Ľuboš Blaha: PŘED MALOU CHVÍLI DOŠLO NA SLOVENSKU K FAŠISTICKÉMU PŘEVRATUU!

Vlastizradcovia na čele s Naďom sa rozhodli prevalcovať celý parlament, zákony, všetky pravidlá demokracie. Lebo tak znel pokyn z USA.

Ĺuboš Blaha
Ĺuboš Blaha

Zacpali nám hubu. Zrušili parlament. Zrušili právo poslanců na diskuzi. O obranné dohodě s USA se rozhodne bez diskuze. Takové věci se dějí jen v totalitách.

1. Slovensko před chvílí zažilo svou verzi Zmocňovacího zákona, kterým Hitler obešel parlament v roce 1933 a chopil se totalitní moci.

2. Vzápětí následovaly koncentrační tábory pro opoziční poslance.. . Dělají z nás dezoláty, dělají z nás podlidi, kriminalizují nás a teď nám zakázali mluvit v parlamentu.

3. Řídí se stejným scénářem jako němečtí nacisté. A média jim tleskají. Najednou nevadí, že takový precedens v tak závažné věci znamená, že si mohou při projednávání jakéhokoliv tvrdšího zákona zrušit diskuzi.

4. Oni jsou už tak zoufalí, že se bojí jiných názorů. Nedovolili mluvit generálnímu prokurátorovi Maroši Žilinkovovi a teď zakázali poslancům mluvit v parlamentu.

5. Budou se vymlouvat, prý je to kvůli obstrukci Kotlebovců. Jen si vzpomeňte, jak Poliačik se svými pokrokovými šílenci obsadil před volbami řečnický pult.

6. Po několika hodinách bychom mohli přerušit i diskuzi a zakázat opozici mluvit. Ale ne – tuhle obstrukci jsme prostě museli strpět. Protože v demokracii na to má opozice právo.

7. Co udělali, je konec demokracie. Tady už nejde o to, že věci přijímají jako fašistický válec. Oni nejenom že názory opozice neberou vážně, oni názory opozice zakazují .

8. To vše jen proto, aby sem mohli co nejdříve navozit americké vojáky a atomovky. No řekněte, proč by jinak takhle lámali demokracii přes koleno? Proč tak splašeně?

9. Dostali pokyn z USA, že obranná dohoda musí být schválena v únoru. Přijde sem tři tisíce amerických vojáků a nikdo je nikdy nedostane pryč.

10. Čaputová, Korčok a Naď dostali domácí úkol, a tak ho plní. Řežou a rubají. Aniž by okem mrkli, demokracii vypnuli. A opozici sebrali všechna práva. Přitom stačilo trpělivě vyjednávat a hledat kompromis.

11. Nemají čas na demokratickou debatu. Protože Američané potřebují eskalovat konflikt s Ruskem, musí sem okamžitě dovážet jaderné zbraně, musí sem stáhnout své vojáky.

12. Slovensko dnes definitivně přestalo být demokracií. Hitler využil požáru Říšského sněmu pro svůj fašistický puč. Tihleti jako náhradu využili obstrukce kotlebovských poslanců – princip je stejný.

13. Dnes proběhl fašistický převrat – na Slovensku už nevládne demokratická vláda a lidé mají právo na odpor. Cituji článek 32 Ústavy Slovenské republiky:

„Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád základních lidských práv a svobod prosazovaný v této ústavě, pokud činnost ústavních orgánů a účinné používání zákonných prostředků jsou znemožněné.”

14. Moci se chopili Hitlerovi pohrobci, sebrali všechna práva parlamentní opozici a proti vůli většiny národa se chystají pozvat cizí okupační vojska.

15. Jen připomínám, jak dopadli němečtí nacisté. Čaputová s Naď a Korčokem právě vykročili směrem ke svému Norimberku.

Zítra v 11.00 chtějí bez parlamentní diskuse odhlasovat americkou okupaci – braň se můj národe!

+ + +

Toto napsal poslanec Blaha včera jako varování – dnes vyzval k povstání!

1. Toto je definitívny koniec demokracie na Slovensku. Chcú pretlačiť americkú okupáciu za každú cenu – rýchlo ako zlodeji.

2. Chcú rokovať v noci. Chcú znásilniť Slovensko. Chcú zobrať poslancom opozície právo na obštrukciu.

3 Keď tu slniečkarsky Poliačik okupoval pred voľbami rečnícky pult, tak obštrukcia bola sväté právo opozície – ale táto vláda nedokáže rešpektovať nič.

4. Ako veľmi musí záležať americkým agentom na okupačnej dohode, aby dopustili takýto fašistický valec? Koľko za túto velezradu zhrabli dolárov?

5. Vedia, že zrádzajú, a tak zamietli aj náš návrh, aby o obrannej dohode hlasovali aklamatívne.

6. Chceli sme, aby hlasovali každý po jednom, otvoreným vyslovením, či sú za alebo proti. Aby ukázali Slovensku svoje tváre.Tak ako to bolo kedysi pri ústave.

7. Odmietli. Ako všetko. Hanbia sa za svoju zradu a boja sa ľudí. Skrývajú sa pred národom a sedia tu ako zmoknuté sliepky.

8. Poslanci SaS sa dnes v sále NR SR dokonca postavili so zastávou Ukrajiny, čím len potvrdili, že sú im banderovci prednejší ako Slovensko. Čistá vlastizrada.

9. Vládny valec zarezal dokonca vystúpenie generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Boja sa odbornej argumentácie ako čert kríža. Boja sa diskusie.

10. Naď tu behá po parlamente ako taký potkan a hľadá miesto, odkiaľ by mohol hovoriť. V NR SR nič nepočuť, vedenie parlamentu to absolútne nezvláda.

11. Takto sa, preboha, nemôže schvaľovať dohoda s USA, ktorá na minimálne 11 rokov odovzdáva národnú suverenitu cudzej armáde – toto je v rozpore so všetkým, na čom stojí Slovenská republika.

12. Toto celé je americká fraška. Ako v nejakej banánovej krajinke v Karibiku – Američania si sem dosadili svojich agentov a tí v priamom prenose pošliapavajú demokraciu.

13. Dejiny si budú pamätať, kto 8. februára 2022 zradil. Kto zahlasoval za pozývací list pre americké okupačné vojská.

14. Už nikdy zo seba nezmyjú pachuť krvi, vojny a zrady!

15. Bojujeme v parlamente, priatelia! Všetci spolu! Za slobodu, za mier, za Slovensko! Toto, čo sa v parlamente deje, prekročilo všetky čiary!

Ľuboš Blaha
Publikováno na Facebooku

2.9 26 hlasy
Hodnocení článku
15 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Vlastimil
Vlastimil
před 1 rokem

Bohužel my spějeme do stejné tragédie. Každý den čtu výlevy pražských kavárníků, jak nám chybí někdo jako Čaputová. S našimi voli-či dopadneme přesně jak píše p. Tomášková. Jenom připomínám, že USáci se s klidem vybodnou na každého. Viz bývalí spojenci v j. Vietnamu, Afgánistánu, Kurdové apod.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Vlastimil

U nás už to jede taky – salámovou metodou, ale jede. Jsou snad úvahy vládních poslanců o zkrácení diskuze a diskuzních příspěvků na půdě parlamentu něčím jiným?

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem Haskuv Duch
tomaskova
tomaskova
před 1 rokem

Všechny tyto výkřiky jsou k ničemu. Kdo vládne, ten rozhoduje i kdyby se všichni ostatní rozkrájeli. A u nás to dopadne stejně.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Budu zde opakovat, v Polsku se zadrhla výstavba americké základny, protože ji Poláci musí financovat a postavit sami. A že by Američani byli ke Slovákům tak vstřícní a zrekonstruovali by jim letiště za miliny euro? Nevěřím. Američan nikomu nic nedaruje!!! Jak dostanou Slováky pod svá křídla tak jim budou pak úplně u p.dele. Už vidím… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Proč rekonstruovat letiště na Slovensku když v sousedních Čechách existuje nově opravený a plně vybavený Mošnov – letiště, o němž se hned po otevření říkalo, že je zbytečně předimenzované na provoz, o kterém se uvažovalo.
Pardubické letiště též nějak skomírá, potřebovalo by nějak oživit.

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Pane Pitharte, můžete slavit !

Rozehnal
Rozehnal
před 1 rokem

Nevadí, že nehlasovali aklamativně. Kdo by pro zrádnou dohodu s USA nechtěl hlasovat, měl možnost odejít. Pokud to neučinil, bude jednou také obviněn z vlastizrady. Za vlastizradu se vždy dávaly nejvyšší tresty a tak by to mělo být i dnes, včetně zabavení veškerého majetku !

unkas
unkas
před 1 rokem

jak vlastizrádci počínaje “prezidentkou” ze skládky, přes vládu po parlament, připravili národ slovenský o Slovensko.
 
Výborný faktický projev generalniho prokuratora, ktery mu nedovolili poslanci přednést v NR: https://www.genpro.gov.sk/spravy-2ed7.html?id=2992

zemedelec
zemedelec
před 1 rokem

Jak jsem už psal,pozor na Izrael,zase bezdůvodně útočí na Sýrii.Je proto možná,že Izrael vyvolá střet s Ruskem,čeho se pak chopí Ukrajinci

tomaskova
tomaskova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  zemedelec

Putin není hlupák, aby jim na to naskočil. Je o 10 tahů dopředu, žádné strachy.

cablik
cablik
před 1 rokem

Nezbude než naštvaným bratrům Slovákům zvolit si pro národní vládu a presidenta a celou tu smlouvu zrušit Liberálové jsou větší totalita než „zlý” komunisti.

zemedelec
zemedelec
před 1 rokem

No někde jdou USA přes mrtvoly,aby tam mohly vstoupit.
Proto musela zvítězit Čaputová,proto musel být poražen ve volbách Fico-SMER,Bohužel,Slovensko je další zemí,nepřátelská Rusku a stává se terčem Ruských zbraní.

maxim
maxim
před 1 rokem

Nemá být náhodou v titulku na Slovensku ?

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 rokem
Odpověď uživateli  maxim

Omlouvám se za překlep, který posléze kolegové odstranili.