Požár Reichstagu Reloaded

 

Ivan David

9. 1. 2021

Göring požár považoval za signál ke spuštění komunistického puče. Druhý den oficiální agentura Preussische Pressedienst (Pruská tisková služba) napsala, že tento „čin žhářství je nejnestvůrnějším teroristickým činem vykonaným bolševismem v Německu“…. Okamžitou reakcí bylo vydání Reichstagsbrandverordnung (Dekretu o požáru Říšského sněmu) prezidentem von Hindenburgem, který omezil mnohá lidská práva. První ze šesti článků dekretu pozastavil do odvolání platnost sedmi článků německé ústavy, týkajících se osobní svobody, svobody projevu, svobody tisku, práva shromažďovacího a telefonního a poštovního tajemství. V dalších článcích dekretu byly například převedeny některé pravomoci spolkových zemí na ústřední vládu a byly umožněny těžší tresty včetně trestu smrti za založení požáru veřejných budov.”
Podobnost čistě náhodná…

 
Včera vyjádřila bývalá první dáma USA Michelle Obama názor, že Donald Trump by měl být doživotně vymazán ze všech sociálních sítí. Jako kdysi kněží vysekávali ze všech nápisů jméno faraona Achnatona, který místo mnoha božstev s mnoha chrámy a kněžími zavedl systém monoteismu. Neměly po něm zbýt v dějinách žádné stopy. Nepodařilo se jim to.
Big Tech ochotně poslechly a z úřadujícího prezidenta USA se stala oficiálně neosoba. Dokonce mu prý brání rozesílat hromadné maily. 
Ale to jeho odpůrcům stále nestačí. Pelosi a další chtějí po vládě, aby ho prohlásila za neschopného zastávat úřad, protože prý každý další den, který stráví jako prezident, je pro USA smrtelně nebezpečný. A když už i na viceprezidenta Pence je tohle moc, chtějí Trumpa impeachovat. Dosáhli by tak toho, že už by nikdy nemohl kandidovat na prezidenta.
A nejen jeho chtějí „zlikvidovat“. President-elect Biden prohlásil v rozhovoru pro novináře, že senátoři Ted Cruz a Josh Hawley, kteří byli prvními, kdo vznesli námitky proti volebním podvodům, jsou „nacisté“, a žádá jejich odstranění z Kongresu, aby už též ne mohli nikdy nikam kandidovat. Jsou to prý lháři, kteří se inspirovali nacistickým ministrem propagandy Josephem Goebbelsem. Zpochybňují Neposkvrněné Zvolení Joea Bidena, a to už je zřejmě federální zločin.
Před domem Joshe Hawleye se včera shromáždily bojůvky Antify, řvali, vyhrožovali a nadávali jemu, jeho ženě a novorozenému dítěti. Řekl v noci pro Foxnews. 
Ostatně, CNN volá po tom, aby kabelové televize odstranily Foxnews ze svých sítí a to přesto, že tento kanál tak snaživě vyhlásil Bidena zvoleným prezidentem. Nikdy nemůžeš zradit dost.
Alternativní platforma Parler byla odstraněna z aplikací Googlu, protože není dost cenzurovaná.
Je jen otázka času, kdy se to dostane i k nám a každý, kdo nepodepíše bezpodmínečný souhlas se zmíněným Neposkvrněným zvolením, bude smazán. Je otázka času, kdy bude přijata možnost rozšířené korespondenční či elektronické volby a už nikdy nebude hrát roli, kdo jak hlasoval. Tu dobu jsme zažili – ale o takových prostředcích kontroly veřejnosti si mohli komunisté nechat jen zdát. Možná tomu můžeme ještě zabránit, ale to bychom museli přestat říkat, že nás se nějaká cenzura na sociálních sítích přece netýká….