Osm webů vypnuto. Po konzultaci s bezpečnostními složkami

25.02.2022 15:51 – V České republice došlo k bezprecedentnímu kroku. Byl zablokován web PrvníZprávy.cz a další podobné zdroje. Kvůli ruské invazi na Ukrajinu.

Novinář Filip Rožánek oznámil, že v českém internetovém prostoru se stalo něco, co čekal málokdo. „Sdružení CZ.NIC, národní správce domény .cz, přistoupilo ke zcela mimořádnému kroku – po konzultaci s bezpečnostními složkami státu zablokovalo provoz domén Aeronet, Protiproud, Ceskobezcenzury, Voxpopuliblog, Prvnizpravy, Czechfreepress, Exanpro a Skrytapravda,“ napsal na twitteru.

Ministerstvo vnitra už vydalo varování před šířením dezinformací o válce na Ukrajině i o ruské invazi Ukrajině.

Již dopoledne v Senátu hovořil ministr vnitra Vít Rakušan o tom, že „vláda již přijala razantní opatření na zastavení ruské páté kolony, na zastavení ruských dezinformačních kanálů“. Připravuje se prý k tomu i změna legislativy.

https://bit.ly/3Ipwspq

Rakušanova radost na síti,………ZÁSAH !

Protože na Ukrajině to jde s majdanisty a banderovci zřejmě dolů vodou a jen televizní a rozhlasové lhaní, štvaní a překrucování nestačí, tak pan ministr vnitra dnešní panoptikální vlády spolu s aktivisty z BIS a CZ NICkama ukázali, co se naučili od Franka, Salazara, Pinocheta, Stalina a dalších “velkých postav” historie. Zatím osm, ale to asi stačit nebude. Demokratůra se zkrátka musí bránit, pravda a láska dostávají novou podobu. Pravda vyděsí.

4.2 25 hlasy
Hodnocení článku
7 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Primak
Primak
před 1 rokem

Aeronet teď funguje na https://aeronet.news/

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Je to marné, Rakušane ! Weby sice mlčí, ale pravda už je venku !!! Názory, které na ulici slýchám, říkají jasně, viník současné situace nesedí v Kremlu, ale v Bílém domě.

Taras
Taras
před 1 rokem

Bylo by dobré, kdyby pan poslanec David si toto téma vzal do referátu a přenesl to do SPD. Na téhle ostudě současné trapné vlády by mohla strana získat mnoho hlasů.

Praded
Praded
před 1 rokem

Tak je to jasné, bude se jednat v Izraeli. Zelenský a jeho kamarila tam zůstanou, mají na to pasy a zřejmě se vrátí prezident Janukovič. Určitě na důležitých místech budou současní prezidenti DLR a LLR. Vstoupí do Obranného spolku a je vymalováno. Kdo z banderovců a kontraktorů neuteče, bude mít velký problém.

cablik
cablik
před 1 rokem

Mě by zajímalo kde berou Ruskou 5 kolonu tady žádní pro Ruský agenti nejsou sem chodí jen vlastenci co tu nechtějí žádnou cizí armádu ani vrchnost. Můžou lhát cenzurovat ale nacisty už nikdo nezachrání.

Praded
Praded
před 1 rokem

Paraziti dostávají strach a to je dobrá zpráva. Bojí se o svoji svobodu parazitovat. To jim je houby platné, teď budou nuceni nám vykládat jak je svoboda drahá a to by mohlo hodně motroků na.rat a případně dojít k defenestraci. Historie se může opakovat.

spartak
spartak
před 1 rokem

Ano , cenzura naplno. Na některých internetových stránkách se najednou objevují zřejmě placení informatoři-de.