PLESK – Vladimír Franta: “Kazachstán není rok 1968” (video 11:26)

Některá média chápou akci mírotvorců OSKB (rus. ODKB) v Kazachstánu jako invazi či okupaci. Přehlíží se při tom fakt, že běžní demonstranti nerabují obchody a nepáchají násilí.

Vladimír Franta
Vladimír Franta

Pokud se v zemi takovéto živly vyskytnou, přičemž jako blesk z čista jasna, trpí občané a mise mírotvorců pak dává smysl. Vše se odehrává v předvečer důležitého jednání mezi USA a RF… Video popisuje nečekané události, a i cituje veřejné osoby Blinkena a Zacharovovou…

Chcete-li podpořit Novou republiku, přispějte na účet 2300 736 297 / 2010

3 24 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 2 lety

Nezapomínejte na Turecko, kde to byl ukázkový příklad zmaření amerického puče. Samozřejmě, že tu informaci, že už je na cestě komando, které má Erdogana oddělat dostal Erdogan od Putina přes Iran. Tokajev by se měl poučit od Erdogana, jak je nutno jednat s agenty CIA ve vlastní zemi, Erdogan je vysbíral… Číst vice »

danny
danny
před 2 lety

Kazachstán má, jako každá země, právo na kolektivní obranu. O tom mluví i Charta OSN. Je členem obranného společenství a jeho zákonný představitel požádal členy tohoto společenství o pomoc. Tedy se nemůže jednat o vpád nebo napadení. Na rozdíl od řady jiných zemí, kam vojska USA vpadla bez onoho pozvání. Irák, Panama, Libye, Jugoslávie, Sýrie… Číst vice »

zhnuseny
zhnuseny
před 2 lety
Odpověď uživateli  danny

Jenom ty šibenice, které by si mnozí skutečně zasloužili, se mi jeví, jako ze sféry snů a fantazie.

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem zhnuseny