Něco o naší justici a svobodě slova

Daniel Vávra – světoznámý autor počítačových her – vyjádřil na svém facebookovém profilu pochybnost o kvalitách a spravedlnosti české justice. Uvedl několik skandálních rozhodnutí českých soudů posledních měsíců

Daniel Vávra
Daniel Vávra

Zdroj: facebookový profil autora

Muž, který svojí nedbalostí a porušením předpisů ZABIL DVA LIDI dostal PODMÍNKU TŘI ROKY. Podle soudce neprojevil za celou dobu žádnou lítost. 

Bývalý poslanec Škarka dostal PODMÍNKU DVA ROKY za to, že na facebooku napsal hnusný text o předčasně narozených dětech.

Další muž dostal ŠEST LET NA TVRDO, za schvalování terorismu spáchaném opět v komentáři na facebooku tímto textem: „Jak jim chutná jejich medicína? Dobrá práce!“ V důsledku jeho činu se nikomu nic nestalo. Trest mohl dostat až 15 let. Rozsudek byl následně snížen na TŘÍLETOU PODMÍNKU.

Foldynův asistent byl odsouzen za úvahu o obraně hranic EU před imigrací na DVA MĚSÍCE NA TVRDO.

Tedy za verbální výroky s nulovou společenskou nebezpečností můžete dostat a soudy reálně odsuzují, k trestům stejně vysokým, nebo dokonce vyšším než za vraždu nebo zabití.

A teď to nechte vstřebat.

5 10 hlasy
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
adam
adam
před 2 lety

Pročetl jsem volební programy všech stran, které mají šanci uspět v blížících se volbách. Skandálním stavem soudnictví se v podstatě nezabývají, dá se říci, že je ticho po pěšině. Česká politická “elita” se zaměřuje na “problémy”, které intelektuálně jakžtakž zvládá…

Tatran
Tatran
před 2 lety

Případ gen Kratochvíl je do nebe volající svinstvo. Ten který bojuje proti banderovským zločincům je obviněn jako zločinec. Neexistuje nezávislá justice, nezávislý politik a policajt. Jsou jen obyčejní lidé a nadlidé a to nejen v USA, ale ve všech tzv. demokraciích!

cablik
cablik
před 2 lety

Nejhorší na tom je že ti postižení lidé mají pravdu žádné multikulti nefunguje na Dombasu se bojuje proti fašismu a dotyčný Čech též dostal flastr.

Hokarc
Hokarc
před 2 lety

Soudci možná znají zákon, ale neumí soudit !

Lubez
Lubez
před 2 lety
Odpověď uživateli  Hokarc

Tomu ani sám nevěříš.
Oni znají zákon.
Dělí se na několik skupin.
Jmenovaní.
Jmenovaní účelově.
Jmenovaní z nouze.
Podle toho vypadají jejich rozsudky.

Milan
Milan
před 2 lety

Vzetí do vazby generála Ivana Kratochvíla a následně stanovená kauce přes milion kaček (padl na ní byt syna obviněného) za nákup hraček v ceně 10 000 kč. a jich odeslání válkou zmrzačeným sirotkům na Donbase, což soudem prezentováno jako paktování se s teroristy, tedy s výhledem až 20ti let natvrdo. Nebo jinak – protože jsem prožil polovinu… Číst vice »

vera havrankova
vera havrankova
před 2 lety
Odpověď uživateli  Milan

To je ale svins… ! To se člověku otevírá kudla v kapse!

vachav
vachav
před 2 lety
Odpověď uživateli  Milan

Soudci,stejně jako ostatní státní zaměstnanci jsou jen
lokajové režimu,který momentálně vládne!