Aby bylo jasno: spisovatelka Lenka Procházková s Janou Bobošíkovou (video 33 minut)

Lenka Procházková: Bojujeme vnitřní válku o svobodu slova. Křivíme dětem charakter. A co jí psal Havel?

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

Jaké jsou příčiny konfliktu na Ukrajině? Kdo dnes hájí důstojný život pro důchodce a lidi s nízkými příjmy? Bojíme se mluvit jako za socialismu? A vrátila se doba komunistických mediálních lynčů? I o tom budeme dnes hovořit.

3.7 3 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Paní Procházková, já bych poukázal na jeden zásadní rozdíl. Tenkrát za socialismu o vašem perzekuování ze strany socialistické policie byla přes Hlas Ameriky a Svobodnou Evropu informována polovina světa. Dnes, pokud se snažíte kritizovat něco na tomto současném tzv. „demokratickém“ režimu, tak se o vaší kritice dozví tak cca 500 posluchačů alternativních médií. A můžeme… Číst vice »

adam
adam
před 1 rokem

Obě dámy je radost poslouchat. Mají vždycky co říct. Na rozdíl třeba od takové ministryně Černochové, která se právě dnes neuvěřitelným způsobem ztrapňovala při návštěvě USA, když nebyla fakticky schopna ani přečíst krátký formální text v angličtině. Koktala, výslovnost naprosto ubohá, myslím, že se ve Washingtonu smíchy válejí ještě teď! Ta vláda… Číst vice »

spartak
spartak
před 1 rokem

Nedávno jsem četl rozhovor s L.Procházkovou ,která měla možnost jako děcko ,setkání s J.Gagarinem v Praze. Pak se stala Ch77. Dnes je společnost velmi nemocná a ve válce. Dnes i já jsem pro socialismus .Socialismus měl dva základní zákony : nepřipustit chudobu a válku.

Primak
Primak
před 1 rokem

Opravte prosím chybu v nadpisu.
Jsem zvědavý, jak dlouho to bude trvat. Posledně jsem taky upozorňoval, nicméně nic se neopravilo

Primak
Primak
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Primak

Takže přece jenom opraveno, paní Lenka jistě děkuje.

Moje zmínka z 13.dubna: Titulek “Sew Peters Show” tam pořád je, přestože je tam obrázek s velkým písmenem “STEW Peters show”…