Očkováni socialismem

Václav Umlauf

17. 8. 2020 e-Republika


Jestliže “farmy” vydělávají více na korupci celých států, aby jimi uplacení lékaři dávali lidem opiáty místo léků, pak se nelze divit, že vývoj očkovacích látek ustoupil do pozadí. Lidé tomuto systému lží a nikým nekontrolovaných podvodů přestávají věřit.Václav Umlauf

Korporátky do nekonečna opakují mantru nakažených covidem, kterou zpestřují mediální kampaní proti Číně. Tento mediální růženec už lidi otravuje, ale hlavně neříká vůbec nic o zajímavých okolnostech spojených se šířením této nemoci. Nesleduji presstituty zcela pravidelně, protože život je přece jen i o jiných věcech než o lžích fakturovaných a fabrikovaných na mocenskou objednávku. Ale asi před dvěma měsíci jsem si dal práci a podle statistik jsem zjišťoval, zda se u nás vůbec kdy plošně testovalo na covid-19. Vyrábíme polotovary pro Říši míru, takže je jasné, že jsme si museli dovést testovací kity ze zemí jako komunistická Čína, oligarchické Rusko či perská teokracie Írán. Tyto kapitalismem nakažené země prodávají humanitární produkty za nelidskou cenu podobnou Západu. Takže bylo čím testovat, ale podle mezinárodních statistik k tomu v Česku nedošlo. Pokud vím, náš mainstream k tomu nic nenapsal, tak proč? Podívejte se na graf testování v kritickém období šíření nemoci.

V plošném testování ve stejném období podle zemí je uvedena i Bangladéš, ale Česko nikoliv (graf ZDE). Takže co se stalo s těmi nakoupenými testovacími kity? Testovalo se plošně, nebo ne? Leží ty krámy ve skladech až do znehodnocení, nebo se mezitím někomu prodaly? Kdybych byl presstitutem, tak bych věděl, co mám dělat. Ale je jasné, že bych nedělal nic. Brát peníze za prefabrikované lhaní je mnohem jednodušší než hýbat zadkem.

Další velmi zajímavá věc je ne/šíření covidu v zemích bývalého socialistického tábora. To je tak markantní jev, že se o něm musí mlčet. Klikněte si na mapu EU v Daily Mail a hned vidíte rozdíl v počtu výskytu na milión obyvatel. Britové celou věc vysvětlují tím, že zaostalejší a autoritativnější východ EU nařídil karanténu okamžitě a zavřel hranice, zatímco civilizovaný a demokratický Západ nemůže své občany jen tak omezovat. Tato lež praskne v momentu, kdy se podíváte na statistiku sjednoceného Německa.

Jedna země, jeden zákon a dvě různé oblasti výskytu covidu na 100 tis. obyvatel pro “Ossies” a “Wessies”. Takže je jasné, že příčiny rozdílu mezi Východem a Západem je třeba hledat jinde. Zejména ve zdravotnickém systému socialismu, který nás naočkoval do zdraví skrze kvalitní systém lékařské péče a prevence. A tento systém byl a je tak robustní, že není zcela zničen ani za 30 let zlodějen a tunelovávaní českého mafiánského kapitalismu. Podle článku v časopisu Science (ZDE) se ukazuje, že klasická a sto let stará vakcína proti TBC má ochranný účinek i proti Covidu. Takže my všichni ze staré generace, máme za sebou očkování ve státem kontrolovaných podmínkách výroby, skladování a distribuce vakcín. A také nás očkovali klasičtí socialističtí doktoři podle racionálně prováděného a státem kontrolovaného systému prevence. Takže nám bude 60-70 let a mnohem hůře dostáváme zápal plic, na který se při covidu umírá. Mluvili jsme s obvodními lékaři, kteří pod rouškou anonymity tvrdí, že nové očkování kupované na neoliberální a nekřesťanské peníze (sorrry, katoličtí biskupové) od farmaceutických společností není spolehlivé. Podle nich se vyskytly případy infekčních nemocí i v oblastech s vysokou proočkovaností proti nim, tj. okolo 98-99%. Takže staří socialističtí doktoři se vůbec nediví hysterii kapitalisticky deformovaných rodičů. Ti byli sice byli očkováni za socialismu, ale dnešnímu mafiánsky spravovanému očkování pro jejich děti věří asi tolik, jako mafiánské politice a ekonomice. A to je bohužel oprávněný závěr, protože jde o stejné agenty stejného systému.

Další paradox je dán postavením USA a Kuby, ano, toho totalitního státu vedeného komunisty. Čísla nakažených covidem v USA už naši presstituti raději ani neuvádějí, protože to je stejná katastrofa, jako roztavení atomovky ve Fukušimě. A už vůbec to nelze publikovat v situaci, kdy americký ministr zahraničí přijel na inspekci zdejší kolonie. Spojené státy dávají na zdravotnictví z rozpočtu absolutně i procentově nejvíce ze všech zemí. Takže podle peněz vražených do zdejšího zdravotnictví by tam ani žádná epidemie neměla vypuknout. Leč známý výsledek ukazuje, že první vakcínu proti covidu jménem Sputnik V od tohoto týdne začali průmyslově vyrábět Rusové, nikoliv Západ. Takže Spojené státy správně a zcela podle neoliberální logiky otevřely masová pohřebiště pro New York a další velkoměsta, která byla naposledy využívána na začátku 20. století během epidemie tzv. “španělské chřipky” (1918-20). Co tě nezabije, to tě posílí, což bohužel neplatí úplně. A určitě to neplatí pro zaměstnance otrokářských US-firem, kde došlo k úplné vlně masových nákaz. Korporace tyto nákazy ve svých pobočkách nejprve tajily a když to už nešlo, tak čísla nemocných manipulovaly pro tisk.

A nyní pojďme k té komunistické Kubě. Na rozdíl od USA platí v jižní Americe staré známé heslo, že když už se má člověk narodit chudý, tak ať je to alespoň na Kubě. Socialistická Kuba si vytvořila doslova průmysl tím, že vyváží své lékaře a personál do celého světa na požádání států, které bojují s nějakou epidemií. Kubánští lékaři letos aspirují na Nobelovu cenu míru, protože bojovali proti covidu v desítkách zemí. Itálie jim při jejich odjezdu ze severu země uspořádala ovace ve stoje. Fašistický evangelikál a spolupracovník CIA, nějaký Bolsonaro v Brazílii, kubánské týmy pracující v nejchudších oblastech země nejprve vyhostil jako “komunistické agenty”. Pak je marně lákal zpět, když mu teklo do bot. Inu, jiná země, jiný mrav. Kubánské lékařské expedice musí odevzdávat polovinu výdělku vládě (VŠ studium, organizace zdravotnictví, léky..). Ale tento výdělek je za prvé v US-dolarech a za druhé se druhou polovinou platí socialistické, ergo bezplatné zdravotnictví na Kubě, včetně vývoje a výroby léků. Proto bude Kuba vyrábět ruskou vakcínu Sputnik V jako jedna z prvních zemí. A kubánský lék proti virové chřipce byl používaný v Číně jako jeden z prvních, které vykazovaly nějakou účinnost proti covidu.

Četl jsem v případě covidu různou pseudomystiku o tom, jak matičce Zemi lezeme někam a rušíme její hranice. Jestli lezeme někomu do zadku, tak jednomu procentu oligarchů, kteří si ze Země udělali vlastní dojnou krávu. Tito covidoví zločinci u nás zničili socialistický systém racionální a funkční prevence tím, že zdravotnictví rozkradli a zprivatizovali. Pak začali manipulovat průběh nemoci v jimi vlastněném a manipulovaném tisku, takže pomohli vytvořit neskutečný bordel různých spikleneckých teorií. A protože lidé už přestali věřit mainstreamovým žvástům, tak nenechávají očkovat děcka vakcínami, které vyrábí farmaceutické koncerny. Ty korumpují celé vlády a státy, viz příklad USA a šíření legálně vyráběných opiátů typu OxyContin (výrobce Purdue Pharma). Tím je začarovaný kruh uzavřen. Jestliže “farmy” vydělávají více na korupci celých států, aby jimi uplacení lékaři dávali lidem opiáty místo léků, pak se nelze divit, že vývoj očkovacích látek ustoupil do pozadí. A také se nelze divit, že lidé přestávají věřit tomuto systému lží a nekontrolovaných podvodů. My, očkovaní socialismem, jsme na tom o mnoho lépe, než dnešní pohrobci neoliberalismu.

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!