“O čem se mlčí” s Martinem Kollerem

Stanislav Novotný se ptá Martina Kollera jak blízko jsme k válečnému konfliktu v Evropě

Stanislav Novotný
Stanislav Novotný

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=wrtG126LcU4

3.9 11 hlasy
Hodnocení článku
7 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Tatran
Tatran
před 2 lety

Na uvedeném scénáři k pokoření Ruska pracují v USA od konce poslední světové války. V komentáři p.Kollera se nemluvilo o Číně, jak by ona reagovala na skutečný konflikt mezi USA, jeho satelity a Ruskem. Jsem přesvědčen, že by Čína chytila USA pod krk a pomohla by ubránit se Rusku proti přesile. Jenže skutečně kdyby došlo na… Číst vice »

eFPe
eFPe
před 2 lety
Odpověď uživateli  Tatran

pokořit Rusko znamená vyměnit politické vedení aby se podřídilo. Obyvatelstvo aby se podřídilo.Toto jim bude stačit, nechtějí bombardovat vyvolávat nenávist.O to je to obludnější- v mnoha postsovětských satelitech se jim to daří. teď se hraje o čas.

Plebej
Plebej
před 2 lety

Díky za docela poučný rozhovor, který – jak doufám – přiměje mnohé ke zvýšení pozornosti, a zároveň napomůže porozumět tomu, oč kráčí.

Vendol
Vendol
před 2 lety

Tak je otázka, nakolik lze vůbec USA brát vážně, že ? Jejich prezidentem je legrační a slabomyslný stařec, ze kterého si dělají srandu i sami Američani, a jak to dopadlo v Afghánistánu asi každý dobře ví. Taliban odtamtud americkou armádu vypráskal jako hejno kachen. Přesto bych tuto hroutící se říši nepodceňoval. Globální válečný konflikt… Číst vice »

anti Havel
anti Havel
před 2 lety
Odpověď uživateli  Vendol

Průser je,že za toho senilního pedofila Bideta ROZHODUJÍ JINÍ,jinak by vše bylo skutečně úsměvnou fraškou.

ijnrep
ijnrep
před 2 lety

Stručné, výstižné, jasné. Díky. Ale co s tím? Vyhlídky do budoucna neveselé až mrazivé. Co se musí stát, aby se lidi vzpamatovali?

kolokol
kolokol
před 2 lety
Odpověď uživateli  ijnrep

Ten vhled do problematiky od pana Kollera je osvěžující. Ukazuje se, že se jedná především o politický nátlak na Rusko a hrozba horoucí války (najmě ze strany Ruska) je především propagandistickým nástrojem.
Kdyby přece jen spustilo, byla by to katastrofa. Určitě by to vypnulo internet. A co bych si pak počal, fakt nevím.