro výzkum těch nejnebezpečnějších virů. No, mně by připadalo divné naopak, kdyby je čínská vláda neuzavřela, protože to už by vypadalo, jako experiment s nasazením biologické zbraně, který mají uvedené výzkumné facility zkoumat v živém průběhu. Ale tak jako tak, je přeci naprostý nesmysl, aby čínská vláda uzavřela úplně všechno, včetně lidí v domech a bytech, fakticky vyhlásí úplný zákaz vycházení a jen zrovínka laboratoře na výzkum virů by ponechala otevřené. To mně osobně přijde mnohem podezřelejší, když americká vláda uzavře armádní laboratoř na výzkum virů pro nezajištění dekontaminace vypouštěné vody a to v době, kdy (ještě) žádná epidemie neprobíhá. A vlastně jen pár týdnů PŘED vypuknutím epidemie koronaviru.

Ale zmíněný imunolog ukazuje jednu věc. Pokud připustíme, že virus Covid19 je zvláštní, vypadá jako umělý a mohl uniknout z nějaké čínské laboratoře na výzkum biologických zbraní a vysoce nebezpečných virů, pak tím jednoznačně a naprosto otevíráme možnost, že ten virus mohl uniknout i z JINÉ laboratoře. Třeba z laboratoře kanadské. Nebo z laboratoře německé, britské, francouzské nebo ruské. Nebo z laboratoře americké armády. Nebo z laboratoře americké armády ve Fort Detrick. Ne?

Tezi, že jde o virus zřejmě s uměle upravenou RNA, také uvedla česká vědkyně:
https://vimeo.com/398777907

https://tinyurl.com/vkq7ptk

Další prohlášení vědců, že jde o virus uměle vytvořený:

Analýza RNA vědci z pekingské univerzity:
https://www.theepochtimes.com/scientific-puzzles-surrounding-the-wuhan-novel-coronavirus_3225405.html

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30251-8/fulltext

Podle řeckých vědců je koronavirus odlišný od ostatních známých virů přenášených netopýry a obsahuje linie RNA, které jsou zcela unikátní a řečtí vědci na základě analýzy RNA soudí, že přirozená rekombinace je velice nepravděpodobná

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.26.920249v1

Další zajímavá informace ale přišla z jiné oblasti. Podle analýzy genetické informace koronaviru provedenému vědci v Indii (Indii je v mnoha oborech špička, Indie není jen špinavé řeky a volně se potulující krávy), obsahuje RNA koronaviru 4 sekvence, které jsou shodné nebo velice podobné viru HIV a které vzbuzují přinejmenším oprávněné podezření, že genetický kód koronaviru byl uměle laboratorně manipulován.
https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.30.927871v1

Pikantní je rovněž skutečnost, že vědci uvádí, že uvedené sekvence v RNA Covid19 se vyskytují ve všech vzorcích koronaviru Covid19, které zkoumaly, ale ani jednou ve vzorcích RNA koronavirů z netopýrů. („…these inserts are present in all Wuhan 2019-nCoV viruses except the 2019-nCoV virus of Bat as a host“)

Vědci USA již v roce 2015 úspěšně zmanipulovali RNA koronaviru z netopýra

Koronaviry z netopýrů se na člověka nepřenáší. Ale v roce 2015 se tuto překážku, kterou položila příroda, podařilo „úspěšně“ překonat americkým vědcům. Manipulací s genetickou informací se jim podařilo vytvořit z původního koronaviru z netopýrů nový koronavirus, který se dal přenést i na člověka.

Originál magazínu Nature samozřejmě uvádí „tento článek je používán jako argument, že Covid19 je umělého původu, ale vědci věří, že Covid19 pochází ze zvířat“.
https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debate-over-risky-research-1.18787#/b1

Vědci věří – no, věřit znamená ho..no vědět se říkávalo za časů, kdy se smělo myslet více než v dnešní multikulti totalitě. A navíc – zcela jistě ne všichni vědci „věří“, že Covid19 nebyl vytvořen uměle, manipulací RNA původních virů ze zvířat. Naopak – celá řada vědců uvádí argumenty, proč Covid19 vykazuje silné znaky umělé manipulace RNA a tedy umělý, laboratorní původ viru Covid19.

Pozn: Na tuto skutečnost upozornil článek V. Stwory na webu Zvědavec
http://www.zvedavec.org/komentare/2020/03/8242-dve-zpravy-ktera-je-pravda.htm

V češtině pak následující článek upozornil již v roce 2015 na skutečnost, že američtí výzkumníci úspěšně zmanipulovali RNA virů z netopýrů tak, aby byly schopné nakazit i člověka.
http://www.gate2biotech.cz/chimericky-netopyri-virus-rozviril-obavy-z-vyzkumu/

Tady je pak původní zdroj, zpráva samotných „výzkumníků“
https://www.nature.com/articles/nm.3985

Všimněte si také toho, že přírodní viry z netopýrů se nijak snadno na člověka nepřenáší a že jim v tom musí pomoci soudruzi američtí vědci.

Případy nákazy Covid19 v Itálii již v říjnu, listopadu a prosinci 2019!!!!!

V rozhovoru pro italskou televizi to uvedl italský virolog prof. Giuseppe Remuzzi, ředitel Institutu Mario Negriho pro Farmakologický Výzkum v Miláně.

https://www.npr.org/2020/03/19/817974987/every-single-individual-must-stay-home-italy-s-coronavirus-deaths-pass-china-s?t=1585477019729

https://news.cgtn.com/news/2020-03-23/Italian-expert-talks-about-strange-pneumonia-cases-in-November-P68sAd0p6o/index.html

Rozhovor v originále, v italštině:
https://www.youtube.com/watch?v=idouWRuycrE

V čase 4:15 začíná klíčová část a následně v čase 4:49 a dále zcela jasně a zřetelně říká, že první případy v Itálii byly v ŘÍJNU, LISTOPADU, PROSINCI. tedy úplně první V ŘÍJNU.

Video s českými titulky:
https://vimeo.com/401303145

Americká média, jak mainstream, tak nezávislá, svěřepě opakují narativ „může za to Čína, je to Čína, vše jiné je čínská propaganda“. Podle mého názoru je (zatím v této části analýzy jsem ochoten připustit, že pouze možná) vina USA na vzniku a rozšíření viru Covid19 příliš tvrdá možnost pro všechny Američany, protože sami sebe nejsou schopni vnímat jinak než jako věčné kladné hrdiny, kteří „vždy dělají samé dobro, USA a Američané nikdy nic špatného nespáchali, to vždy jen ti ostatní, ty ostatní země, ty ostatní národy, říkají to všechny holyvůdské filmy, tak to určitě musí být pravda…“ A je příliš, je to za horizontem událostí pro Američany, připustit si byť i jen možnost, že vina za vznik globální pandemie a globálního ekonomického kolapsu dosud nepoznaných rozměrů leží na USA a Američanech.

A tak i nezávislé weby USA stále blábolí „čínská neotpýří polévka“ a zároveň „únik uměle vytvořeného viru, ale jedině z čínské laboratoře ve Wuhanu“. Co píše FoxNews ve věci svědectví italského profesora, že koronavirus v Itálii byl již v říjnu 2019, tedy dosti dlouho PŘED prvními nakaženými ve Wuhanu?

China’s coronavirus blame game now shifts to Italy

Ach, tak tedy „Hra Číny s obviňováním se nyní zaměřuje na Itálii“.

Profesor Giuseppe Remuzzi, ředitel Institutu Mario Negriho pro Farmakologický Výzkum v Miláně (Mario Negri Institute for Pharmacological Research, Milan) je pak prostě jen „italský doktor Giuseppe Remuzzi“.

https://www.foxnews.com/world/china-coronavirus-propaganda-campaign-italy

A zatímco interview s profesorem Remuzzim jednoznačně i v italském originále hovoří o prvních případech již v ŘÍJNU, všechna americká média, včetně nezávislých, uvádí „první případy v listopadu, prosinci“. Ale profesor Remuzzi jasně říká „ottobre, novembre, dicembre“. Proč vynechávají všichni Američané právě ŘÍJEN? Protože listopad se dá ještě svést na Čínu – „čínský trhovec z Wuhanu snědl netopýří polévku z nakaženého hada a luskouna a pak odletěl do Itálie za turistikou a nakazil tam první Italy“. Ale říjen se na Čínu už svést nedá ani pomocí podobné hovadiny.

Neschopnost podívat se na vlastní zlé činy, na vlastní zločiny je pro Američany opravdu signifikantní. Z největší špíny, no, i když vlastně, z jedné z největších špín vlastní historie, z vietnamské války, si v holyvůdském pojetí udělali vlastenecký boj hodných, milých emerických vlastenců, kterým přímo vrazili nůž do zad podlí emeričtí nevlastenci, když protestovali proti této špinavé, zločinné válce zahájené ze strany USA na základě vylhaných záminek.

Reuters pak pro změnu říká, že asi možná se tedy Covid19 z Číny rozšířil po světě dříve, než se původně myslelo.

https://news.yahoo.com/italian-scientists-investigate-possible-earlier-151108674.html

Nebo se mnohem dříve rozšířil po světě odněkud jinud, když časový snímek událostí na Čínu zcela jasně přestává ukazovat. Aktuální časový snímek ukazuje mnohem spíše třeba na Fort Detrick a na americké vojáky. Úplně stejně jako „španělská“ chřipka, která začala v „nemocnici“ americké armády a rozšířila se nejprve do okolních městeček. A pak, s americkými vojáky odesílanými do Evropy na bojiště první světové války se „španělská“ chřipka rozšířila z USA do Evropy a následně do celého světa. Kdopak asi vytvořil název „španělská chřipka“? Spin doctoring už tehdy asi byl praktikován. Americká chřipka, 1917-1919, 20 až 100 milionů mrtvých, přejmenovaná na španělskou chřipku. Americký koronavirus, 2019-2???, počet mrtvých ???, usilovně americkou propagandou přejmenovávaný na „čínský virus“.

Nejvíce variant koronaviru je v místě původu epidemie – a tím je ….

Nebudu vás napínat – USA. Podle výzkumu Taiwanských vědců, kteří zkoumali všechny známé varianty koronaviru Covid19, je nejvíce známých variant právě v USA.

Ve videu Taiwanské televize uvádí taiwanský vědec poměrně obsáhlý komentář, popis situace s různými variantami koronaviru Covid19:

https://m.weibo.cn/status/4477008216030027#&video

Anglický překlad, přepis informace z videa je zde:

https://www.globalresearch.ca/china-coronavirus-shocking-update/5705196

Tento článek uvádí poměrně přesný popis a vysvětlení ohledně počtu variant koronaviru Covid19,

Pozn.: Jednu skutečnost, uvedenou v citovaném anglicko-jazyčném článku na Global Research, kterou se mi nepodařilo ověřit, je údajný případ Japonce, který byl nakažený v září 2019 po svém návratu z Havajských ostrovů. Originální článek o prvních případech Japonců nakažených na Havajských ostrovech jsem našel jen zde

https://www.chunichi.co.jp/s/article/2020021490212308.html

Co je silně podezřelé je skutečnost, že originál tohoto článku již byl smazán.

Jeho archívní kopie je zachována zde:

https://web.archive.org/web/20200301234156/https://www.chunichi.co.jp/s/article/2020021490212308.html
 
Překlad přes google translate z japonštiny je naprosto zmatečný. Co se týká časových údajů, hovoří strojní překlad velice zmatečně o dubnu, březnu, srpnu – naprosto zmatečné. Vzhledem k tomu, že uvedený článek byl zcela jednoznačně zveřejněn v únoru 2020, jak ukazuje archive.org,kloním se spíše k názoru, že toto je chyba v překladu, informační šum a považují údajného Japonce nakaženého na Havaji v září 2019 za chybnou informaci. Anglické zdroje hovoří o Japonci, který se vrátil v únoru z Havajských ostrovů a byl nakažen. Jinou informaci o Japonci nakaženém v září se mi nepodařilo dohledat.

Za mne tedy: chybná informace.

Shrnuto: Nejvíce variant viru Covid19 je v USA a to velice silně ukazuje na USA jako zemi původu, protože tam začal virus nejdříve mutovat a vytvořil nejvíce variant. A jednotlivé varianty se pak následně rozšířily do celého světa – do různých zemí různý počet a různé varianty, ale nikdy ne všechny varianty z USA. (A btw, taiwanský vědec nebude úplně přesvědčený zastánce Číny a „čínského komunistického režimu“, ale právě naopak. Takže je to silný podpůrný důkaz, že opravdu ejvíce variant viru je v USA a tedy jde o zemi původu epidemie Covid19.)

Léto 2019 – v USA se náhle objevují případy úmrtí a vážných „onemocnění“, prý „z e-cigaret“

Během června až září 2019 se v USA objevuje vlna záhadných úmrtí a vážných onemocnění. Příznaky jsou kašel, vysoké horečky, obtíže s dýcháním, řada pacientů potřebuje plicní ventilátor na podporu dýchání.

Méně časté příznaky jsou nevolnost, zvracení, bolest na hrudi a další.

Viz přímo studie této „nemoci“
https://www.nejm.org/doi/10.1056/NEJMoa1911614

(Předběžný report o epidemii „e-cigaretózy byl publikován v září 2019).

A konkrétně přehled příznaků
https://www.novarepublika.cz/wp-content/uploads/2020/04/nejmoa1911614_t2.jpeg
Stejné příznaky uvádí i článek na CNN (viz níže).

Jistě jen náhodou tyto příznaky velice nápadně připomínají příznaky nákazy koronavirem Covid19.

Záhadné onemocnění se objevuje v USA. V době, kdy dlouhodobě nefunguje řádně dekontaminace armádní biologické laboratoře ve Fort Detrick.

Skok v záhadných případech, kdy byla volána rychlá zdravotní pomoc v USA:
https://www.novarepublika.cz/wp-content/uploads/2020/04/nejmoa1911614_f3-1.jpeg

Tedy červen až srpen 2019. V srpnu 2019 je uzavřena laboratoř ve Fort Detrick. Bylo objevení „záhadných úmrtí a vážných onemocnění v souvislosti s e-cigaretou“ příčinou uzavření Fort Detrick? Věděly USA už tehdy, že z laboratoří armády USA unikl nebezpečný virus?

Snímek plic pacienta s „e-cigaretózou“ je zde
https://www.novarepublika.cz/wp-content/uploads/2020/04/nejmoa1911614_f2.jpeg

Je na odbornících, zda se jedná o snímky podobné snímkům s dnes již přiznanou nákazou koronavirem Covid19. jen pro ilustraci snímky plic pacienta s Covid19 https://www.ausrad.com/news/x-ray-ct-uncover-novel-coronavirus-infected-pneumonia/

V září 2019 je záhadné „e-cigaretové onemocnění“ i v médiích.
https://edition.cnn.com/2019/09/06/health/cdc-vaping-lung-disease-investigation-update-bn/index.html

CNN uvádí, stejně jako studie výše, že většina těchto pacientů byla mladá a zdravá. To může být způsobeno tím, že obdobné příznaky u starých a nemocných lidí byly v té době velice snadno vykládány jako „chřipka“ „zápal plic“ a nikdo příliš nezkoumal příčinu.

Na začátku října 2019, ještě před světovými sportovními hrami ve Wuhanu a ještě před prvními případy netopýro-e-cigaretózy v Číně, informuje Forbes:
https://www.forbes.com/sites/isabeltogoh/2019/10/04/vaping-death-toll-from-mysterious-illness-linked-to-e-cigarettes-rises/#2de639116c09

Titulek hlásá – Vaping: Death Toll From Mysterious Illness Odkazed To E-Cigarettes Rises
…záhadné onemocnění spojené s e-cigaretami…tedy jinak řečeno, ani v říjnu 2019 nikdo neví, proč by jen tak zčistajasna měly e-cigarety způsobovat obtíže s dýcháním, vysoké horečky apod. Asi ještě neslyšeli o „čínské netopýří polévce“ a „čínském viru“. Ani o „e-cigaretách“ se speciální příchutí z Fort Detrick.

V USA je na začátku října 2019 více než 1 000 IDENTIFIKOVANÝCH případů záhadné nemoci „z e-cigaret“. Počet přiznaných úmrtí na údajnou e-cigaretózu je 15.

A „záhadná nemoc“ z „e-cigaret“ již zasáhla celé USA, včetně vojenských posádek armády USA v zahraničí.

Jedna pacientka dokonce zahájila kampaň proti kouření e-cigaret:
https://www.novarepublika.cz/wp-content/uploads/2020/04/PRI_83523572.jpg

V Evropě se mi nepodařilo najít žádné případy smrti a vážného onemocnění v souvislosti s „e-cigaretami“. Například ještě v září 2019 psal The Guardian, že evropští kuřáci e-cigaret jsou v bezpečí. (Ještě jim američtí vojáci a turisté nedovezli Fort Detrick příchuť).
https://www.theguardian.com/society/2019/sep/07/health-experts-reassure-vapers-products-in–uk-are-safe

A Politico psalo rovnou: Evropa postrádá “e-cigaretovou nemoc”

Není žádný náznak výskytu tohoto onemocnění v Evropě
https://www.politico.eu/article/us-vaping-illness-death-toll-rises-fear-reversals-anti-smoking-campaigns/

Nu, od té doby se dost změnilo. Zeptejte se třeba v Itálii nebo Španělsku nebo Británii – tam mají najednou hotovou explozi počtu případů záhadného onemocnění z e-cigaret. Jenom se tomu teď už otevřeně říká Covid19.

Čína prý nedostatečně varovala?

Ještě před pár měsíci se západní komentátoři i politici posmívali Číně za drakonická opatření přijatá po propuknutí epidemie Covid19 ve Wuhanu.
https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-china-cdc-exclusiv/exclusive-u-s-axed-cdc-expert-job-in-china-months-before-virus-outbreak-idUSKBN21910S

Omezení občanských práv! Antidemokratický režim! Komunisti! Lumpové! Totalita!

Trump ještě 26. února 2020 řekl „Coronavirus is nothingburger“. („Celý koronavirus je o ho…u“ bychom řekli v češtině.) A teď najednou Čína prý málo důrazně varovala.

Nejpravděpodobnější scénář?

Tak se nám všechny další a další dostupné informace pěkně poskládaly navzájem a vytvořily celkový obrázek. Po dalších zveřejněných a vyhledaných informacích e kloním k verzi, že nejde o úmyslný útok USA na Čínu, útok, který se obrátil i proti svým původcům, ale jde o prostý šlendrián.

Nejspíše, s největší pravděpodobností se vše odehrálo asi takto:

USA vyvíjely a zkoumaly biologické zbraně a nejnebezpečnější viry v laboratořích ve Fort Detrick.

Pravděpodobně ve spolupráci s kanadskými výzkumnými laboratořemi vedený Dr. Plummerem. Ten se podílel nebo přímo vedl úspěšné úpravy koronaviru (jehož výzkumem se zabýval) tak, aby se koronavirus, na rozdíl od přírodního koronaviru, přenášel na člověka a obelstil jeho imunitní systém podobně, jako to umí virus HIV (jehož výzkumem se Dr. Plummer také zabýval).

Pozn: Co ještě umí Covid19 od svého předka, viru HIV? Třeba po počátečních chřipkových příznacích deset let spát a pak člověka zabít? Stejně jako virus HIV?

Čínští vědci, kteří byli na stáži v kanadské laboratoři top security výzkumu virů, nějakou náhodou zjistili, co se děje a zřejmě byli kvůli tomu „vyhozeni“. Ať již proto, že virus zkusili ukrást pro potřeby obranného výzkumu v Číně (obranného nejen ve smyslu armádního, ale i pro skutečné výzkumy za účelem obrany proti ev. nasazení takového viru ze strany USA). Anebo jen proto, že začali klást všetečné otázky. Kdo ví.

Virus Covid19 se nacházel i v laboratořích výzkumu biologických zbraní armády USA ve Fort Detrick.
Zde nefungovala dekontaminace vody po dobu více než roku.
Virus Covid19 se dostal ven z laboratoří ve Fort Detrick.

Pravděpodobně někdy před květnem 2019. V červnu až srpnu 2019 už epidemie viru Covid19 zřejmě byla v USA natolik rozsáhlá, že se nedařilo jí zcela zatajit a byly obviněny e-cigarety.

V září již vše bylo v USA zveřejněno. (Ale velice rychle se pak pozornost médií nasměrovala na „Wuhan a epidemii koronaviru z netopýří polévky“ a na záhadné onemocnění se stejnými příznaky v USA se rychle zapomenulo.)

A v USA začali umírat první lidé – „na chřipku“ a na „e-cigarety“. Záhadná nemoc, zvláštní chřipka a nevysvětlitelné e-cigarety. Natolik zvláštní, že i po několika měsících vědělo americké CDC, které lidi exhumovat.

Vzorky Covid19 a jeho variací ukazují, že právě USA mají nejvíce variací viru Covid19. A žádná varianta, žádná mutace nemůže být bez předchůdce a naopak primární zdroj infekce má nejvíce variací (protože zde virus mutuje nejdéle a mutace se odsud následně šíří do dalších oblastí). Protože právě USA jsou primárním, původním zdrojem infekce Covid19.

Vojáci USA (a možná turisté) pak virus zavlekli z USA do Itálie a dalších zemí.

V říjnu se objevují první případy Covid19 v Itálii. V oblastech, kam často míří američtí vojáci po službě za zábavou. Nikdo ale neví v té době, v říjnu 2019 a nejbližších týdnech, jak tyto případy správně diagnostikovat. Jen jsou silné signály o záhadné podobě onemocnění od praktických lékařů.

Na konci října 2019 se konají celosvětové armádní sportovní hry ve Wuhanu.
Za účasti vojáků armády USA.
Kteří přináší nákazu i do Wuhanu.

Ve Wuhanu se Covid19 objevuje mnohem později než v Itálii (konec listopadu) a proto Wuhan nemůže být primárním původcem.

Ve Wuhanu se Covid19 objevuje v době celkem odpovídající inkubační době viru Covid19 a prodlevě mezi prvními případy a „zaregistrováním“, že úmrtí jsou na jiný, nový, neznámý virus. Cca 4 týdny poté, co američtí vojáci zavlekli virus do Wuhanu během sportovních her, si lékaři povšimnou případů, které se liší od běžných úmrtí na zápal plic a podobné komplikace.

Poté, co řadu měsíců tajily přibývající případy v USA (a vše evidovaly jako chřipku a e-cigarety), dostávají USA vítanou možnost svést virus Covid19 na někoho jiného – na Čínu.

Dr. Plummer je umřen 4. února 2020, takže už nemůže nic vykecat.

USA rychle připravují fake video „Číňanka jí netopýra“ (gumového, protože z něj nic neukousne, viz předchozí moje analýzy k tématu), aby utvrdili veřejnost v narativu „za Covid19 mohou Číňané“.

Covid19 se šíří po světě a rychle rozvrací zdravotní systémy dokonce i vyspělých zemí a rozvrací celou globální ekonomiku.

Americký virus Covid19.
Fort Detrick Virus.
CoronavirUS.

PS: Americký senátor nedávno hovořil o povinnosti vyplatit reparace za Covid19.
Tak to si USA musí připravit asi tak 700 tisíc miliard švýcarských franků ve zlatě.