Michiganský zázrak

Paul Craig Roberts
7. 11. 2020   paulcraigroberts
Mediální děvky USA lžou tak zběsile a chaoticky, že své lži nedokáží sjednotit.
V pátek ráno jsem poukázal na až legrační chyby a omyly, které zazněly na britském kanále BBC, pokoušejícím se zakrýt volební podvod Demokratů v Michiganu. ZDE.
Nu a dnes presstituti amerického časopisu USA Today přišli s naprosto odlišným vysvětlením tohoto podvodu. V tom původním z BBC se uvádělo, že volební činovníci udělali chybu při „zadávání dat“. Tato chyba, uvádělo se dále, byla později opravena. Takto tedy BBC vysvětlovala náhlý přísun 138 000 hlasů pro Bidena v nejčasnějších čtvrtečních hodinách, kdy průběh volebního klání téměř nikdo nesledoval.
Tuto lež jsem zcela bez problémů vyvrátil, takže presstituti z USA Today byli nuceni vymyslet lež novou. Nu a ta tvrdí, že nešlo o žádnou chybu při zadávání dat a že volební činovníci se dokonce k žádné takovéto chybě nepřiznali: ZDE

Takže, zkrátka vyjádřeno: USA Today má za to, že tým BBC pro zjišťování a kontrolu faktů mluví o čemsi, co se nikdy nestalo. A řečeno ještě jinak: Presstituti z USA Today vyjadřují názor, že tento tým BBC je nekompetentní a nelze se na něj spolehnout. A že prý ve skutečnosti šlo o „zjevný překlep“ na jediné mediální stránce, který vytáhla na světlo boží sociální média a skočil po něm i prezident Trump.

Následující otázka se nabízí sama sebou: Kterému z těchto vysvětlení lze spíš věřit?

Odpověď zní: Ani jednomu. Lživá jsou obě.

Lež USA Today tvrdí, že k žádnému náhlému přísunu 138 339 hlasů na Bidenovu volební hromádku nedošlo. TAKŽE JAK PAK SE MOHLO PODSTATNÉ TRUMPOVO VOLEBNÍ VEDENÍ ZNIČEHONIC ROZPLYNOUT? BIDENOVI ŽÁDNÉ HLASY NEPŘIBYLY, ALE TRUMPOVO PŘESVĚDČIVÉ VEDENÍ ZMIZELO.

Zázrak!?!?

K podobnému zázračnému přísunu hlasů na Bidenovu volební hromádku nedošlo v časném čtvrtečním svítání ostatně jen v Michiganu, ale i ve Wisconsinu. I zde totiž ještě dříve, než krajinou prokmitl první sluneční paprsek, bylo po Trumpovu volebním vedení veta. A až dosud žádná z amerických presstitutek nedokázala vymyslet lež, která by se wisconsinský výskyt téhož, co se událo v Michiganu, pokusila vysvětlit.

Takže co, mediální děvky, jaký je váš výklad toho, co se přihodilo ve Wisconsinu? ( A v Pensylvánii, v Severní Karolíně a v Georgii?) Jsou chybné součty hlasů v Michiganu a Wisconsinu

důsledkem chybného zadání dat, nebo dvěma překlepy, vytaženými na světlo boží sociálními médií?

Pomysleme nyní na to, co tohle vše svědčí o mravní integritě médií USA, domnělých to „hlídacích psů demokracie“? Jistě. Nic jiného, než že se otevřeně účastní krádeže prezidentských voleb. Což současně znamená i to, že na této krádeži je účastna i velká část členů Demokratické strany, stejně jako její volební činovníci.

A znamená to též, že Spojené státy jsou už neopravitelně rozděleny do dvou táborů. Nenávist k bělochům, jež je kultivována už po mnoho let a zobrazuje bílé Američany jako „systematické rasisty“, k čemuž je nutno připočíst i bažení Demokratů po moci a penězích, národní jednotu definitivně zlikvidovaly. Důsledkem čehož bude náhrada pravidel silou.

A proč by měli mít Demokraté větší právo na užití síly, než prezident Trump?

Státy, označené dnes červenou barvou, jsou domovem původní etnické americké populace, která je už nejméně čtyři roky intelektuály, profesory, presstitutkami a Demokraty démonizována jako „Trumpovi rasističtí ubožáci“. Nu a skuteční Američané nejsou zorganizováni a Trump je jediným vůdcem, kterého mají.

Za vlády režimu Kamaly Harrisové válka proti skutečným Američanům zintenzivní. Biden pro své mentální poruchy bude odsunut stranou a USA budou mít za prezidentku levicovou „ženu jedné barvy“, která už svou nenávist vůči bílým Američanům stačila vyjádřit.

Není obtížné si představit, že jednou z prvních věcí, kterou režim Kamaly uskuteční, bude zrušení Druhého dodatku americké ústavy, po čemž přijde zatýkání držitelů zbraní v červených amerických státech, což zajistí jejich bezbrannost . A při vědomí nenávisti, kterou demokratičtí intelektuálové a profesoři k Američanům červených států chovají, je stejně snadné si představit, že až se dostaví další pandemický virus, bude Amerika červených států přestěhována do internačních táborů. Proč by totiž démonický hybný moment, který rozhodl o ničení soch, památníků a muzeí bílých, bílé historie a kultury a „bílých privilegií“ neměl zahrnout i samotné bílé lidi?

Jelikož americké ozbrojené síly sestávají i z mužů červených států, schopnost Washingtonu vzpínat se ve všech koutech světa ke svému postavení globálního vládce, zmizí. Rusko, Čína a dokonce i Irán budou schopny porazit „supermocnost“ ve válce.

Stalo by se tak poetickou spravedlností, kdyby se důsledkem otevřeného ukradení voleb stal i konec washingtonské hegemonie. V každém případě ukradené volby ruší veškerý vliv Ameriky. Či jak to vyjádřil jeden z evropských pozorovatelů: „Spojeným státům nezbývá nic jiného, než šířit demokracii násílím, protože je naprosto jasné, že to nedokáží provést svým příkladem“.

Překlad: Lubomír Man