Copak je to za vojáka?

“KPT. PAVEL JE TŘÍDNĚ UVĚDOMĚLÝ, MÁ DOBRÉ ZNALOSTI MARXISMU – LENINISMU A DOKÁŽE JE UPLATNIT VE SVÉ PRÁCI…” DIVERZNÍ MINULOST GENERÁLA PAVLA, KDE SE TO DŮVĚRNÍKY JEN HEMŽÍ A NENÍ NOUZE O ŽERTY

Zdroj: ARFA

Vida! Z mlžné minulosti generála Petra Pavla se vynořily dva dokumenty z doby, kdy byl ještě soudruhem v KSČ a neměl vousy. Dnes je pan Pavel považován za hlavního kandidáta na prezidenta České republiky pro volby 2023, a to jako favorit brigády, která nenávidí současného prezidenta Zemana.

Může být až úsměvné, jak se z experta na marxismus – leninismus stal velitel NATO.

Osud má zvláštní smysl pro ironii.

Oba dokumenty, které uveřejnil na svých stránkách deník Echo, však napovídají, že je třeba jít o něco hlouběji.

Dokument 1: S Marxem na stráži

Datován 31.3.1988. Žádostí o medaili “Za službu vlasti” pro Kpt. Petra Pavla.

Ze žádosti o medaili

“Kpt. Petr Pavel je třídně uvědomělý a politicky vyspělý. Jako člen strany při výkonu své funkce napomáhá prosazovat vedoucí úlohu strany mezi podřízenými. Snaží se získat pro tuto politiku ostatní. Politickoideová připravenost jmenovaného je na dobré úrovni. Má dobré znalosti M-L (marxismu – leninismu, pozn. red.) a dokáže je uplatnit ve své práci. Projevuje se slabší péče o materiál, za který odpovídá,” píše se v žádosti.

Prezident Zeman: Ať si Pavel hledí armády, které rozumí, a neplete se do politiky, které nerozumí.

Poslední věta, týkající se Pavlovy “slabší péče o materiál”, je přímo prorocká. V roce 2003 zapomněl generál Pavel v autě před kasárnami v Dejvicích počítač s tajnými zpravodajskými materiály NATO. Notebook mu byl z auta ukraden a našli později v zastavárně.

V žádosti o medaili se dále uvádí, že tehdejší funkce Kpt. Pavla byla: Velitel roty I. výsadkového praporu 22. výsadkové brigády. Z této 22. výsadkové brigády se později vyklubala 22. výsadková brigáda speciálního určení tedy tzv. Červené barety. Ty jsou známé zásahem na Národní třídě 17. listopadu.

Pod dokumentem, kde se též s uspokojeným konstatuje, že je Pavel synem syn důstojníka kontrarozvědky, je podepsán plukovník Ing. Jiří Hudskývelitel 22. výsadkové brigády speciálního určení, jejímž nadřízeným orgánem byla Zpravodajská zpráva.

Zlatý hřeb programu ukradené revoluce: Komunista z NATO generál Pavel, který má rád mír, zahajuje 17. listopadu prezidentskou kampaň. Kalouskův muž v plné polní. Co je pravdy na tom, že pro NATO pracoval jako “rušička”? Začíná česká verze operace Trvalá svoboda

Dokument 2: Důvěrníci a agentura spokojeni

Druhým dokumentem je svodka složky Kpt. Petr Pavel, jejímž autorem je Správa vojenské kontrarozvědky Západního vojenského okruhu.

Je nedatována, ale pochází jistě z doby po roku 1986 (zmínka o svatbě) a před “Žádostí o medaili Za službu vlasti” (března 88).

Svodka uvádí, že Kpt. Pavel je člen KSČ a jeho oba rodiče jsou také členové KSČ.
Vykonává funkci velitele 3. výsadkové průzkumné roty I. výsadkového průzkumného praporu.

“Prověrky prováděné cestou agentury a důvěrníků obsahují poznatky kladného charakteru.
Otec jmenovaného je registrován u III.S SNB-SEO po reg. číslem 30793 (SVKR ZVO 1/1. odb. Tábor) a podle zjištění se v něm nachází kladné poznatky.”

Více o tomto tématu viz novinář Daniel Kaiser z deníku Echo ZDE

 

Příběh bude redakce Argumenty a Fakta pozorně sledovat a přinášet čtenářům čerstvé zákulisní informace.

5 11 hlasy
Hodnocení článku
13 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Prověřený soudruh Pavel Českým prezidentem nebude a byl bych rád kdyby ani pan Okamura nekandidoval byly by to vyhozené hlasy. A když nebude na výběr hodím to Babišovi.

standa
standa
před 1 rokem

Tenhle generál Pavel zradil přísahu vlasti ! Přísahal a pak přeběhnul k nepříteli ! Křivopřísežník nemá nárok být kandidátem na prezidenta ! Zradil jednou, zradí vždy !

Plebej
Plebej
před 1 rokem

A tak se zdá, že dobré znalosti (intelektuálně náročného) marxismu i bojovného leninismu byly v generálově hlavě pružně a úspěšně potlačeny. Vytlačeny jeho nepotlačitelným egem a absencí schopnosti sebereflexe. — Měli bychom být na pozoru! Protože i ten Pavel (gen. v.v.) náleží k těm, před nimiž je to nutné. Už i autor Alien (web Zvědavec) zmínil moudrého… Číst vice »

Tatran
Tatran
před 1 rokem

Sloužil jsem u 22.výsadkové brigády v Prostějově, ale jen do roku 1969, a v době kdy brigáda byla zrušena (díky postoji ke vstupu vojsk tehdejšího velitele plk. Mansfekda) byla brigáda reorganizována na výsadkový pluk, tedy nikoliv na výsadkovou brigádu. Tehdy tam gen. Pavel nesloužil, aspoň si nepamatuji. Sám, protože jsem nebyl členem KSČ jsem… Číst vice »

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Tatran

Petr Pavel se narodil 1. 11. 1961, v roce 1969 mu bylo 8 let a tak mohl těžko sloužit u 22.výsadkové brigády v Prostějově. Spíše jste se mohl “setkat” s jeho otcem …

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem

Kozel Pavel je nebezpecny tim jak je hloupy.

Vendol
Vendol
před 1 rokem

Tahle legrační kreatura, takzvaný generál Pavel, kariéru začínal v jedné uniformě a končil ji v úplně a naprosto jiné. Nejprve sloužil a přísahal věrnost komančům a “pracujícímu lidu,” pak zase – když se to finančně jevilo výhodnější – zase Američanům. Pokrytec, který vždy bude sloužit a přísahat tomu, kdo mu nabídne plnější koryto. Ať je to kdokoli.… Číst vice »

danny
danny
před 1 rokem

Poturčenec horší Turka.To platilo platí. Je to stejné s profesionálními Chartisty (Rychetský, Pithart,… mrtvé už nebudu jmenovat). Všichni do jednoho byli před r. 1968 ve vysokých stranických funkcích. Ty nedostali za boj proti bolševismu. Ale za zásluhy o jeho prosazení v 50. letech. A všichni víme, jaké metody byly používány. Také umělci trpěli. Nejvíce ti,… Číst vice »

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 1 rokem
Odpověď uživateli  danny

Elity máme takové, jaké se nabízí a jaké volíme. A jaký je systém. Lidé budou vždy stádním tvorem a půjdou vždy za alfa samci. Tuto vlastnost přemýšliví nemají, neumí se nabízet. a my je ocenit. V tom je “kouzlo” politického řemesla. Až najdeme a prosadíme jiný systém, bude líp!

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

Ještě se doplním, že demokracie je živná půda pro demagogy, zvláště ty z podsvětí (deep state) a každý osvícený vůdce udělá víc, jen nesmí válčit s okolními státy ale být příkladem.

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Miroslav Povolny

No v podstate je demokracie zhoubna, protoze ti, kteri jsou postavenim nize se chteji vyrovnat tem uspesnym vsemi prostredky.

ladi
ladi
před 1 rokem

Jeho rusofobní komentáře mne dojímají, podívám se na jeho ksich a okamžitě vím, že Rusko je náš hlavní nepřítel,válečný štváč,finančník ISIS, Al Kajdy, okupant Iráku,zloděj syrské ropy. No fuj

Miroslav Povolny
Miroslav Povolny
před 1 rokem

Jako vždy by mně zajímaly i osudy lidí, kteří posouvají figurky jmenováním, povýšením. I tam bych viděl souvislosti. Jako je třeba vědět vždy, kdo podává návrhy, méně již kdo je schvaluje, ty bývají většinou veřejně známy.