Bratwursti se zbláznili

Martin Koller
28. 1. 2021


Boj o vakcíny a vakcinaci ukazuje, že Německo kráčí s vlajícími prapory multikulturalismu, zelenosti a sexuální úchylnosti do vlastního hrobu, nejlépe za zvuků Ódy na radost, hymny německé EU. Jak se zdá, publikace kritizující rozvrat německé společnosti a pokles kognitivní kompetence toho, co zbylo z německého národa, mají pravdivý základ. Přitom Němci byli, od druhé poloviny devatenáctého, do téměř konce dvacátého století, národem špičkových vědců a techniků.


Podle německých expertů má britská vakcína ASTRA-Zeneca, vyvinutá na základě ruské vakcíny Sputnik V účinnost zhruba pouze 8 %, a to na osoby starší 65 let. Otázkou je především takový odstrašující rozdíl ve srovnání se Sputnikem V, který je stále prokazatelně nejúčinnější vakcínou (zhruba 95 %) s nejmenšími negativními účinky. Pokud si problém promítneme do situace, kdy účinnost by se zkoumala v rozsahu mezi desátým a šedesátým pátým rokem věku, zůstává nám padesát pět let. Bez detailního byrokratizování o nějakou jednotku procent vycházejí podivuhodné výsledky. Z výše uvedených 8 % v šedesáti pěti letech by vyplývalo, že ASTRA-Zeneca má na osoby ve věku kolem třiceti let účinnost kolem pouhých 40 %. Její použití ve dvou dávkách by proto mělo smysl pravděpodobně pouze u osob do dvaceti pěti let, kdy by účinnost přesahovala 50 %. Lze konstatovat, že něco takového je u klasicky vyrobené vakcíny nepochopitelné.

Jinak bychom si museli myslet, že ASTRA-Zeneca je naprogramována jaksi proti seniorům ve stáří od šedesáti pěti let výše, takže například v šedesáti čtyřech letech má asi účinnost 80 % a rok později pouze 8 %. Nebo se mýlím? Jinak si totiž nelze vysvětlit ukázkově stupidní názor eurokomisařů v Bruselu. Ti chtějí zakázat aplikaci vakcíny ASTRA-Zeneca seniorům starším šedesáti pěti let, protože má na ně účinnost pouze 8 %, podle německých odborníků. Pro osoby mladší šedesáti pěti let má podle nich evidentně účinnost dostatečnou, takže jasně stanovili věkovou hranici, patrně v dojemné péči o pobírače důchodů. Jeden žasne, kam to v Německu dopracovali z hlediska obyčejného logického myšlení a v boji za vakcinaci seniorů nedůvěryhodnou vakcínou COMIRNATY 500 (BioNTech-Pfizer), tedy zisky Sorosova kamaráda Gatese. Tato causa ukazuje úroveň myšlení a morálky eurokomisařů v německé EU. Opět se ukazuje, že základními pilíři EU jsou lež, korupce a byrokratický teror. V tomto případě je mocným pilířem rovněž hloupost, spojená pravděpodobně s úplatnou hamižností, tedy stabilním demokratickým systémem H-H (Hamižnost a Hloupost) .

Nemám ve zvyku dělat si legraci z národů, nicméně tentokrát se Němci a jejich eurokomisaři opravdu předvedli. Proto jsem zvolil v nadpisu jednu ze slušnějších přezdívek (jedná se o druh uzeniny), které dostali Němci v sousedních zemích. Evidentně sedne i na eurokomisaře, nejen německé, které posluhují cizákům v německé EU v rámci byrokratického teroru a lží zaplacených z našich daní.

Do skupiny podobných mouder z hlav českých slouhů Sorosových zájmů můžeme zařadit připravované nařízené nošení respirátorů, místo roušek. Výrobci respirátorů pravděpodobně ještě málo vydělali. Jako další se předvedl Kalouskův komik Cikrt, který odborně prohlásil, že vakcína Sputnik V je podezřelá už tím, že je z Ruska (zatím ji nakoupilo 70 států). Dostal na to prostor v českých médiích, známých „pravdomluvností a nezávislostí,“ kde se zároveň objevil další „vědecký“ názor, že očkování čínskými jehlami je velmi bolestivé. Leda by byly ty jehly tak tupé, jako mnozí čeští novináři, kteří ničemu nerozumí, ale vše správně ideologicky komentují. Je na čase přestat se klanět takzvanému Západu, či spíše jeho stále ubožejším zbytkům a volit jeho domácí slouhy. Pevné zdraví všem vlastencům. Pryč z německé EU, zahnívající kolonie Sorosovců, dále od COVIDu a Pfizeru.