“O čem se mlčí” – Stanislav Novotný hodnotí popřevratové dění v naší zemi po 17. listopadu 1989 (video 5:06)

Zamyšlení Stanislava Novotného, předsedy Asociace nezávislých médií, nad 17.. listopadem a popřevratovém vývoji.

Stanislav Novotný
Stanislav Novotný

Zdroj: Youtube – O čem se mlčí

4.8 15 hlasy
Hodnocení článku
12 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 2 lety

Fiala vyzval, aby spolupráce stran v koalici SPOLU pokračovala i v senátních a komunálních volbách
https://cz.sputniknews.com/20211120/fiala-vyzval-aby-spoluprace-stran-v-koalici-spolu-pokracovala-i-v-senatnich-a-komunalnich-volbach-16576652.html

Milan
Milan
před 2 lety

Tak třeba se mlčí o tom, že Okamura začíná být dneškem počínaje na YT umlčován. Jak to myslím, pochopíte, když si na YT zadáte Okamura. Jóóó, objeví se tam, to jóóó – akorát že na způsob včerejších novin.

Ludvik
Ludvik
před 2 lety
Odpověď uživateli  Milan

Když mlčel při ustavující schůzi PS o protizákonném ustanovení poslaneckých klubů stran a hnutí, které se do PS dostaly v koalicích, tak se nemůže divit, že je nyní umlčován.

vera havrankova
vera havrankova
před 2 lety
Odpověď uživateli  Ludvik

O nezákonnosti poslaneckých klubů mluvil JUDr. Koudelka a co se stalo? Proč do toho pletete pana Okamuru? Nevidíte, jak musí SPD vážit každé slovo a čin, protože se toho okamžitě chopí ta “demo” sebranka a budou žádat postavení mimo zákon? Nestačí Vám, jak se vozí po paní Maříkové za pravdu???

Ludvik
Ludvik
před 2 lety
Odpověď uživateli  vera havrankova

Tomio Okamura je předsedou SPD, podobně jako Andrej Babiš předsedou ANO. Oba jsou se svými poslanci členy PS a kdo jiný by měl dbát na to, aby se v PSP ČR dodržovaly zákony ČR ? Udělá to snad někdo za ně ? Samozřejmě, nesmí mít sami “máslo na hlavě”….

Milan
Milan
před 2 lety
Odpověď uživateli  vera havrankova

Postavení mimo zákon? Na základě čeho?! Kdo se bojí, sere v síni. Jako třeba zrovna právě teď Babiš. Plus SPD. Plus my, občané! Howgh !!!

heriot
heriot
před 2 lety
Odpověď uživateli  Ludvik

Přesně !

Milan
Milan
před 2 lety
Odpověď uživateli  Ludvik

Jo. Taky mě sere. Jako například když mlčel k těm škatulatům hejbejte se, co předvedla havloidní pátá kolona pražské SPD, když se pokusila vystrnadit Kobzu a nainstalovat flanďáka a tiskaře. Což mu, dle mého, vzalo hodně hlasů. Přesto jsem ho volil.

Milan
Milan
před 2 lety
Odpověď uživateli  Milan

Ale nejde jen o to. Především jde o to, že začal provádět namísto politiky politikaření. Viz hubydržení o lécích na covid a léčení namísto vakcinace – těch pár cudných zmínek nestojí za zmínku – a obžaloby státu za toto. Viz hubydržení o postupu Indie, který zahnala “pandemii” Ivermektinem a následně zažalovala WHO za šíření lží o Ivermektinu. Atd…… Číst vice »

Tatran
Tatran
před 2 lety

Pane Novotný správně jste zhodnotil období po převratu v roce 89. Nebyl jsem členem KSČ, ani agentem StB. V té době jsem žil mezi komunisty a poznal jsem kdo je opravdový a kdo kariérista. V našem městě se dokonce stalo, že celá jedna ZO KSČM přeběhla k ODS a po podivných tzv. demokratických volbách ti přeběhlíci získali pozice v MZ a tak… Číst vice »

JK
JK
před 2 lety

Jsem stále pyšnější na to, že jsem se tenkrát té maškarády nezúčastnil. Tedy je fakt, že u nás v prdelákově v západním pohraničí se ani nic nedělo, jako kdyby ty televizní přenosy byly z jiné země. Nikdo nedemonstroval, nešaškoval s klíčema, jen pár jednotlivců, shodou okolností ne zrovna respektovaných, se dalo potkat s trikolorou. Takže ani… Číst vice »

JK
JK
před 2 lety
Odpověď uživateli  JK

Zaprvé jsem si jako ublížený chudáček nikdy nepřipadal a zadruhé mám takové životní zkušenosti, že když o mě někdo mimo mou rodinu začne mít přehnanou starostlivost, tak má se mnou nekalé úmysly, nebo mě chce sbalit(což je vlastně totéž). Na to, že by mě ten uslintaný pán chtěl sbalit nevypadal a proto od… Číst vice »