Odvolání Prymuly a schizofrenie COVI-popíračů

Radim Valenčík
25. 10. 2020 blog autora

Včera na Facebooku jsem se nestačil divit, jak se nám vybarvili COVI-popírači v kauze “Prymula”. Přímo v duhových barvách:

1. Vždycky za hlavního manipulátora považovali mediální mainstream a obviňovali ostatní, že mu podléhají. – Tentokrát tancovali, jak mediální mainstream pískal. Sežrali všechny návnady i s chlupať.

2. Vždycky se stěžovali na nebezpečí špiclování a omezování osobní svobody. – Tentokrát tleskali překročení všech mezi v oblasti špiclování a porušení soukromí i osobní svobody.

3. Vždycky bojovali proti udávání. – A najednou oslavovali bonzáctví nejtěžšího kalibru.

4. Vždycky, jakmile měli sebepochybnější záminku, poplivali Babiše. – Tentokrát ocenili potleskem to, že se – slušně řečeno – podělal.

5. Volali po používání jednoho metru. – Ale ve stejnou chvíli dávali najevo, že laťka nastavená Babišem Prymulovi pro ně platit nebude a ani nepočítají s tím, že to po nich někdo chtěl.

6. Zahalují se do národních barev. – A nyní oslavují typickou akci současné globální moci, velmi podobnou té, jakou byl odstraněn kandidát na francouzského prezidenta Strauss-Kahn, aby mohl být dosazen poskok Macron a globalisté neztratili ve Francii vliv. Úplně přehlédli, jak mediální mainstream koordinovaně postupoval, že to doslova bilo do očí.

Něco tady hodně smrdí. COVI-popírači ve své většině rozhodně nepatří mezi ty, kteří by odhalovali pravdu a chtěli odhalit pravdu. Stali se nástrojem cizí, protinárodní moci. A většinu z nich se už podařilo zpracovat natolik, že si to ani nechtějí uvědomit. O to víc bude nyní záležet na většině, kterou tvoří normální lidé, na tom, aby pochopili, že vše (bohužel) teprve začíná a že bez toho, aby používali rozum, to nepůjde.

P. S. Tentokrát poprosím o sdílení a případně i o zpětnou vazbu, pokud se Vám to líbí. Nelze věčně ustupovat zlu a manipulaci. Rád odpovím na případné dotazy.

(Na snímku doc. Radim Valenčík)Zdroj: https://radimvalencik.pise.cz/8547-odvolani-prymuly-a-schizofrenie-covi-popiracu.html