Korporátní vakcíny a středověké čarodějnice

Podívejme se na země, které už léta používají Ivermektin a zjistíme, jak si stojí v případě covidu. A nejlépe je provést srovnání v jedné zemi, kde se praktikovaly dvě rozdílné léčby covidu.

Václav Umlauf
Václav Umlauf

Zdroj e-Republika, autor Václav Umlauf 

Několik let jsem učil filozofii vědy a nyní jsem v šoku na tím, jak vědci prodali své řemeslo korporacím. Každému normálnímu člověku je jasné, že korporace založená za účelem zisku pro akcionáře nebude mít na prvním místě hledání pravdy ve vědě. To sice mají dělat univerzity, ale po jejich vykradení v neoliberální ekonomice wúdů se postupně dostaly pod grantové područí korporací. Podle toho také vypadá stav “kovidové korporátní vědy”. Pokud vás zajímá, jak byla věda o člověku pomatená na začátku 20. stol, podívejte se na článek Lidské zoologické zahrady aneb Tiché šílenství vědy. Nemějte to vědcům za zlé, prodávají se tyranům a korporacím jako každý jiný zbabělec a oportunista. Statečných doktorů a vědců je dnes málo, ale jsou a mluví. Podívejte se na skvělou debatu ve francouzské TV, která dnes běhá na všech fórech ve frankofonních zemích. Prof. Christian Perronne patří mezi nestory francouzské vakcinace ve výzkumu a v terénu, pracoval na velkých světových programech očkování v několika zemích.


Novinářští presstituti moderující rozhovor z něj byli naprosto hotoví. Prof. Perronne jim zdvořile a úsměvem vysvětlil, že včelka Pfizer a spol. není vakcína podle klasických měřítek, navíc nefunguje a je zásadně problematická co do vedlejších účinků. Takže máme novou čarodějnici na koštěti a tvrdíme, že existuje. To je z hlediska kritické teorie vědy rozhodně zajímavý jev současné pomatenosti rozumu a je třeba jej prozkoumat blíže.

Korporátní vakcíny a čarodějnice

Vrátím se k čarodějnickým procesům, protože jsou důležité pro historii vědy. Historické studie si dobře všimly, že s nástupem tzv. via Modernorum od 14. stol. začíná masové pronásledování čarodějnictví především ve vzdělaných vrstvách. Akademikové se stali společensky účinným nositelem a mocenským nástrojem pro klasifikaci a prevenci tohoto jevu. Čarodějnické procesy produkovaly tzv. biomoc (biopouvoir) popsanou Foucaultem několik století před vznikem průmyslové revoluce, kam datoval její vznik. Až do 18. století existovala objektivní démonologie a čarodějnictví. V tichém šílenství vědců bylo jasné, že je třeba zkoumat, soudit a upalovat čarodějnice. Ale mnozí právníci, kněží, vědci a další rozumní lidé měli trochu kritického rozumu a postupně začali tyto procesy rušit, až vědecky zkoumané “čarodějnice” zůstaly nakonec naživu.

Teď bohužel běží vakcinační agenda korporací a kovidové čarodějnice jsou všude kolem nás. O tom byla minulá série článků (Kovid a globalizační agenda III – Tragédie boje s kovidem). Probíhá mohutné Mobilmachung korporátní propagandy a korporátní biomoci, které manipuluje zbabělé politiky, lékaře a vědce. Takže se podívejme, jak si stojí očkovací agenda ve světě. Vezměme směrodatné a obecně užívané statistiky Hopkinsonovy univerzity z dnešního dne (25.11.).
Covid
Chudák EU a USA, očkují jako blázen a kovidu mají také jako blázen. Ale co Afrika a Indie? Jsou chudí, podvyživení, s maximální hustotou obyvatel na jednom místě a v domě, mají špatnou hygienu a lékařskou péči. Tito lidé by měli na rozdíl od nás umírat jako mouchy. Tak jak to, že máme vědci popsaný jev nazvaný The Ivermectin African Enigma ? A co je ještě horší, jak to že farmaceutickými korporacemi démonizovaný Ivermektin ve skutečnosti funguje výborně v Africe? Statistika je bohužel neúprosná. Podívejte se na porovnání zemí Afriky, které očkovaly na západní způsob a chudých zemí, které už léta používají s úspěchem Ivermektin v lékařství.
Africa Ivermectin
Připomeňme, že Ivermektin je jeden z nejrozšířenějších léků na světě s celkově miliardovým užitím u lidí i zvířat a má minimální vedlejší účinky. Patent na Ivermektin vypršel v 90. letech. To znamená, že již není schopen přinášet významné zisky vládám ani farmaceutickým společnostem. Jeho výroba stojí přibližně 0,12 US dolarů za tabletu, což z něj učinilo cenově dostupné léčivo pro rozsáhlé oblasti rozvojového světa. Tento měsíc společnost Pfizer uvedla na trh nový antivirový lék Paxlovid, který podle této bohabojné společnosti prý není pouze nově zabalený Ivermectin. Cena přípravku Paxlovid je 529 USD za jednu léčebnou dávku.

Takže začíná být mnohé jasné. Státy, které už léta používají Ivermektin, jej nasadily jako antivirotikum v kombinaci s jinými léčivy. Pro přehled uvádím souhrnnou vědeckou zprávu syntetizující výzkumy z mnoha zemí, které zdvojeným postupem zkoumaly účinky Ivermektinu na covid-19 v Africe (ZDE). Věda se dělá kritickým zkoumáním faktů a ne honem za pomyslnými čarodějnicemi. Ivermektin se v současné době používá u přibližně 28 % světové populace (ZDE).
Ivmworld
Na český korporátní blábol ohledně úspěšné Afriky se můžete podívat ZDE. Je to jednoduché, milý Watsone. Podívejme se na země, které už léta používají Ivermektin a zjistíme, jak si stojí v případě covidu. A nejlépe je provést srovnání v jedné zemi, kde se praktikovaly dvě rozdílné léčby covidu a budeme je sledovat na časové ose.

Případ Indie: Uttarpradéš versus Kérala

Nejlidnatější subkontinent světa používá Ivermektin celá desetiletí. Tvrzení, že škodí lidem, je v této zemi považováno za pomluvu a je soudně stíháno samotnými lékaři. Tak se podívejme na dva indické státy, které ukazují celkem jasně, co se děje. Ze série lékařských článků je důležitý tento ZDE, protože obsahuje shrnutí kompletních dat a důležité odkazy.

Shrňme celou sérii článků jednoduše. Pokud se podíváte na míru pozitivity testů ve státě Kérala (31 mil. obyv.), tak po zavedení Ivermektinu klesla z více než 25 % na 10 % a zůstala stabilní. Od poslední změny medikačního protokolu, která odstranila Ivermektin, se míra pozitivity zvyšuje. Za necelé dva týdny míra pozitivity vyskočila a v době psaní článku byla nad 15 %, což je nejvyšší hodnota za poslední dva měsíce. Kérala použila Ivermektin jen jako vedlejší lék na těžké případy, začala očkovat na západní způsob a dopadla jako Západ.

Uttarpradéš (215 mil. obyv.) poráží všechny ostatní státy (kromě Biháru) s nejnižším počtem úmrtí na covid a infekcí díky včasnému a preventivnímu používání Ivermektinu ve všech rodinných kontaktech. Tento stát má jen 4,9% proočkovanost, což je jeden z pěti nejnižších podílů ze všech států v Indii. Naopak Kérala patří mezi pět nejlépe proočkovaných států. V Kérale je očkováno 70 % občanů starších 45 let a téměř 56 % obyvatel má za sebou alespoň jedno očkování. Dne 15. srpna bylo v Kérale zaznamenáno 18 582 z 32 937 nových případů a 102 ze 417 nových úmrtí v celé Indii. Naproti tomu ve státě Dillí, kde se používá Ivermektin a má téměř stejný počet obyvatel, bylo zaznamenáno pouze 53 nových případů a nula úmrtí. Připomínám, že Uttarpradéš a Kérala mají zhruba stejnou hustotu obyvatel (820/km2). Ve státě Uttarpradéš, který má téměř osmkrát více obyvatel, bylo zaznamenáno pouze 30 nových případů a jedno úmrtí. V USA konečně jedna chytrá hlava udělala srovnání Uttarpradéše s Ivermectinem versus USA s Pfizerem (336 mil, 35 obyv./km2) a dospěla k hodně jednoznačným závěrům (ZDE).

Lékaři mohli ve třech indických státech přesně sledovat nasazení vakcín a porovnat je s působením místní léčby prováděné kombinací dostupných a laciných léčiv. Medikace podle jednoho z indických státních lékařů vypadá následovně. Je to článek v hlavních indických novinách psaných anglicky (ZDE).

S odkazem na předloňské zveřejnění výsledků randomizované kontrolované studie s použitím Ivermektinu ve třech dávkách u primárních kontaktů COVID-19 Dr. Manikappa uvedl, že u 93 % primárních kontaktů, které dostaly Ivermektin, se nevyskytly žádné příznaky a u 58 % primárních kontaktů, které Ivermektin nedostaly, došlo k rozvoji příznaků pandemie: “Čtyřnásobná terapie zahrnuje Ivermektin 12 mg v jedné dávce, doxycyklin 100 mg jednou denně po dobu čtyř dnů, zinek 50 mg jednou denně po dobu čtyř dnů a vitamin D3 jednou týdně. Ivermektin, doxycyklin a zinek se mají opakovat každých 14 dní a vitamin D3 každý týden s monitorováním hladin v krvi. Synergický účinek těchto léků působí tak, že zabraňuje množení viru a také zastavuje průnik viru do lidských buněk. Thomas Borody, australský gastroenterolog, který je známý léčením žaludečních vředů pomocí trojité antibiotické terapie, odhalil, že jedna skupina v Jižní Americe, která dostávala kombinovanou profylaxi Ivermektinem, se nenakazila koronavirovou infekcí, zatímco ostatní ano,” řekl. Pokud jde o vedlejší účinky, Dr. Manikappa uvedl, že Ivermektin se používá u 3,7 miliardy lidí proti střevním parazitům a byl shledán bezpečným. “Nejedná se o žádný nový lék. Již se používají k léčbě různých onemocnění a byly shledány bezpečnými. Může je předepsat každý lékař, aby zvládl pandemii,” řekl Dr. Manikappa. Na dotaz ohledně zákonných pokynů pro používání těchto léků uvedl, že Indická rada pro lékařský výzkum (ICMR) sice se zpožděním, ale přece jen přišla s novými pokyny doporučujícími Ivermektin.

Jde o strojový překlad a pokud zaujal české lékaře, najděte si originál a hlavně se podívejte na dávkování a celkový postup léčby. Současné platné vládní nařízení Indického ministerstva zdravotnictví pro všechny lékaře aplikující pro léčbu Ivermektinem najdete anglicky (ZDE v PDF), je z 28.4.2021. Léčba je popsaná v kap. 6 sice stručně, ale je to vládní vyhláška k celkovému potírání epidemie a platí pro všechny léčitele i na venkově, kde nejsou lékaři.

Vezmeme koště a letíme na Gibraltar

Za filozofii vědy bych řekl, že když nikdo neviděl živou čarodějnici na koštěti, je lépe začít zkoumat fakta místo korporátních bludů. Jako protiklad dávám příklad britské námořní kolonie na Gibraltaru. Proočkovanost této strategické vojenské enklávy je kolem 120 %, mnozí lidé jsou už po třetí dávce. Graf je ze dneška.
Gibraltar
Takže buďme rádi, že zatím velmi rozšířená varianta Delta je podle WHO asi 3x méně smrtelná, než první varianty covidu. A bez komentáře nechávám celou polemiku kolem vakcín, kterou se snažil placeným novinářům hezky vysvětlit prof. Perronne. Mimochodem, jeho rešerše k účinkům “experimentálních léčiv” (nepoužívá slova “vakcína”, jak víme) mají cca 60 stran zdrojů.

 

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

5 6 hlasy
Hodnocení článku
16 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Nofran
Nofran
před 2 lety

Zde je prosím web vynálezce léku proti covid 19 Andrease Ludviga Kalckera,který pochází z Německa odkud byl doslova vyhnán za tento lék století..Jeho webové stránky jsou i v Češtině,protože tady má v Čechách přátelé..Češtinu aktivujete zmáčknutí české vlaječky nahoře..Jsou zde testy nezávadnosti a dalších mnoho administrativních věcí..A nakonec tento biofyzik všechno nabídl lidem na celém… Číst vice »

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem Nofran
Nofran
Nofran
před 2 lety

Všem kdo mají zájem a chtějí se dozvědět o oxidu chloričitém víc ,doporučuji stránky : zlutavoda.cz Zde je všechno velice krásně vysvětleno a veliké množství informací které si lze velice dobře stáhnout v brožůře jak jinak než zdarma.. Výroba oxidu chloričitého je velice levná a není složitá..Doporučuji samostudium a ptát se zkušených lidí co problematiku dobře… Číst vice »

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem Nofran
haf
haf
před 2 lety

rozhodně hlasuju pro očkování, žádné experimentální léky. je mi divné, jak odpůrci očkování jsou s to do sebe prát jakoukoliv hloupost, snad by pili i savo, jen aby se očkování vyhnuli. očkování v dějinách přineslo dobré výsledky ve všem, zbavili jsme se díky jemu řady šílených nemocí, zejména těch, které napadaly děti, to… Číst vice »

Nofran
Nofran
před 2 lety
Odpověď uživateli  haf

Měl by sis zjistit co do tebe nacpali bílé pláště..Budeš se sakra divit,co dokáže ta 14 denní sračka..Vždyť za sto let od Španělské chřipky nic nedokázali vymyslet na viry a přitom to bylo tak jednoduché..Prostě to jsou byznys hajzlové,které životy druhých lidí nezajímají..Hlavně prachy!!!!! Za celou současnou vlnu můžou diletanti co… Číst vice »

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem Nofran
haf
haf
před 2 lety
Odpověď uživateli  Nofran

je jistě pocta, kdy mi odpoví světový expert, který ví, co je a co není jednoduché. Proč nenabídneš svůj intelekt i postupy v léčbě virových onemocnění přímo světu? Nyní vážně, samozřejmě, že vakcíny jsou kšeft, ale současně je to účinný prostředek proti covidu ve smyslu omezení nebo dokonce zamezení těžkých stavů pacienta nebo… Číst vice »

kolokol
kolokol
před 2 lety
Odpověď uživateli  haf

Nejsem odpůrce očkování. A ani nevím, jestli je to tak v pořádku nebo ne. Sám jsem musel podstoupit nebo podstoupil v životě X očkování. Naposledy před pár roky proti tetanu. Ale jsem proti tomuto očkování mRna vakcínami proti covidu. Neboť to ani za očkování proti covidu nepovažuji. To byste musel aspoň něco tušit… Číst vice »

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem kolokol
kolokol
kolokol
před 2 lety
Odpověď uživateli  kolokol

Sám nejsem zastáncem samospasitelných prostředků na cokoliv, covid nevyjímaje. Ale ať už ten covid zasel Petr nebo Pavel (Joe nebo Si Ting), chytit ho nechci. Zobu vitamín D, po kapkách beru “dračí krev” na posílení imunity. Ale abych se nechal “dobrovolně” napíchat něčím tak provařeným jako jsou ty vakcíny od Pfizeru,… Číst vice »

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem kolokol
haf
haf
před 2 lety
Odpověď uživateli  kolokol

Já nemyslím, že vir je umělého původu, myslím si, že jsme prostě přemnožený druh, ve své podstatě škodlivý a příroda proti nám zasáhla tak, jak zasahuje vždy proti takovým. z toho pohledu považuju za nesmysl vybízet k vyšší porodnosti kdekoliv či k většímu zalidnění světa nebo jeho části třeba i dovozem lidí z jiných části zeměkoule.

Nofran
Nofran
před 2 lety

Jak málo stačí a může Vám každý vlézt na záda i z celým covidem!!!!! Stačí 3 x 3 kapky denně správně naředeného oxidu chloričitého a můžete se třeba líbat i s coviďákem každý den!!!! Oxid chloričitý, který se běžně mnoho let leje do pitné vody a jeho plyn se běžně dává se do krevních konzerv ve zdravotnictví..Pak… Číst vice »

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem Nofran
anti Havel
anti Havel
před 2 lety
Odpověď uživateli  Nofran

Díky Vám za nápovědu.Přeji Vám pěkný den.

Nofran
Nofran
před 2 lety
Odpověď uživateli  anti Havel

Nahoře je vše popsáno v nofran

tomaskova
tomaskova
před 2 lety
Odpověď uživateli  Nofran

A kde je možné jej zakoupit? Také by mně zajímalo ředění, kde jej prosím zjistím? Díky moc za odpověď

Nofran
Nofran
před 2 lety
Odpověď uživateli  tomaskova

Ano,lze to již koupit,ale samostatně..Čtěte paní nahoře a běžte na odkaz žlutá voda..

kolokol
kolokol
před 2 lety

Vidíme koordinovaný postup zaprodanců, manipulátorů a lhářů mocenského systému. A určitě nejen toho našeho státního, ale i globálního. Jestlipak už je ta naočkovaná většina schopna ty lži konečně rozpoznávat? A nebo hůř – přehlížet nebo dokonce akceptovat?! Už dlouho říkám, čím více podvolených, tím větší klacek na ty nepodvolené. Takže nejen ono dříve proklamované… Číst vice »

anti Havel
anti Havel
před 2 lety

To ty pseudovakcíny amiokupantů,jejichž vyýsledky anebo spí následky se nesmí zveřejnit do roku 2176 SE CELOU TOU PSEUDOPANDEMIÍ MŮŽOU!!!!!!STČTE SI PSEUDOVAKCÍNY DO PR…LE VŠECH TĚCH VLASTIZRÁDCŮ V ČELE S KUBKEM A SPOL!!!!!

vik
vik
před 2 lety

Jak jednoduché. Tak se na vás musí holenkové : kdybyste se vyléčili, přestali byste se vlka bát. Když vás ale budeme pravidelně “vakcinovat”, bát se budete pořád. My vám dáme deníček, kam si budeme psát “dávky” a když bude deníček v pořádku, tak vás pustíme možná i do divadla, nebo do hospody. A kdo… Číst vice »