“Dunivá prázdnota” ultrapravicového vedení ČSSD

Současná ČSSD je učebnicovou ukázkou předvedení konspirační teorie v praxi, kdy se do levicové strany podařilo jejím největším nepřátelům infiltrovat svoje lidi, kteří z ČSSD postupně vyštvali levicové politiky, stranu ovládli a přivedli k zániku.

Jaromír Petřík
Jaromír Petřík

Zdroj: Vaše věc

Tímto článkem chci tak trochu reagovat na blog bývalého předsedy ČSSD Jiřího Paroubka “Dunivá prázdnota”, v němž se zamýšlí nad současnou situací v ČSSD a Martinem Šmardou, který usiluje o post předsedy ČSSD, přičemž Martin Šmarda neváhá mediálně spolupracovat s největšími mediálními nepřáteli levice, konkrétně Pavlem Šafrem.

Ale, hlavně se chci zamyslet nad tím, proč ČSSD, tradičně levicová strana naprosto propadla u levicových voličů a skončila mimo Parlament. Pokusím se nad tím zamyslet ze svého hlediska levicově založeného voliče, který ČSSD volil v minulosti za dob předsednictví Miloše Zemana, Vladimíra Špidly či Jiřího Paroubka. A pokusím se zamyslet i nad tím, proč je podle mne se současnou ČSSD naprostý konec a nemá již šanci získat důvěru levicových voličů.

V první řadě se chci zamyslet nad tím, jakou politiku levicový volič pokládá za skutečně levicovou. Tradičně se vychází z toho, že levicový volič nejvíce slyší na sociální jistoty, zastání a podporu zaměstnanců (lidově řečeno pracujících), zvyšování mezd, podporu vymahatelnosti práva (v praxi hlavně obrana proti neoprávněným exekucím), podpora sociálního bydlení, podpora mladých rodin s dětmi, jakož i zvyšování důchodů. Toto je taková ta oficiální prezentace levicové strany. Jenže se zapomíná, že těmito programy se v současnosti ohánějí prakticky všechny politické strany a tudíž se toto téma jaksi pokládá za samozřejmé a voliči hledají zakotvení politických stran k současnému světovému řádu.

A tady už se dostáváme k jádru věci, k rozdělení světa na dva tábory. Jeden z nich, nazývejme jej Západní tábor je soustředěný kolem EU, Bruselu a USA a který hájí zájmy západních korporací způsobem, kdy neváhá masově porušovat mezinárodní právo a pravidla, která si sám stanovil. Jistě nemusím připomínat útočné války v Iráku, Libyi, podporu islámských teroristů v Sýrii, humanitární bombardování Srbska či podporu ukrajinských neonacistů a banderovců, kterým tento Západní tábor pomohl k moci a dokonce je podpořil v rozpoutání občanské války na Ukrajině. Chová se stále agresivněji, potlačuje svobodu projevu formou cenzury, kdy ovládl veškerá mainstreamová média do nichž nepustí mediálně zdatné protivníky, neváhá pronásledovat a soudit nepohodlné novináře a co je horší, zavedl již politické procesy proti lidem, kteří pomáhají hájit životy obránců žen a dětí na Donbasu proti porobě, otroctví a zabíjení. Jména jako Jiří Urbánek, Lukáš Nováček, Martin Kantor a Alexej Fadějev se jednou dostanou do dějin. Zatím je současná justice zastávající ne právo, ale zájmy Západního tábora odsoudila na 20 let kriminálu a Alexeje Fadějeva dokonce na 21 let. Že jde zcela jasně o politické procesy se projevilo v případě Alexeje Fadějeva, který byl nejdříve odsouzený na 4 roky, ovšem po odvolání dostal Alexej Fadějev 21 let. Podrobněji je o tom ZDE . Ukázka chování a jednání tzv. “Západního tábora.”

A nyní se zamyslím nad charakteristikou opačné strany, tzv. “Východního tábora.” Stručně napíši, že se prezentuje přesně opačnými činy, než “Západní tábor.” Tedy, odsuzuje jednání EU, Bruselu, USA a jejich útočné války, jejichž příklady jsem uvedl. Příznivci Východního tábora jsou na straně obránců Donbasu. Ohledně politických vězňů Jiřího Urbánka, Lukáše Nováčka, Martina Kantora a Alexeje Fadějeva se vyjadřují ve smyslu, že jde možná o jediné lidi, kteří zachraňují čest tohoto národa ve světě, pokud jde o obranu práv a oprávněných zájmů lidu proti zvůli a útlaku. V situaci, kdy karikatura naší armády specializovaná k zásahům po celém světě dle pokynů západních politiků kredit československého zahraničního odboje zcela prošustrovala a pokálela, kriminalizovat tyto lidi je něco, za co se budeme ještě dlouho stydět. Východní tábor v současnosti reprezentuje Rusko v čele se svým prezidentem Vladimírem Putinem, kteří nesou hlavní tíhu nepřátelství, válek a vydírání ze strany Západního tábora, který stále nabývá na intenzitě, což jsem popsal právě na příkladu občanů, kteří měli odvahu postavit se na stranu mezinárodního práva a spravedlnosti.

A nyní se zamysleme, čí strany, který tábor budou volit levicoví voliči a které politické strany reprezentují Západní a které politické strany Východní tábor.

Pokud se vrátíme do minulosti, tedy do dob předsednictví ČSSD Miloše Zemana, Vladimíra Špidly či Jiřího Paroubka, nepamatuji, že by tito politikové a ČSSD kdy podporovali mnou uvedené zločiny Západního tábora. Naopak, se nedávno Miloš Zeman našemu národu omluvil za to, že tehdy povolil přelety letadel NATO bombardující tehdejší Srbsko. Tehdejší politikové ČSSD podporovali spolupráci s Východním táborem a jistě si vzpomínáte na to, jak se hlavně Miloš Zeman snažil o co nejtěsnější spolupráci s Putinovým Ruskem.

A současní politikové, reprezentující ČSSD? Stačí si vzpomenout na Jana Hamáčka s kauzou Vrbětice, který blekotající a strachem se třesoucí, každou chvíli měnil výpovědi, zřejmě podle narychlo sepsaných not od BIS (naší pobočky CIA), které dostal prostřednictvím jejich agenta Michala Koudelky. Že šlo o narychlo zorganizovanou akci nepřátel České republiky (tedy Západního tábora) přímo bije do očí, aby se zabránilo nákupu ruské vakcíny Sputnik a dostavbě jaderné elektrárny Dukovany. Amatérská improvizace, s jakou tehdy Jan Hamáček strachy bez sebe tlumočil rozkazy ze Západního tábora, byla trapná. Poté následovalo vyhošťování ruských diplomatů a další tragicky směšná postava z ČSSD ministr zahraničí Jakub Kulhánek…

Tehdy jsem si řekl, nikdy, nikdy už nebudu volit ČSSD, která se snížila k tomu, že místo hájení zájmů České republiky hájí zájmy USA a západních korporací a tím pádem vlastně hájí bezpráví. A podle výsledků voleb si to samé co já, řekla většina voličů ČSSD.

Ještě by stálo za to, zamyslet se nad tím, jak je možné, že ČSSD, tuto tradiční levicovou stranu ovládli ultrapravicoví politikové a fanatičtí rusofobové, kteří z ní “vykousali” skutečně levicové politiky (Ivan David, Jaroslav Foldyna, Jaroslav Bašta…), tuto stranu fakticky ovládli a voličsky přivedli k zániku. Nebo je snad někdo přesvědčený, že ČSSD může zachránit další ultrapravicový politik Michal Šmarda známý hlavně šaškárnou zorganizovanou lidovcem Danielem Hermanem a jeho “strýčkem Bradym?

Je učebnicově zajímavé, jak levicovou ČSSD dokázali postupně ovládnout rusofobní ultrapravicově jednající politikové Poche, Petříček, Kulhánek za přihlížení Jana Hamáčka. Jak jsem napsal v úvodu, toto je ukázkou naplnění konspiračních teorií v praxi, jakým způsobem rozložit a přivést k zániku nepřátelskou politickou stranu.  Uvedení politikové Poche, Petříček, Kulhánek, ale i Hamáček se Šmardou, všichni se vyznačující uboze pokleslou rusofobií, by byli ozdobou TOP 09 , která je našimi občany vnímaná jako nejvíce pravicová, tedy ultrapravicová. Ničitel pomníků našich osvoboditelů od německého nacismu Ondřej Kolář by v nich měl výraznou posilu.

Je smutné, že se toto stalo ČSSD, jejichž voliče doslova “vyluxoval” Andrej Babiš, který se v těchto ohledech chová levicověji, i když i u něj je viditelný veliký strach ze západních protektorů z USA a CIA. V kauze Vrbětice byl strachy roztřesený podobně jako Jan Hamáček, jen tuto situaci lépe zvládl a Černý Petr zcela zůstal v rukou ČSSD.

Ještě bych měl uvést, které politické strany v současnosti pokládám za Západní a které za Východní tábor. Západní tábor jednoznačně reprezentuje současná 5koalice (ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN, Piráti) a musím k nim bohužel přiřadit i ČSSD. Východní tábor (tedy dodržování práva) prezentuje pouze KSČM, SPD a tak půl-napůl Babišovo ANO.

 

4.7 21 hlasy
Hodnocení článku
19 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Stanislav Sevecek
Stanislav Sevecek
před 1 rokem

Hranice, přímo frontová, vede jinudy, pane Petříku: Vlastenci versus internacionalisté. /víceméně všechny částice politického spektra mají, aspoň někde vespod, téma sociálního smíru; některé ze strachu, jiné doopravdy. levice, pravice, kapitalismus, socialismus, to vše jsou už dnes prázdné floskule. Cesta vede přes obranu našeho státu; nabízí se idea, která stála u založení… Číst vice »

SunTzu
SunTzu
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Stanislav Sevecek

Co ty hrobaře spojuje je “Aspen institut” je jich tam od socanů po topáky09 velké množství. Z historie známe “pátou kolonu”, v našem koloniálním státě však máme pět kolon bruselských řiťolezců a pouze jednu vlasteneckou, malou kolonu. Tak při současném poměru sil…. kdy proti nám vlastencům stojí tito Spolu a pirátostaňáci, plus napojená justiční mafie, plus… Číst vice »