Bláznovství Západu se stupňuje

Rusko nechce rozvrácenou a problematickou Ukrajinu. Rusko pouze chce, aby se Ukrajina nestala místem pro americké raketové základny.

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj
Na ilustrační fotografii je přehlídka americké vojenské jednotky na Ukrajině
Deník New York Times uvádí, že Biden hodlá zabránit ruské agresi proti Ukrajině rozmístěním 1 000 až 5 000 amerických vojáků na ruských hranicích a je připraven zvýšit počet vojáků desetkrát na 10 000 až 50 000 vojáků. Ruská armáda by si tento malý počet vojáků dala ke svačině za 5 minut. Je zřejmé, že účel nasazení není vojenský. Účelem je zvýšit „ruskou hrozbu“ v myslích lidí před akcí pod falešnou vlajkou, která bude svedena na Kreml.Pokud chce Biden Rusko odradit, stačí, když mu poskytne bezpečnostní záruky, které podle svých slov potřebuje. Proč chce Biden, aby Rusko nebylo v bezpečí?

Příčina problému je zřejmá. V roce 2014 USA ve snaze připravit Rusko o jeho černomořskou námořní základnu svrhly Rusku přátelskou a demokraticky zvolenou ukrajinskou vládu a nastolily neonacistický režim, který zahájil válku proti ruským obyvatelům Donbasu na východě Ukrajiny, dříve části Ruska, která byla v sovětské éře převedena do ukrajinské provincie Sovětského svazu.

Rusko v zájmu stabilizace situace vypracovalo Minskou dohodu, kterou však Ukrajina ani západní signatáři nedodrželi.

Rusko nechce rozvrácenou a problematickou Ukrajinu. Rusko pouze chce, aby se Ukrajina nestala místem pro americké raketové základny.

Je to jednoduchý požadavek, který lze v zájmu míru snadno přijmout.

Mír je však nevýhodný a je tím posledním, co si vojensko-bezpečnostní komplex USA přeje. Proto Washington reaguje na bezpečnostní jednání mezi Ruskem, USA a NATO rozmístěním vojsk na ruských hranicích. Hloupí Britové rozdmýchávají „ruskou agresi“ stažením personálu ambasády z Kyjeva.

O „rostoucí ruské hrozbě“ slyšíme od USA/NATO už dlouho. Co se stane s důvěryhodností, která je již narušena, pokud nedojde k ruské invazi? Zdá se, že Washington a jeho loutky z NATO jsou tak daleko od reality, že prostě musí vyprovokovat ruskou invazi.

Rusové marně čekají na písemnou odpověď Washingtonu na svůj návrh na vzájemnou bezpečnost. Washington odpověděl dalšími obviněními a provokacemi.

Má Kreml potíže s pochopením: (1) že Trump byl odvolán z funkce, protože řekl, že chce normalizovat vztahy s Ruskem, (2) že Rusko je nezbytným nepřítelem pro moc a zisk amerického vojensko-bezpečnostního komplexu a (3) že Rusko je považováno za překážku americké hegemonie? Jak je možné, že navzdory všem důkazům o opaku má Kreml iluzi, že Washington má zájem na tom, aby se Rusové cítili bezpečně?

Zatímco Kreml ztrácí čas, na Ukrajinu proudí zbraně a západní média připravují své občany na „ruskou agresi“. Ruské protesty proti záměrům, které jsou jim připisovány, jsou zbytečné. Západní média znají požadovaný narativ a žádná fakta je nezajímají.

Otázkou skutečně je, zda Rusko dokáže akceptovat, že má nepřítele.

Zdroj: Zvědavec
2.1 27 hlasy
Hodnocení článku
15 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
danny
danny
před 2 lety

Odpověď Západu bude strašlivá a jednotná. Tvrdili ještě minulý týden. Takže k dnešnímu dni: USA a Británie zásobují Ukrajince zbraněmi a ženou je do války. Německo nedodalo nic, kromě pár přileb a zakázalo dodávat zbraně i Litvě. Chorvatsko jednoznačně nejen odmítlo se zúčastnit tohoto konfliktu, ale pohrozilo úplným stažením vojáků ze sil NATO. Dneska je následovalo… Číst vice »

Tatran
Tatran
před 2 lety

Bláznovství se stupňuje, usáci a Ukrajina šíří světem zběsilou nenávistnou kampaň proti udajné agresi Ruska a očekávají na to, že Putin se z toho také zblázní a zaútočí. On zaútočí, ale ne na Ukrajinu, ale na jejich satelity na oběžné dráze, oslepí tak jejich řídící centra a bude po válce!. A takoví čoklové jako je Filaja a jeho… Číst vice »

danny
danny
před 2 lety
Odpověď uživateli  Tatran

Zelenský už couvá . Je toho plný IT. Vzepřel se i Bidenovi. Prý agrese aktuálně nehrozí, ale teď nutně potřebuje zkonsolidovat ekonomiku, protože ta zběsilá kampaň vyhnala ze země i poslední zbytek investorů a peníze uklidili i oligarchové. Ekonomika se hroutí. Vystoupil s tím i veřejně v médiích před pár hodinami. Zato starý bolševik a po té nácek Porošenko… Číst vice »

basos
basos
před 2 lety

Ten obrazek chvalim, pripada mi jako u nas doma, ja taky masiruju, a Marjanka mne komanduje

Hokarc
Hokarc
před 2 lety

Cožpak si naši vládní jenerálové nevšimli, že Ukrajina je již okupována Američany. A jakákoliv změna takového stavu, se může nazývat pouze osvobození. Bohužel, i  Slovenská vláda již chystá ,,zvací dopis” ! A nemysleme si, že se nás to netýká. Naši poskokové nechtějí zůstat stranou. Buďme připraveni.

morava
morava
před 2 lety

Naše media ukazují počet ruských jednotek na vlastním území Ruska ,bylo by dobré zveřejnit všechny vojska které RUSKO obklopují a to na moři i souši

Milan
Milan
před 2 lety
Odpověď uživateli  morava

Bylo by také dobré zveřejnit počet ukrajinských plus spojeneckých vojsk u ruské hranice !!! A že mají chocholové téměř půlmilonovo armádu a ještě cviči záložáky.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 2 lety
Odpověď uživateli  morava

Nedávno publikoval nějaký polský vojenský,údajný “odborník” mapku, která měla ukázat ta hrůzná silová uskupení ruských sil kolem Ukrošska. Jenže tak trochu nasral do vlastního hnízda. Podle mapky a přiložených vysvětlivek se ukazuje, že většina největších uskupení se nachází řádově ve vzdálenosti několika desítek km od hranic a to v prostoru posádek a jejich okolí.… Číst vice »

Milan
Milan
před 2 lety
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

S tou mapou je to vůbec pr.del. Já na ni narazil na všech webech kam brousím, to jest na izraelskejch, tureckejch, britskejch, samosebou ušáckejch a chocholskejch a dokonce i na ruskejch – tam si z ní ale dělali šprtouchlata. Ale největší sranda je u chocholů. Zatímco u Rusů je o Chocholech sem tam zmínka, Chocholové blbnou nakvadrát,… Číst vice »

cablik
cablik
před 2 lety

Ukrajina: Hrozí provokace. Takto, ze Západu. A my je vyzbrojíme? Fialův hazard s českými životy, žasne Kobza

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ukrajina-Hrozi-provokace-Takto-ze-Zapadu-A-my-je-vyzbrojime-Fialuv-hazard-s-ceskymi-zivoty-zasne-Kobza-690905

Putin vyzval k zachování pravdy o událostech druhé světové války

https://cz.sputniknews.com/20220127/putin-vyzval-k-zachovani-pravdy-o-udalostech-druhe-svetove-valky-17375754.html

Hrozí Policii ČR politizace? Komise dala zelenou kandidátovi na policejního prezidenta Vondráškov
i
https://cz.sputniknews.com/20220128/hrozi-policii-cr-politizace-komise-dala-zelenou-kandidatovi-na-policejniho-prezidenta-vondraskovi-17385301.html

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem cablik
cablik
cablik
před 2 lety
Odpověď uživateli  cablik

Vláda se názoru občanů nebojí. Zákon o korespondenční volbě proto bude schválen, prohlásila Pekarová

https://cz.sputniknews.com/20220127/vlada-se-nazoru-obcanu-neboji-zakon-o-korespondencni-volbe-proto-bude-schvalen-prohlasila-pekarova-17372902.html

morava
morava
před 2 lety
Odpověď uživateli  cablik

Od Pekarové je to vrchol drzosti a pokud to řekla měla by ji hanba fackovat

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 2 lety
Odpověď uživateli  morava

Pekarová neví, co je to hanba. Povahou je pavlačová superštěkna, inteligencí houpací kobyla a zodpovědnost k státu a lidem chápe jako sprostou nadávku.

Lev Prchala
Lev Prchala
před 2 lety

Debilita,permanetní lhaní a válečné zločiny,to jsou slova,které západ vystihují lépe.

cablik
cablik
před 2 lety

Podle prohlášení Ruských politiků se nedají odradit a budou s tím něco dělat tak opravdu časem uvidíme jestli je kopnou do zadku.