Volby v USA – Cynický nebo Střízlivý komentář – Podle vkusu

Michal Brand
10. 11. 2020    CFP

Volby v USA mají nijak překvapivé finále.

„Demokratická“ strana USA sáhla po svém vyzkoušeném a osvědčeném arsenálu. A tak, jako byl pomocí podvodů v primárních volbách vyšachován Bernie Sanders (ne, nejsem fanouškem tohoto socialisty-komunisty) při souboji s Hillary Clinton, stejně tak je podvody vyšachováván Donald Trump z pozice jasného vítěze.

O jasných volebních podvodech ze strany „Demokratické strany“ a jejích zfanatizovaných, lidově-milicionářských aktivistů ve volebních místnostech i jinde toho už bylo napsáno hodně. Nebudu to zde opakovat. Je zcela zřejmé, že byl zopakován oblíbený nástroj pro podvodné ustanovení vítěze „voleb“, jako byl před lety použit v Rakousku – korespondenční hlasy.

Ponaučení první, nejdůležitější

Korespondenční hlasování ve volbách, stejně jako navrhované elektronické, jsou naprosto anti-demokratické metody a nenaplňují ani to nejzákladnější nutné kritérium pro opravdu demokratické, svobodné volby – anonymnost volby.

Korespondenční a elektronické hlasování nesplňují ani druhé a třetí kritérium – průkaznost hlasování voliče a možnost kontroly vykázaných výsledků.

Při korespondenčním nebo elektronickém hlasování nelze prokázat dokonce ani to, že volič opravdu hlasoval. Fyzická přítomnost voliče ve volební místnosti a předložení průkazu totožnosti je naproti tomu jednoznačně prokazatelná a „nezfalšovatelná“, nebo jen velmi obtížně zfalšovatelná v jakkoli významném měřítku. Naproti tomu při korespondenčním nebo elektronickém hlasování nelze nijak ověřit ani prokázat, že opravdu hlasoval daný člověk, nebo že vůbec nějaký člověk hlasoval. Můžete pouze slepě věřit, že to někdo v zákulisí nezfalšoval.

Stejně tak při korespondenčním a zejména při elektronickém hlasování nelze vůbec nijak ověřit a doložit, že reportované výsledky jsou korektní a správné ve smyslu zahrnutí jen opravdových hlasů opravdových oprávněných voličů v daném místě a že tyto výsledky zahrnují správně. Jak ověříte jako člověk, že například elektronický záznam o počtu hlasů nebyl zfalšován? Uvidíte jen to, co vám ukáže nějaký software. Který vám ale ukáže to, k čemu je naprogramován. U korespondenčního hlasování pak je také možné masové podvádění zasláním tisíců falešných hlasů neexistujících nebo mrtvých lidí, lidí z jiných okresů, padělaných hlasů se zfalšovanými podpisy apod. Jak ověříte, že nebylo podstrčeno třeba 50 tisíc padělaných hlasů s falešnými podpisy? Začnete obcházet ty lidi jednoho po druhém? Ale to vlastně nemůžete, protože vám nikdo ani nesmí prozradit adresu těch lidí. Kruh se uzavřel. Máte „volební“ systém, kde Moc může vykázat jakékoli výsledky „voleb“ a není žádná šance reálně prokázat podvodnost volebního „systému“.

Až bude u nás zaveden systém masového korespondenčního hlasování nebo – nedej bože! – elektronického hlasování, ztratí účast ve volbách jakýkoli pozitivní smysl.

Agentury pro „průzkum mínění“ dostanou zadání, jaké mají být volební preference „voličů“. Pak budou zveřejněny výsledky „voleb“, které budou předem stanoveny, a ty budou přibližně v souladu s „průzkumy“. Nad rozdíly pak budou v médiích moudře diskutovat debilní profesoři politologie a stejně debilní nebo ještě debilnější komentátoři a dodávat tak zdání, že to celé není jen podvod, že to není jen „zápas“ s předem stanoveným výsledkem. (Pokud chcete vidět příští volby, tak si pusťte třeba „Tvoje tvář má známý hlas“, kde porota předstírá přidělování bodů na základě zpěvu soutěžících, ale přitom podle předem daného scénáře; kde jsou písničky pro soutěžící vybírány „losováním“ s předem daným výsledkem „náhodného losu“…)

Po zavedení korespondenčního anebo elektronického hlasování ani nebudou muset dělat „výpadky systému“, jako když TOP09 směřovala mimo parlament svým prachmizerným výsledkem, pak ale nastal „výpadek systému“ a hned po obnově fungování systému – voilá – TOP09 těsně prolezla do sněmovny. Zázrak. Jako když si v nějakém státu USA najednou vzpomene Demokraty obsazená volební komise, že vlastně mají ještě několik krabic s korespondenčními hlasy a z nich že je jistě jen náhodou sto procent pro toho správného kandidáta. Zázrak. Časem to propracují a ty výsledky už budou vždycky vycházet rovnou i průběžně tak, aby to nevypadalo zcela jasně jako podvod. I když – vzhledem k upadající úrovni školství celkově a vzhledem k narůstající debilitě neomarxistů, možná že to budou falšovat tak stupidně, že to bude zcela zřejmé úplně všem, kromě jich samotných.

Účast ve volbách bude pouze dodávat zdání legitimity naprostému podvodu, předstírané demokracii. Pokud by snad pak byla účast ve volbách povinná, jak prosazuje ZZZZ (Závěrem Zcela Zblblý Zeman), jediná občansky slušná možnost bude švejkování – vyplnit volební lístek naprosto nesmyslně (předstírat debila), poslat vyplněný volební lístek „zpět“ na adresu nějakého zcela jiného státního úřadu (třeba zavalovat volebními lístky Finanční úřady, ideálně ve zcela jiném městě apod.) a podobné metody. Věřím, že i v tomto prokáže vysokou virtuozitu národ smějících se bestií, jak nás Čechy nazval Reinhard Heydrich. U kterého je velké štěstí, že dnes nežije, protože by byl jistě říšským evropským komisařem pro okupovaná východní území.

Ponaučení druhé

Deep State, skryté struktury moci se neštítí žádného, ani sebevětšího zločinu, podvodu, lži, manipulace. Ani ta největší špinavost není pro Deep State příliš špinavá.

11.září, Tonkin bay incident, Covid „pandemie“, Novičok a Skripalovo morče, bedny korespondenčních hlasů pro toho správného kandidáta v počtu právě dostačujícím k jeho „zvolení“ (dosazení do funkce), anthraxové dopisy, syrští inženýři a doktoři věd z Nigérie a Bangladéše…..

Skryté struktury totalitní moci se neštítí ani zcela viditelně falšovat volby, zahazovat volební lístky „nevhodného“ kandidáta, vytahovat jako na objednávku statisíce volebních lístků vyplněných pro toho „správného“ kandidáta, zastrašovat nebo zcela odmítnout pozorovatele voleb…

Deep State je zločinecká organizace. Samotná účast v ní zakládá trestnost, jak ji nadefinoval Norimberský tribunál.

Ponaučení třetí, klíčové pro budoucnost

Když jste ve válce, musíte bojovat.

Appeasement vede jen k odkladu boje a ke znásobení jeho krutosti o chvíli později.

Donald Trump vyhrál volby v roce 2016. Jeho poselství bylo jasné:

https://www.youtube.com/watch?v=NUidFwKeVrM

A měl pravdu. Tehdy to ještě věděl.

Pak přišel jeho inaugurační projev s naprosto rekordní účastí. Přestože tehdy masmediální propaganda tvrdila, že na jeho inaugurační projev přišel jen zlomek lidí ve srovnání s inaugurací Obamy. Ale to byla lež, protože mediální propaganda tehdy „chytře“ porovnala fotky ze záběrů Trumpovy inaugurace dvě hodiny před začátkem s fotkami ze záběrů Obamovy inaugurace během projevu. A samozřejmě, dvě hodiny před začátkem akce se lidé teprve scházejí. Ale to důležité je, že Trump tehdy vyzdvihl Hillary Clintonovou a její skvělou práci pro USA. Už tehdy upsal duši ďáblu, ďáblu, proti kterému slíbil bojovat. Prodal duši ďáblu. Uvěřil, že je možné se usmířit s washingtonskou bažinou, kterou slíbil vysušit, a že se bažina sama vysuší nebo jinak změní k lepšímu.

Pak zradil svůj vlastní team. Nechal padnout Flynna a nechal, aby ho roky vláčeli po soudech a vyšetřovacích komisích a aby mu zničili život. Nechal padnout Banona. A nechal Je, aby i Banonovi ničili život. A natahal si do teamu samé osvědčené aparátčíky z washingtonské bažiny.

Teď zcela naivně doufá, že aparátčíci budou za něj bojovat. Nebudou. Až Trump skončí, budou se mu posmívat, psát knihy o tom, jaký to byl lump a blbec, a oni sami si najdou nějakou jinou dobře placenou funkci někde v nějaké washingtonsko-bažinné neziskovce, washingtonsko-bažinném think-tanku nebo washingtonsko-bažinné organizaci či washingtonsko-bažinném úřadu.

Po netu se šíří následující video:

Aha, no nic. Tak už to demokratické, svobodné komunikační platformy youtube a facebook zcela demokraticky a svobodně smazaly. Mám na mysli ono video, kde „Bývalý tajemník ministra zahraničí Henryho Kissingera a agent C*A poskytl svědectví o ST*NG operaci na odhalení plánu demokratů na zfalšování voleb.“ V onom videu kdosi vykládá pro infowars.com, že prezident Trump tohle všechno předvídal, že věděl, že „Demokratická“ strana USA bude ve volbách podvádět a že teď zatáhne síť a všechny tyhle zločince nechá pozatýkat za federální zločin volebních podvodů (a fakticky za pokus o proti-ústavní puč). Upřímně – jsou dvě možnosti: 1. Ten člověk je tak zoufalý z úpadku USA směrem k multikulti neomarxistickému gender-homo-protibělošskému-rasismu, že je přání otcem myšlenky. Wishful thinking. Nebo 2. Je agentem, ale přesně opačné strany a má za úkol ukolébat americké voliče, aby čekali na „zásah tatíčka spasitele, který vše napraví“. A aby tak proti-ústavní puč v USA prostřednictvím zfalšovaných voleb proběhl hladce.

Trump měl 4 roky na to, aby zarazil „pochod institucemi“ ze strany neomarxistů, resp. profi aparátčiků, příslušníků Deep State.

Pozn.: Profi aparátčíci – tito lokajové skutečné moci skutečných elit (mezi skutečné elity patří Rothschildové, Rockefelleři, Morgani, Wartburgové) – se vezou jen momentálně na vlně neomarxismu a multikulturalismu, protože to je momentální módní ideologie útlaku obyvatelstva, ale může to být cokoli jiného. Moderní doba přinesla zajímavý fenomén – tyranie nemá ideologii, ale jen momentální slogany – „globální oteplení“, „irácké ZHN“, „válka proti terorismu“ pomocí financování a vyzbrojování teroristů, „nebozí uprchlíci s právem na azyl“, „homosexualita jako vzor“, „rodina je fuj“, „pohlaví je cokoli si vzpomenete“ atd. Konec vsuvky

Ale za ty 4 roky Trump neudělal nic. Vlastně ano, vyhodil srdcaře, kteří pro změnu byli ochotni dřít a za změnu bojovat. A obětoval jejich životy za svůj klid.

4 roky Trump nedělal nic. Občas něco tweetnul a jinak nic. Těsně před volbami se mu možná začalo trochu rozsvěcet a uvědomil si, že proti němu stojí právě ty zločinné struktury, o kterých mluvil už v roce 2016. A tak honem prosadil alespoň jednu soudkyni Nejvyššího soudu. A pětkrát tweetnul, že Antifa je teroristická organizace. Too little, too late. Příliš málo, příliš pozdě. Takže neudělal nic.

Za celé 4 roky nezlomil ba ani neoslabil moc aktivistických soudců, kteří nesoudí dle práva ale dle zájmů totalitní moci. Za celé 4 roky nezlomil moc anti-demokratických struktur, jakými jsou neziskové organizace, prosazující mimo-demokratickými kanály agendu skryté finanční oligarchie. Za celé 4 roky nedokázal ani začít bojovat proti domácím teroristům z Antifa. Za celé 4 roky neudělal nic. A teď sklidí plody svého nicnedělání. Teď se mu naprosto předvídatelně vrátí to, že washingtonskou bažinu nejen nevysušil, ale fakticky naopak prohluboval. Slova jsou jen slova, tweety jsou jen tweety, podle skutků jejich poznáte je. A Trumpovým hlavním skutkem bylo jen to, že si do teamu natahal ostřílené aparátčíky z washingtonské bažiny a nechal je, aby řídili USA i jeho samotného. A oni ho teď dovedou rádi a s úsměvem na popraviště.

Výše zmíněné video o „operaci, kdy Trump vše zvrátí“, jsou jen sny o Steinerově ofenzívě. Trump je vyřízený. Vlastně byl vyřízený už na začátku roku 2017, těsně po nástupu do funkce, kdy vychválil „Clinton’s the criminals“ za Hillarynu skvělou práci pro USA, vyhodil Flynna a nechal ho vláčet bahnem, bombardoval Sýrii na základě zcela jasně zfalšované zprávy o „útoku syrské armády sarinem na civilní obyvatelstvo“. (Tehdy jsem napsal článek „Trump is toast“ – málokdo mi ho tehdy publikoval. Ale už tehdy bylo zřejmé, že Trump is toast, že je vyřízený, že nemá na to, provést změnu a právě proto skončí špatně.)

Je zcela, naprosto, absolutně nereálné, že by Trump mohl zasáhnout proti těmto podvodům ve volbách a „pozatýkat zodpovědné“. To mohl udělat v lednu 2017 a nechat pozatýkat ty, kteří byli a jsou zodpovědni za úpadek USA a za to, že se republika přeměnila v oligarchistán, v mix socialismu (pro ty nejchudší, kteří jsou pro oligarchii na oplátku bojovníky SA potlačujícími jakékoli vzedmutí odporu od středních 80%) a mix feudalismu (pro ty nejbohatší a jejich lokaje). Dnes nejen, že nemá nikoho, kdo by ve strukturách armády, FBI, CIA, NSA, v soudním systému mohl takovou operaci provést. Ale navíc celé 4 roky jasně všem říkal „když za mne budete bojovat a ocitnete se sami v obtížích, já se vás nezastanu, budete v tom sami“. Kdo by za něj bojoval?

Momentálně jen Rudy Giulliani. Ale ten nepůjde nikoho zatýkat.

Trump a Rudy naivně spoléhají, že rozhodnou soudy. Které soudy? Nejvyšší soud? V atmosféře, kdy „Demokraté“ a jejich bojůvky Antifa a BLM vyhrožují lidem a jejich rodinám za podporu Trumpa nebo za nedostatečné podřízení se homo a transgenderům, nelegálním migrantům, černochům a muslimům?

A kvůli komu? „Kvůli Trumpovi? Který když se já kvůli jemu ocitnu v obtížích, tak se on bude tvářit, že jeho se to netýká a nepomůže mi, i kdyby on mohl? Copak jsem blázen?“

Fašisté z „Demobloku“, tedy konglomerátu „Demokratické“ strany a těch několika tisíc nebo milionů jejich skutečně existujících voličů, ze Sturmabteillungů Antifa, BLM a dalších už připravují seznamy lidí, určených k likvidaci (zatím asi „jen“ společenské, ale jak ukazuje historická zkušenost – to se brzy změní a dojde i na likvidaci fyzickou)

https://www.trumpaccountability.net/

A tady je záloha, kdyby se náhodou ta stránka změnila, protože to už je opravdu hodně za hranou, za tou hranou, kde začíná otevřený fašismus:

https://www.rajce.idnes.cz/f1468431207

https://www.rajce.idnes.cz/f1468430968

https://www.rajce.idnes.cz/f1468430967

V situaci, kdy než vše dojde k soudu, tak už bude „vymalováno¨? Média už oznámila, kdo „je“ prezident. Evropští neomarxisté a zbabělci už poblahopřáli Harrisové-Bidenovi (za nás zbabělec, za Německo nebo za EU pro změnu neomarxisté).

Pozn.: Nedělejme si iluze, vládnout bude Harrisová, kterou Deep State nedokázal sice protlačit ani přes primárky „Demokratické“ strany, ale pedofilní stařík ji vzal, když mu slíbili, že mu zařídí možnost beztrestně osahávat nezletilé dívenky nebo co mu to tak mohli slíbit.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Prezidentsk%C3%A9_prim%C3%A1rky_Demokratick%C3%A9_strany_USA_2020

Joe Biden osahává 13-letou a mumlá ji „Ani nevíš, jak mi stojí péro/jak jsem nadržený, když jsem vedle tak krásné dívky, jako jsi ty……….zeptej se mojí dcery, na ten film….“:

https://www.youtube.com/watch?v=3O2i9205K3g

https://www.youtube.com/watch?v=B9hRIro02Pc

Kdyby to youtube zcela svobodně a lidově-demokraticky smazal:

https://vimeo.com/476802230

https://vimeo.com/476802086

Nechutné? No, zase pořád lepší, než kdyby strejda Joe byl třeba kanibal, že? Takhle bude jen postávat před základkou s pytlíkem bonbónů a z koutku mu potečou sliny.  Takže vlastně pohoda. Skoro. No, k…a, vlastně vůbec ne. Ale ve srovnání s fanatickou a zcela amorální Kamalou bude strejda Joe v podstatě pohoda. Protože Kamala bude takový ženský Heydrich. Ovšem samozřejmě Heydrich multikulturní a rozhodně people of color, takže ne-běloška ač opět příslušnice herrenvolku. Herrenvolk of color.

Trump a Rudy rozesílají žaloby. Ale nic na tom nezmění. Je to z jejich strany stejně naivní, jako zcela pitomá demise nekomunistických ministrů v únoru 1948. Tehdejší nekomunističtí ministři byli také celé tři roky (skoro celé 3 roky) příliš naivní a příliš líní a příliš zbabělí na to, aby zabránili komunistům v tichém pochodu institucemi. Zejména institucemi tvrdé moci, tedy institucemi policie, tajné policie a armády.

A Trump byl úplně stejně naivní, zbabělý a líný jako nekomunističtí ministři před únorem 48. A tehdy nekomunističtí ministři zbaběle a alibisticky vše přehráli na prezidenta Beneše, od kterého čekali, že jim všechno zařídí, jim, těm líným, zbabělým hlupákům on jediný a zcela sám. (A to Beneš byl na první pohled vždycky slaboch vláčený okolnostmi a po válce víc, než kdy předtím.) A Trump úplně stejně čeká, že Nejvyšší soud bude bojovat na život a na smrt za něj, líného a naivního troubu, který 4 roky nic nedělal, teď sklízí plody svojí práce a čeká, že za něj někdo nasadí život a vybojuje mu zpět ukradené vítězství. (Když všichni navíc vědí, že i kdyby mu to podvody „Demokratů“ ukradené vítězství vrátili, tak on sám pak ty, kteří mu pomohli, nechá napospas davu fanatiků a aparátčiků washingtonské bažiny.)

Když jste ve válce, musíte bojovat.

Appeasement vede jen k odkladu boje a ke znásobení jeho krutosti o chvíli později.

Politika Donalda Trumpa, politika 4 let appeasementu vedla jen k posílení washingtonské bažiny a k tomu, že na volby 2020 se bažina připravila velice dobře. A beden s „korespondenčními hlasy“ bylo tentokrát dost a dost.

Krátkodobý výhled

Bývalé USA

Donald Trump a Rudy Giulliani budou nadále rozesílat žaloby, ale lidové milice (Antifa, BLM a spol.), média a Joseph Vissarionovič Biden již fakticky přebírají moc. Trump nemá žádné spojence ve tvrdých strukturách moci (armáda, CIA, NSA, FBI), kteří by mu mohli pomoci vystoupit proti probíhajícímu proti-ústavnímu převratu, realizovanému na základě a za pomoci zfalšovaných voleb.

Jako poražený (je jedno, že vyhrál volby – výsledek se počítá a tím výsledkem je, že nebude příštím prezidentem) bude jen čím dál více tragikomicky směšný se svými snahami dovolat se práva. Bude takovým Janukovyčem.

Řekl bych, že v rodině Trumpů se výrazně zvýší míra úmrtnosti při různých nehodách, stejně jako se výrazně zvětšila úmrtnost při různých nehodách rodiny Kennedyů. JFK a stejně tak i DT se odvážili otevřeně promluvit o skrytých strukturách moci:

JFK https://www.youtube.com/watch?v=XY32tbisMG4

DT https://www.youtube.com/watch?v=NUidFwKeVrM

A to struktury skryté totalitní moci nikdy neodpustí. Ne proto, že to řekli. Koneckonců, jak správně řekl Trump – „já to vím, vy to víte a vlastně celý svět to ví“. Takže ta zvýšená úmrtnost v rodině Kennedyů není JEN proto, že to řekli. Ale proto, že to řekli a nedá se o nich prohlásit, že to jsou pomatení konspirační teoretici z garáže, co mají na hlavě čepičku z alobalu.

Takže pokud má Trump rozum, emigruje. Jeho byznys je stejně v troskách, v Trump tower obležené údernými oddíly (Sturmabteiluing) BLM si nikdo nepronajme kancelář. A on i celá jeho rodina budou ohroženi na životě dnes a denně. Myslím, že Nový Zéland je rozumná varianta, kam bych já osobně přestěhoval celou svoji rodinu být na Trumpově místě. Nový Zéland má sice ve svém čele pomatenou neomarxistickou premiérku. Ale je to poměrně „venkovanská“ země, takže tam je riziko podstatně menší než ve velkoměstských „zemích“ alá některé státy, nebo oblasti USA. (Venkov agresivitu tlumí a snižuje zločinnost, město právě naopak a to v přímé úměře s narůstající velikostí aglomerace.)

Jinak skončí jako Kurt Schuschnigg – a to v tom lepším případě. (Rakouský kancléř Kurt Schuschnigg, který se snažil bránit politickými metodami anšlusu Rakouska a po obsazení Rakouska nacisty ho nacisté pro posměch vozili na kárce. Nemohu teď tu pověstnou fotku na webu najít. Škoda, hodila by se.)

Kamala zahájí tvrdě politiku vítání nelegálních migrantů a genocidu bílých Američanů. (Masová migrace nelegálních migrantů z jiných kultur v kombinaci s dennodenním multikulti terorem „proti bílým supremacists“ bude naplňovat plně podstatu genocidy, tak jak je definována v mezinárodním právu).

Americká ekonomika propadne zelenému šílenství, v rámci kterého se bude likvidovat produktivní sféra ekonomiky a státní „zakázky“ a dotace potečou do výroby a správy fízlovacích zařízení a programů a do výroby anti-ekologických „zelených“ fantasmagorií.

Režim se otevřeně promění na diktaturu „třídní“ v neomarxistickém pojetí. Do vedení firem, úřadů a institucí půjdou lidé výhradně na základě správného třídního původu – takže povýšeni budou všichni hlupáci a hlupačky, kteří a které budou lesbi, homo, trans, černoši, muslimové, nelegální migranti nebo prostě jen dementní neomarxističtí kreténi.

Možná dojde na těch 14 tisíc miliard dolarů reparací americkým černochům za to utrpení, že musí žít v USA a nemohou žít třeba v Somálsku nebo jiné vyspělé africké zemi, odkud je do strašné Ameriky odvlekli a prodali zlí arabští a černošští otrokáři, kteří dodávali černé otroky bílým americkým otrokářům. Vlastně arabští a černošští otrokáři byli hodní. Zlí byli jen bílí otrokáři.

Tato opatření správného třídního původu jako klíče pro povýšení budou mít stejné, či spíše ještě mnohem horší důsledky než měla ta předchozí opatření správného třídního původu.

Reálná ekonomika tak půjde do stále větších a větších obtíží. Výsledky budou stejně tragikomické, jako výsledky reálného socialismu. A přitom již dnes multikulturní společnost na Západě, včetně USA, přinesla takové perly, jako je nadzvukový bojový letoun F-35, který je zcela očividně vytvořen nějakým genderově a rasově a sexuálně-identitně vyváženým teamem. Původně měl tento letoun být určen k univerzálnímu nasazení jak u letectva, tak u námořnictva (letadlové lodě). Ukázalo se ovšem, že toto letadlo při prudkém stoupání přestává být ovladatelné a má tendenci začít samovolně nekontrolovatelně rotovat nebo se převracet. Což je pro letadlo startující prudkým stoupáním z paluby letadlové lodi malilinko problémeček. Pak se ještě ukázalo, že když toto letadlo letí vysokou rychlostí v nízkých nadmořských výškách, tak se mu utrhává kryt podvozku a letadlo se rovněž stává neovladatelné. Ale to vyřešil genderově vybalancovaný Pentagon jednoduše, prostě prohlásil, že bude stejně lepší, když toto letadlo nebude létat nadzvukovou rychlostí. Takže kdyby vypukla válka, tak američtí piloti nesmí létat příliš vysokou rychlostí a dělat s letadly prudké manévry. To je ale ok a USAF má vítězství ve válce v kapse, pokud tedy proti nim protivník nasadí dvojplošníky z první světové války.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/piloti-nejsou-schopni-plne-ovladat-dva-typy-stroju-f-35-40288352

Pozn.: A to je jen jeden příklad za všechny pro ilustraci ekonomického a technologického úpadku společnosti, kde nerozhodují schopnosti ale pomatená ideologická schémata. Velká Británie má super-moderní torpédoborec, který smí plout jen ve studených vodách Severního moře, protože jinak se mu přehřívají motory. Boeing 737MAX měl chybně napsaný software, který za určitých situací nabral směr kolmo k zemi a znemožnil převzetí řízení na ruční. Problém s tímto softwarem byl znám dva roky. A když kvůli tomu spadla dvě dopravní letadla plná pasažérů, tak firma Boeing rozhodla o změně tohoto software. Nová verze software se testovala pro jistotu již jen v softwarové simulaci a ne na skutečném letadle. Takže vlastně Boeing najal blbce, kteří napsali chybný software. Teď ty blbce nechá software předělat a zároveň ti blbci napíší jiný software, který otestuje ten první software. Německá armáda má díky von der Lejnové 600 uniforem pro těhotné vojačky, ale zato nemá na bévépéčka kulomety, takže když jede Bundeswehr na cvičení NATO, tak mají místo kulometů na černo natřené násady od košťat. US Navy zkouší novou jadernou ponorku, která bude využívat technologii Stealth a bude neviditelná pro sonary. Jediný problém je, že onen neviditelný nátěr se oloupává ve slané mořské vodě. Takže je to moderní jaderná ponorka určené ke třetí světové válce vedené výhradně na řece Mississippi. A mohl bych pokračovat hodně dlouho. To jen pro zasmání v jinak smutném dnešním čtení.

Myslím, že s neomarxisty v čele dnes již i USA si užijeme ještě velkou spoustu legrace. Pokud tedy máte rádi hodně černý humor.

Lenin kdysi napsal, že kapitalisté prodají komunistům provaz, na kterém je komunisté potom oběsí. Musí se dnes v mauzoleu za břicho popadat, když vidí, že ten provaz Západ nejen vyrobil, ale zcela nadšeně si ho sám navléká okolo krku a chce se s nadšením a s pravou multikulturní radostí sám oběsit. A jakékoli varovné hlasy označuje za cizí propagandu a xenofóbní zaprděnost.

Nelegální migrace do USA nabude za Bidena-Harrisové extrémních rozměrů. To povede k velkému nárůstu násilí mezi obyvatelstvem. Obviněni budou samozřejmě běloši, zejména konzervativní běloši. A proti nim také bude nekompromisně uplatněna síla. Jak síla bojůvek Antifa a BLM, tak síla policie, Národní gardy, armády USA i všech těch desítek tajných služeb USA.

Zeď bude udělána dysfunkční ještě před inaugurací Biden-Harrisové.

Pod záminkou neexistující pandemie bude zrušeno právo shromažďovací pro všechny, kromě Antify a BLM.

Být tou rodinou, která při rabování BLM bránila svůj pozemek se zbraní v ruce, rychle bych emigroval.

Pod záminkou boje proti pandemii bude zrušena svoboda slova – nejprve jen k otázkám neexistující pandemie, později pak i v otázkách „které zavinily pandemii“, jako je právě například svoboda slova nebo cokoli jiného, nepohodlného nové totalitě.

Anti-demokratické neziskové organizace a podobné struktury moci té „správně“ nasměrované ulice a řvoucí lůzy získají ještě větší moc a prakticky bude eliminována i ta sebemenší reálná moc jakýchkoli struktur volených ve volbách. Volení zástupci budou v podstatě jen plnit příkazy nikým nevolených struktur, tedy dobře financované, organizované a hlasitě řvoucí menšiny. Změna proti současnému stavu bude jen v tom, že půjde o naprosté, totální, otevřené a absolutní ovládnutí věcí politických strukturami skryté moci.

„Neziskové organizace“ z 30.let:

https://tinyurl.com/y69zoz2b

Možná, vlastně spíš „dříve nebo později“, dojde i na ty lágry FEMA, které jsou v USA již dlouho připravené „pro případ pandemie nebo jiné náhlé potřeby ubytovat velké množství lidí“. Což je samozřejmě jenom konspirační teorie, jak píše wikipedie. Protože tyto tábory v USA vůbec neexistují a vůbec nikdy nebyly postaveny. A pokud tedy byly postaveny, pak nejde o koncentrační tábory, ale výhradně o tábory ke koncentraci lidí. A postavily je zkušené americké firmy, které postavily například koncentrák Guantanámo nebo různá vězení v Iráku určená pro Iráčany, kteří nebyli dostatečně nadšení ze zničení své země americkým demokratizačním bombardováním. US Bombs Macht Frei.

https://www.foxnews.com/story/critics-fear-emergency-centers-could-be-used-for-immigration-round-ups

A protože ty tábory ke koncentrování lidí postavily americké firmy na objednávku americké vlády, tak jde o koncentrační tábory humanitární. Jak by řekl Václav Havel.

Jako prezident budu Američany spojovat, slíbil Biden ve vítězném projevu píší Novinky.

No určitě. A kdo nebude dostatečně spojený s tím jediným povoleným jediným správným názorem, ten bude převychován. Arbeit Macht Frei. Koneckonců, například nejlepším spojovačem Němců byl Adolf Hitler. Hitler Němce spojil úplně všechny. Jen některé nechal zplynovat. Národ ale Hitler zcela určitě nerozděloval, německý národ byl za Hitlera tak jednotný, až z toho oči přecházely. A ta „jednota“ za to jistě stála, jak se naplno ukázalo v květnu 1945.

Otázka je, zda nedojde k rozpadu USA. Texas a možná další státy Středozápadu se budou snažit vzdorovat neomarxistickému rasistickému multikulti šílenství Bidena-Harrrisové. Nevyhnutelně dojde k nárůstu napětí mezi státy na straně jedné, a na straně druhé federální vládou (a některými státy, které také propadlu neomarxistickému šílenství).Česká republika v prostoru EU

Je naprosto reálné předpokládat, že kovidový fašismus se bude stupňovat i v České republice. Jeho hlavní vykonavatel plukovník Prymula zůstává i nadále u moci v protektorátní vládě Andreje Babiše. Jen byl soudruh plukovník zbaven jakékoli veřejné kontroly a zodpovědnosti.

Brzda EU-neomarxistických multikulturních fašistů v podobě prezidenta Trumpa byla odstraněna a stejně jako americké duo budou i evropští neomarxisté přitvrzovat. Hlavním problémem pro ně bude především rozpadající se Francie, či spíše rozkládající se Francie, stejně jako rozkládající se Švédsko, Velká Británie a Belgie. Maďarsko bude zřejmě odhodláno jít tvrdě až na hranu rozkolu s EU. Případně až vyloučení z EU, což začíná být naprosto ideální trest – to už není ani cimrmanovské „nedám si dnes po obědě doutník, neplačte, sami jste si to zavinily“, to je rovnou „za trest budete mít po obědě zákusek dle vlastního výběru a pak si můžete dělat, co chcete, neplačte, dobře vám tak“. Nebo spíš jako „za trest vás vyloučíme z tábora Auschwitz, naložíme vás na loď a pošleme ihned do Ameriky, vy jeden nevděčněj Kohne!“

Stejně tak je prakticky jisté, že obdržíme několik desítek tisíc syrských inženýrů a doktorů ze Somálska, Afghánistánu a Bangladéše. Všichni do jednoho budou nezletilí sirotci, kteří vystudovali i přes svůj dětský věk jednu až dvě špičkové univerzity. A každý z těchto čtyřicetiletých sirotků bude velice rychle potřebovat zcelit rodinu, takže každému z nich přijede všech jejich 10 dětí se třemi manželkami, dále pak všech jejich 6 bratrů a 4 sestry a jejich rodiny, rovněž i rodiče všech těch nezletilých sirotků a jejich bratranci a sestřenice. Odhadem ke každému sirotkovi přibude ještě tak 50 až 100 nejbližších příbuzných. K tomu se hodí ty hotely prázdné kvůli „pandemii“.

První dva lágry FEMA zřejmě už plukovník nechal postavit. Jeden je v Letňanech, druhý v Brně na výstavišti.

Pozn.: Paní Šichtařová se podivovala, proč se nevyužije speciální nemocnice armády ČR pro infekční nemoci. https://pravyprostor.cz/jak-z-covidu-vytriskat-popularitu/ Nu, protože Letňany jsou patrně takové malé české Dachau II a brněnské výstaviště jsou takové „Kounicovy koleje II.“ https://cs.wikipedia.org/wiki/Kounicovy_koleje

Korespodenční hlasování bude pro velký úspěch zavedeno masově i u nás. TOP09 už dříve zavětřila svoji jedinou šanci, jak se dostat do Sněmovny, a požadovala možnost masového dodávání krabic s pečlivě vyplněnými volebními lístky rovnou do volebních místností. Je jisté, že po zcela očividně podvodných volbách v USA budou všechny neomarxistické a normálním způsobem nezvolitelné strany požadovat stejně podvodný systém „voleb“ i u nás. Piráti se přidají, protože těm to umožní po domluvě s Moskvou, pardon po domluvě s Bruselí zopakovat naplno úspěch svého trapně staromódního předchůdce Klementa G. Takže náš příští Gottwald bude mít dready a nebude vyučený ani tím truhlářem. Ale bude umět ubalit jointa. To ten první Gottwald jen chlastal.

Tragický scénář pro naši zemi se nemusí za určitých podmínek naplnit. Například pokud propukne vnitřní válka ve Francii nebo Švédsku (nemohu to nazvat „občanská válka“, protože to bude válka mezi občany na straně jedné, a na straně druhé lidmi bez občanství nebo s podvodně získaným anebo podvodně drženým občanstvím). Možná občanská válka v USA (za účasti řady lidí, kteří nejsou legitimními občany, např. naprosto nelegálně pobývající imigranti). Rozpad USA. Odchod V4+Rakouska z EU (ať už formou rozkolu, vyloučení, vyhrocení situace do nepsaného rozpadu apod.). Rozpad EU z důvodů současné (uměle vyrobené) finanční a ekonomické krize, která jako vše má a bude mít řadu důsledků a efektů, s nimiž její tvůrci nejen nepočítali, ale dokonce ani nemohli počítat, protože vševědoucí je pouze Bůh a ten neplánuje taková svinstva jako naše mocenské elity.

Hlavně si udržujte dobrou náladu a optimismus. Protože ať už se stane cokoli, být ještě k tomu naštvanej, smutnej a v depresi je to úplně, ale úplně, ÚPLNĚ NEJHORŠÍ, co můžete udělat.

Mimochodem, fakt, že mocenské elity vše hrotí se současnou fejk pandemií a stanným právem, ukazuje na značná rizika především právě pro tyto mocenské elity. Hrotí vše na ostří nože a tím proti sobě staví čím dál více obyvatel.

A/nebo se bojí, že se jim už vše rozpadá pod rukama a snaží se vše „zachránit“ nastolením otevřeného fašismu, fašismu na lékařský předpis.

Bílá nemoc. (https://www.youtube.com/watch?v=HJMUIBEzYnI )

Krásný den 😊