SPOLU proti lidem

Buran
14. 12. 2020   KOB Fórum


Toto je komentář ke zprávě z webu Seznam Zprávy
Na obrázku ke zprávě ze serveru Seznam Zprávy to vezmu zleva: Sluhové Vatikánu, Landsmannschaftu, staré černé habsburské šlechty, amerického „deep state“, zahraničních nadnárodních korporací, Londýnské centrály, místní podnikatelské porevoluční mafie, … Prostě pijavice přisáté na tělo našeho národa se spojily a prohlašují: „Chceme spolu dát dohromady tuto zemi“. V překladu: „Chceme už konečně dorazit tuto zemi a její obyvatelstvo. Chceme dál věrně sloužit našim páníčkům a sami dál v klidu parazitovat. Zapomeňte na svobodu a sociální spravedlnost!

„Je pro nás důležité to, abychom dokázali posilovat naši roli v institucích jako EU a NATO, společenstvích, která nám jsou schopna garantovat naši prosperitu a bezpečnost,“ řekl šéf lidovců Marian Jurečka. Mluví pravdu, předseda! Zcela nepokrytě o sobě a svých kurátorech.

Cílem je zachránit odumírající TOP09 a KDU-ČSL. Hlasy, které by jinak mohly propadnout. A zároveň se dostat k řízení do budoucí vlády. Sami to nedokážou, to je jasné. Tak s kým? Nabízí se Piráti a STAN. Celkem kolen 40% (podle současných preferencí).

Aktuální volební preference listopad 2020 | České volby
Současná koalice odumírá. Udrží se ČSSD nad 5%? Jaroslav Foldyna to komentoval slovy: „ČSSD se otočila zadnicí ke svým voličům. Dluh budou splácet ještě naši vnuci…“. Aktuální preference současné koalice jsou cca 33%. S podporou KSČM tak max. 40%.

Ale pozor, to nemusí být všechno! Bude nová „trojhlavá saň“ odmítat spolupráci s ANO, jako doposud? Přichází v úvahu i koalice SPOLU a ANO? Bylo by to skutečně takové překvapení? Domnívám se, že ne. Byla by to pohodlná většina.

Podívejme se na některé kroky současné vlády: Ve zdravotnictví dochází potichoučku k redukci bezplatných standardů (stomatologie, omezování akutních lůžek, zdržování cen léků); ve školství (inkluze, Plaga, pokračující převýchova dětí – viz. učebnice, …); mladé rodiny (proti-populační politika, dramatický růst cen nemovitostí – nedostupnost bydlení); drobné české podnikání – EET, zákaz kouření v restauracích, COVID opatření, která připomínají řízenou destrukci drobných podnikatelů v ČR a naopak nahrávají zahraničním korporacím a řetězcům; rekordní zadlužování státu do budoucnosti, podpora EU „záchranného balíčku“, … Koho a co podporuje svými aktivitami Jourová v EK?

Koho zájmy ve skutečnosti zastupuje současná koaliční vláda v čele s ANO? Myslím, že politický marketing mají zvládnutý dokonale. Babiš byl vykreslen jako chudák, na kterého všichni útočí. Získal si důvěru: Deklarovaný ochránce nejslabších – důchodců, konflikt s nenáviděným Kalouskem, zvyšování platů učitelům, …). Vědí, že český volič straní „otloukánkům“. Rád se budu mýlit, ale není to jen boj trpasličích chlapečků (předstíraný konflikt)?

Případná koaliční vláda ANO, SPOLU a STAN by pravděpodobně získala nadpoloviční většinu. Ideální pro závěrečné prosazení kovidového fašismu. Tato varianta je již ale po volebním kolapsu USA méně pravděpodobná. Pravděpodobnější (proto, že je psychologicky přijatelnější a tím také dlouhodobě udržitelnější) je měkčí varianta vnějšího řízení našeho státu. Zde je již případná spolupráce s ANO možná – společný vektor cílů. Je to začlenění ČR pod nové středoevropské uskupení (konglomerát států), ve kterém bude ČR v marginálním, podřízeném postavení a které bude uchovávat současný davo-elitární model uspořádání společnosti.

SPOLU mají skutečně šanci uspět
 Zvlášť pokud se pro-národní hlasy rozdrobí do mnoha malých stran, které neprojdou přes 5% hranici. Některé svou pro-národní orientaci zřetelně pouze imitují (např. Trikolora), jiné to snad myslí dobře, ale pokud nepotáhnou za jeden provaz, dopadne to jako vždycky. Času je málo a prostor v médiích dostanou jen pseudo-patrioti. Proto je lepší cestou vstoupit do již existujících stran a aktivní politikou ovlivnit jejich směřování.

Kde hledat skutečné patrioty? Zdvihne někdo prapor budování naší národní suverenity? Obnovení společného státu se Slováky? Spolupráce v rámci nabízejícího se projektu Euro-Asijské unie?

SPD potřebuje více Foldynů, kteří budou hájit zájmy naší země (výzva pro studenty KOB). KSČM nové razantnější vedení, přitažlivé pro mladé voliče. Zatím nebyli schopni uspořádat ani volební sjezd (kvůli COVID). Zdá se, že je také někdo drží pod krkem.

Rozhovor na XTV:


Jaroslav Foldyna má úplnou pravdu: „Je potřeba, aby se česká veřejnost zamyslela, koho bude v těch nadcházejících volbách volit“.