Do Ameriky vchází tyranie. Zbraní proti Covidu koncentrační tábory?

Paul Craig Roberts
11. 8. 2021
Zprávy o nepřiznivých důsledcích současné pandémie, kterými jsou onemocnění a úmrtí právě těch lidí, kteří se v obavě z těchto důsledků nechali očkovat, se šíří po celé zemi, a Big Pharmy se začínají zmocňovat obavy, zda se jí podaří naočkovat každého ještě dříve, než její vakcinační podvod bude odhalen. Ty obavy lze vypozorovat z toho, jak se zdravotní estabilishment USA ve spolupráci se všemi americkými presstitutkami snaží v lidech strach z onemocnění Covidem stále víc a víc zvyšovat.

V minulých dnech Pentagon ohlásil, že očkování proti Covidu je povinné pro všechny příslušníky amerických vojenských sil: theepochtimes

A idiot v Bílém domě s tím samozřejmě souhlasí: „Očkovací program umožní příslušníkům naší armády zůstat zdravými, ochrání to i jejich rodiny a zajistí, aby naše vojenská síla byla připravena zasáhnout kdekoli na světě“. Nu a jelikož vakcíny prokazují svou toxicitu nejvíce na lidech mladých, budeme mít armádu nemocných a umírajících, která nebude schopna zasáhnout nikde.

Bidenovo prohlášení stejně jako nová politika Pentagonu, jsou ostatně nesmyslná i jinémv každém směru. Důkazy z celého světa prokazují, že tzv. Delta varianta Covidu se nejvíce prosazuje u osob plně očkovaných. Jaký pak je smysl povinného očkování v armádě a též všude jinde, když vakcína nechrání, ale naopak způsobuje smrt a další vážná zdravotní ohrožení? A jak je možné, že americká „supervelmoc“ má prezidenta a ministra obrany, kteří nedokáží spočítat kolik je dvě a dvě?

Ale ne dost na tom. Právě se dovídáme, že vládní agentura CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), navrhla plán na ochranu „vysoce rizikových“ lidí, kteří mají být přemístěni do táborů tzv. „zelené zóny“, v níž budou mít se svými rodinnými příslušníky minimální kontakt. Nabízí se otázka. Kdo bude označen za lidi „vysoce rizikové“? Logicky jsou jimi starší lidé, ale vakcinační propaganda jako vysoce rizikové definuje osoby neočkované. Takže je to jasné. Tábory budou pro neočkované. Budete-li se se tedy chtít táboru vyhnout, nezbývá vám nic jiného, než se nechat naočkovat.

NE, tohle není žádná konspirační teorie. Zde je dokument vládní agentury CDC, převzatý z jejího webu: cdc. Proč ten přímo zoufalý tlak na očkování všech, když důkazy praví (a uznává to i CDC), že toto očkování nechrání proti variantě Delta a další podobné varianty jsou na cestě? A když navíc máme důkazy i o tom, že vakcíny ohrožují či oslabují lidskou plodnost: rumble

Je to jasné: Tahle agenda neslouží lidskému zdraví. Vir Covid, zafinancovaný Faucim a na jeho objednávku vyrobený ve Wuchanu, přinesl Americe tyranii a zabil či poškodil zdraví milionů lidí na celém světě.

Vybral a přeložil Lubomír Man