Dominiku, niku, niku ty jsi sám jak poustevník …

Avatar
Původní autoři

-vlkp-
26.5.2021 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

… Moje generace pamatuje velmi dobře písničku, která někdy v  roce 1963 doslova převálcovala světové hitparády. Jestli si vzpomínám správně, tak ji nazpívaly čtyři belgické řádové sestry. U nás tenhle hit převzala Edita Štaubertová a Judita Čeřovská.

Ta písnička, ať už ve francouzském originále nebo české verzi prostě jela – byla lehká optimistická, prostě fajn. Ostatně obě si můžeme pustit díky Tubce.

A ta nejznámější česká část zná takhle:
Dominiku, -niku, -niku, ty jsi sám jak poustevník,
já hříšnou duši mám,
můžeš zázrak udělat, když mě budeš míti rád,
peklo, ďábla překonám.

(https://www.youtube.com/watch?v=uJcCgsG8eQk&list=RDuJcCgsG8eQk&t=3s)

Současné Česko jaksi zažívá jakousi reinkarnaci tohohle dávného hitu. Reinkarnaci naruby. Tedy pokud je pravda, co už veřejně píše mainstream o sexuálním apetitu a oblíbených praktikách nejmladšího poslance parlamentu České republiky Dominika Feriho.

Jestliže dneska už i mainstream nelže a  jak by mohl, že?, pak by ten novodobý refrén mohl znát třeba takhle:


Dominiku,-niku. niku ty jsi velkej k….k ehm no zpustlík,
co hříšnou duši má,
můžeš zázrak udělat, když mě nebudeš chtít mít rád,
zkus peklu ďáblu vzdorovat!!!!


Klidně to může nazpívat Pekarová Adamová s Helenkou Kabrhel Langšádlovou, Jane Kalamity Černochovou a Mirkou Prezident Němcovou jako sborem. Když už asi není k dispozici Zpívající pudřenka Parkanová.

Jistě to bude alespoň takový trhák jako článek na Parlamentních listech, který hodně hutně všechno odstartoval.

Zachytil jsem to včas v původním záměru jsem si hodlal povodit ty jedině a vždycky správné z  mainstreamu, že opět a opět mlčí. Jako vždycky, když se objeví nějaká kauza, která nastavuje zrcadlo jejich idolům, či kázaným, jedině správným moudrům. Ale ke své vlastní škodě jsem nedal ani písmeno. A  nyní už je to obecně provalení věc….. JUDr. Dominik Feri už se stihl vzdát mandátu, odstoupit s  nové volební kandidátky koalice Spolu a  hrozí žalobami. Napravo nalevo.

Dodejme že proutník Ferii je, vlastně byl, hlavní tváří programu těch, co si říkají SPOLU zaměřeného právě na mladé voliče, když už kníže mezi mlaďochy jaksi vyčpěl.

A  celou záležitost naprosto jedinečně korunuje zahájení volební kampaně té zdivočelé politické smečky před pár dny v  v Brně na Moravském náměstí, kde tenhle multi kulti nadsamec představil program koalice pro mladé voliče a  zazvonil na zvon, což mělo symbolizovat „odzvonění éry populismu, drancování veřejných financí a úpadku morálky“.

Inu, kdo jiný by měl být expertem zejména na ten úpadek morálky! Ta je jím vlastní! Její kázání je odjakživa silnou disciplínou TOP 09. Už od dob Mirdy Kalouska.

Tohle je sice zásadní, ta dvojí morál, ve stylu nahoře huj, dole fuj, ale mne osobně irituje na celé Feriho aféře úplně něco jiného. Řada příspěvků na sociálních sítích, popisujících Feriho neotřelé praktiky tvrdí, že Feri kladl sexuální nátlak i na dívky na středních školách, kam mladý politik častokrát zavítal v rámci přednášek!!!!

Já myslel, že na školách je politická agitace zásadně zakázána!!! Z tohoto důvodu například vznikl stále eskalující spor mezi Zemanem a  rektory vysokých škol, když Zemanovi, v rámci jeho druhé předvolební kampaně rektor Masarykovy univerzity odepřel možnost besedy se studenty v  universitních prostorách.

Nyní hle – pro Dominika Feriho nic takového neplatilo. A dokonce už na středních školách!!! Zvláštní!!! Hodně zvláštní!

Že by vedení gymplů a universit ve Ferim vidělo živý důkaz onoho báječného multikulturního světa a vzájemného obohacování různých etnik? Nejspíš ano!

Zdá se, že to obohacování fakt proběhlo! A z gruntu. Tak na těsno, jak to jen mezi lidmi lze.

Řekněme, že pan exposlanec Feri zde hodlal ze všeho nejvíce vykouřit dýmku míru….

Dominiku, niku ,niku
ty jsi velkej…. atd.atd.

Me Too po česku!