Heil mein Nato! Ukrajina „školkou“ obrozeného nacismu v Evropě – VIDEO – 2016 (6:53)

Plán pro vojensko-technickou spolupráci Nato-Ukrajina, který byl podepsán v prosinci 2015, plnohodnotně integruje ozbrojené síly a zbrojní průmysl Kyjeva do Aliance pod vedením USA. Chybí pouze formální vstup Ukrajiny do NATO.

Za tímto účelem prezident Porošenko už oznámil „referendum“ s tím, že zatím není známé datum konání, ale také již ohlásil jasné vítězství „ano“ na základě již uskutečněného „průzkumu“. Ze své strany zároveň Nato zaručuje, že Ukrajina, „jeden z nejsolidnějších partnerů aliance,“ je „pevně dosáhnout demokracie a zákonnosti.“

Fakta mluví sama za sebe. Ukrajina Porošenka – oligarchy, který se obohatil rabováním státního majetku, kterého premiér Renzi chválí za „moudré vedení“ – v prosinci dekretem uzákonil zákaz komunistické strany Ukrajiny, obviňujíce jí z „podněcování etnické nenávisti a porušování lidských práv a svobod.“

Zákonem jsou zakázány samotné komunistické symboly: zpívat Internacionálu znamená trest v podobě 5-10 let odnětí svobody. Jedná se o závěrečný akt perzekucí podobný těm, které značily vzestup fašismu v Itálii a nacismu v Německu. Ústředí strany zničené, vedoucí představitelé zlynčováni, novináři mučeni a zavražděni, aktivisté upáleni zaživa v Domě odborů v Oděse, neozbrojení civilisté masakrovaní v Mariupolu, bombardovaní bílým fosforem v Slaviansku, Lugansku, Doněcku. Skutečný puč v režii USA/NATO se strategickým cílem vyprovokovat v Evropě novou studenou válku, zasáhnout tak a izolovat Rusko a zároveň posílit vliv a vojenskou přítomnost USA v Evropě.

Která útočná síla byla použita v puči na Maidanu a v následných akcích? Speciálně vyškolené a vyzbrojené neonacistické skupiny, jak o tom svědčí fotografie militantů Uno-Unso vyškolených v roce 2006 v Estonsku [1].

Neonacistické formace pak byly začleněny do Národní gardy, kterou trénovaly stovky amerických instruktorů 173. výsadkové divize převedených z města Vicenza na Ukrajinu spolu s dalšími z NATO. Ukrajina Kyjeva se tak stává „školkou“ obrozeného nacismu v srdci Evropy. Do Kyjeva přijíždí neonacisté z celé Evropy (včetně Itálie) a USA. Jsou rekrutováni především Pravým sektorem a praporem Azov, jehož nacistický otisk je zastoupen ve znaku, který kopíruje znak SS Das Reich. Poté, co byli vyškoleni a otestováni ve vojenských akcích proti Rusům Ukrajiny na Donbasu, jsou repatriováni do svých zemí s ukrajinským cestovním pasem. Současně se na Ukrajině mezi mladou generací šíří nacistická ideologie. Stará se o to především prapor Azov, který organizuje vojenské výcvikové tábory a ideologické vzdělání pro děti a dospívající, kteří se učí nejprve nenávidět Rusy.

To se děje s tichým souhlasem evropských vlád: z podnětu europoslance České republiky byl šéf praporu Azov, Andrij Bieletsky, aspirující „Führer“ z Ukrajiny, pozván do Evropského parlamentu jako „hostující řečník „.

V rámci „Praktické podpory NATO Ukrajině “ běží i “Program posilování vojenské výchovy „, kterého se v roce 2015 zúčastnilo 360 ukrajinských profesorů a učilo je 60 expertů NATO. V jiném programu Nato – „Veřejná diplomacie a strategická komunikace“ – jsou úřady učeny, jak zvládat „ruskou propagandu“ a novináři jak „vytvářet faktické příběhy z okupovaného Krymu a východní Ukrajiny“.

Napsal Manlio Dinucci – geograf a politik. Je spoluautor kníh Geografická laboratoř, Zanichelli 2014; Cestovní deník, Zanichelli 2017; Umění války / Annals of US strategy / NATO 1990-2016, Zambon 2016; Nukleární válka. Den před. Od Hirošimy po dnešek: kdo a jak nás vede ke katastrofě, Zambon 2017; Válečný deník. Eskalace směrem ke katastrofě (2016 – 2018), Asterios Editores 2018.

Zdroj: https://bit.ly/37X3TCy, překlad Pokec24,

5 3 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Plebej
Plebej
před 26 dny

Autor má ohromné štěstí, že je mimo dosah zdejších střížů aj. “demokratů”. Ti už by si na něj za jeho vidění poměrů v banderistánu dávno posvítili. Ostrým světlem u výslechu …