Je normální, aby občanům České republiky vládla ukrajinská vláda?

Česká vláda neexistuje. Žádnou nemáme. Česká vláda by se totiž ze všeho nejdřív snažila starat o občany České republiky.

Česká vláda neexistuje. Žádnou nemáme. Česká vláda by se totiž ze všeho nejdřív snažila starat o občany České republiky. To samozřejmě nevylučuje i jistou péči o skutečně potřebné uprchlíky před válkou, kteří se ovšem hodlají buď plně začlenit do společnosti nebo ihned po konci války se vrátit domů a pomáhat obnovit svoji zemi.

Jenže vláda, která si nějakým omylem říká česká, jde od samého začátku proti vlastním občanům. Pokud už se rozhodne někomu pomáhat, pak to jsou buď Ukrajinci nebo dlouhé roky na dávkách žijící nepřizpůsobiví.

Zatímco takřka všechny země Evropy  udělaly alespoň nějaká plošná systémová opatření, která by občanům v situaci, kdy dochází k raketovému nárůstu cen, ulevila, tak partička, která si říká česká vláda, neudělala vůbec nic. Tedy vyjma toho, že asi dvakrát přidala těm, kteří natahují ruce za všech okolností a bez ohledu na to, kdo sedí ve Strakovce.

Vláda tvrdí, že pomáhá potřebným, tím však zřejmě myslí výhradně mnohaleté parazity na dávkách. Ne důchodce – ať už invalidní nebo starobní – nebo nízkopříjmové pracující rodiny. Ty za potřebné nepovažuje. Pokud mám totiž informace od lidí, kteří k takovým kategoriím přísluší, tak ti nedostali nic. Tedy vyjma povinné valorizace, což je ovšem částka navíc, kterou by dostali, i kdyby nám vládla třeba tlupa šimpanzů. Jde o zvýšení dané zákonem.

Navíc myslím, že zmínění šimpanzi by byli na vládních postech mnohem lepší. Nic by totiž nedělali, čímž by ani nic nekazili. Možná jste již také viděli nové zálohy na plyn. Tedy pokud plyn používáte. Musím říct, že jde o částky, které jsou už příliš i pro střední třídu. První zdražení – o 100% – přišlo hned po novém roce a od června přijde další. Částka astronomická.

Tedy máte-li plynový kotel, který využíváte na otop a ohřev vody. Pokud  globalisté chtěli nějak uvést obyvatelstvo Evropy do chudoby, pak cestou neúměrného zdražování energií k tomu dojdou velmi rychle. Dokonce zkratkou.

Drahé energie totiž zdraží úplně vše. Když jsem viděla nový rozpis záloh za plyn s částkou, z níž se o mne pokoušely mdloby, ihned jsem si vybavila důsledky, které bude výpadek ruského plynu mít. Hovořila o nich kandidátka na prezidentku, paní Alena Vitásková.

V rozhovoru o situaci v plynárenství mimo jiné prohlásila:

Pokud by byly skutečně zastaveny dodávky plynu z Ruska do Evropy, tak dopad nelze ani predikovat. Plyn nemáme nyní čím nahradit. Pro ČR by to znamenalo: pro část obyvatelstva ztráta dodávek tepla, teplé vody, možnost vaření. Zastavení části průmyslu, řada firem by již provoz neobnovila, bankroty firem, ztráta pracovních míst bez náhrady, kolapsy chemického průmyslu (výroba hnojiv), dopad do zemědělství, potravinářství. Inflace 30 %, nezaměstnanost.

Tolik k vyjádření Aleny Vitáskové. K němu dodávám, že to je přesně to, kam nás táhne tato mizerná vláda.

Ukončení odběru plynu z Ruska se totiž dotkne obrovského množství lidí. Nastane masivní propouštění a nezaměstnanost.  A paradoxně se to nijak nedotkne Ruska, na které jsou údajně sankce namířeny.

Ne, zde není trestáno Rusko. Tomu se naopak vede báječně, pomáhají mu vysoké ceny ropy, našlo si nové trhy, kurz rublu roste a jen málo zemí se přidalo k západním sankcím. Dokonce i USA už sankce ruší, udržuje je již jen část Evropy.

Zvýšené ceny plynu, který paradoxně kupujeme od Němců, takže nás stojí mnohem víc než Němce s jejich zhruba trojnásobnými platy, se dotknou ve finále všech našich občanů. Tedy i těch, kteří plyn doma nepoužívají. Viz důsledky, o nichž hovoří paní Vitásková.

Také by mne zajímalo, jak se bude řešit situace, až skutečně skončí kvůli cenám plynu mnoho firem. Nezaměstnanost poroste a v ten moment už skutečně dojde k situaci, kdy Ukrajinci, které zde chce vláda ponechat natrvalo, budou brát práci našim lidem.

Zaměstnanci i podnikatelé, kteří vlivem přemrštěných cen energií nebo nedostatku plynu přijdou o práci, pak další nenajdou. Nyní je zatím situace taková, že Ukrajinci nahradí chybějící zaměstnance, takže firmy je vítají. Jenže až nebude práce pro naše občany, kteří ovšem pracovat chtějí, co se bude dít?

Opustí kvůli tomu Ukrajinci obsazené posty? Je to v tomto směru jakkoli pojištěno? Třeba Dánsko si něco podobného pojistilo. Ovšem předpokládám, že Fialova ukrajinská vláda, kterou občané ČR nikdy nezajímali, našim lidem přednostní práci v případě nástupu vysoké nezaměstnanosti (s níž se již vlivem energetické krize najisto počítá) nezajistila.

Naše vláda umí jen dál podněcovat válečný konflikt zasíláním dalších a dalších zbraní. Včera jsem někde narazila na video Čečenců, chlubících se ukořistěnými americkými zbraněmi. A to nejde o video první. Zbraně se dostávají i do rukou neonacistů z Azova  a podobných bojůvek, jak potvrzují i mnozí občané – třeba ve videích Patricka Lancastera.

Nejen naše vláda, ale i většina dalších vlád zemí NATO posílá na Ukrajinu namísto humanitární pomoci zbraně. Více zbraní znamená více mrtvých a pokračování konfliktu. Dojdou-li zbraně, konflikt končí. To si ale „někdo“ zřejmě nepřeje.

Na zbraně a zabíjení peníze jsou, pro lidi není nic. Ti, kdo tyto zbraně platí, jsou  nakonec i těmi, kdo na ekonomickou krizi doplatí nejvíc. Střední třída má být podle plánů globalistů doslova vymazána, musí zchudnout tak, aby nic nevlastnila a ti nahoře byli šťastni.

Zdá se, že tento proces zásadního chudnutí mas právě probíhá. A šílené je, že tomu tleskají i mnozí z těch, kdo k této chudé mase mají do budoucna patřit. Jde zpravidla o voliče ukrajinské Fialovy vlády…

3.2 9 hlasy
Hodnocení článku
15 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
eFPe
eFPe
před 1 rokem

Naše vláda – pardon- sauronova ústa je tady proto, že si nic lepšího nezasloužíme.Slyšíte teď někde Landu nebo podobné vlajkonoše, jak svolávají svoje souvěrce k odporu? Nikoliv. dokonce i politici typu Fica jen opatrně našlapují okolo válečného dění. Sice kritizují kroky své prezidentky a vlády ale naplnou hubu to nikdo neřekne. Nemáme svého… Číst vice »

Georg
Georg
před 1 rokem
Odpověď uživateli  eFPe

Viděl jsem záznam shromáždění občanů Bratislavy na bratislavském Slavíně, kde občané poděkovali Rudé armádě za osvobození a uctili padlé rudoarmějce. Jsem zvědav, jak budou vzpomínky na osvobození vypadat u nás. Zároveň odsoudili jednání Slovenské vlády, která jde proti zájmům Slovenska. Žádné dodávání zbraní na Ukrajinu. Na závěr přítomní schválil potleskem dopis, který… Číst vice »

Georg
Georg
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

Pokračování – Je tedy otázkou nakolik je vláda Ukrajiny, včela s p.Zelenským sama fašistická, zákaz Ruštiny, zákaz pol.stran, stíhání opozice ? Nemluvě o oslavách Bandery , Azov, Pravý sektor atd. Ještě k tomu, že nemáme Žižku, to nemáme a bohužel nemáme také takové formáty politiků, jako je p.Fico nebo p.Blaha. Nemáme, nebo se bojí,… Číst vice »

eFPe
eFPe
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

Já to viděl taky, ale oni jsou opatrní ve vyjádření, kdy řekli že EU /NATO se tomu mohlo vyhnout uznáním ruských obav a návrhů předložených loni v prosinci.Už nechtějí jaksi říct, že to co se děje je tahem na předchozí tah. Reakcí.Jinak Kdybychom my měli nějakého Fica a Blahu.Orbána. Ano je tady třeba… Číst vice »

eFPe
eFPe
před 1 rokem
Odpověď uživateli  eFPe

Ono situace je vážná. Na stole se totiž hraje wabank. Jde o všechno.A to jdou rukavice i pravidla stranou vždyť to vidíme.A přece jsme jako žáby pomalu se hřející v hrnci

spartak
spartak
před 1 rokem

Československo mělo po roce 1989 výborné podmínky proti konkurenci.Nejlacinější energie,nejmenší mzdy, fabriky bez cizího kapitálu,vlastní banky,velmi dobré zdravotnictví i na venkově,pracující kteří hodně dovedou atd. Volbou pravice bylo vše zničeno.Levice již není v PS ,proto nemůže být lépe ,ale jen hůř!!

Rob
Rob
před 1 rokem

OTÁZKA: “Je normální, aby občanům České republiky vládla ukrajinská vláda?”
ODPOVĚĎ: “Ano, je to zcela normální. V České republice totiž nežijí občané, ale OVČANÉ!”

Není čemu se divit.

vachav
vachav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Rob

Zlí jazykové tvrdí,že protektorátní vláda připravuje přejmenování naší země na Česko-ukrajinská republika-zkratka ČUR.
                 P.S. Jak se budou nazývat pak naši občané se prý necháme poddat!

Anonym
Anonym
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Rob

Tak svolejte nějakou demonstraci, když jste takový geroj. My ostatní ovce pak tiše půjdeme za vámi. Zřejmě máte nějakou zajímavou zkušenost, že občané něco zmůžou, že? Jestli chcete operovat tím, koho jsme si zvolili, tak naše volby byly regulérní takovým zvláštním způsobem, není-liž pravda? Dějiny dělají osobnosti. Po těch je vždycky… Číst vice »

skeptik
skeptik
před 1 rokem

Přeju voličům Fialového hnusu aby si to, co si zvolili, co nejvíc “užili”, aby příště víc přemýšleli komu dají svůj hlas.

Georg
Georg
před 1 rokem
Odpověď uživateli  skeptik

Já ne, protože si to užijeme s nim i my, co jsme je nevolili. Doufám, že snad mnozí procitnou, až se to na nás bude všechno valit. Všechno to co podělali s energiemi, inflace, ale to již začalo u Babiše. Pokud stát nekoupí zpět ( to byl zločin prodat celé rozvody plynu a zásobníky, které… Číst vice »

Anonym
Anonym
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

A co chcete dělat? Od teď již budou volby jenom manipulované. Nebo si snad myslíte, že ten rok 1989, že to nebyl rok řízených “barevných” revolucí? Že jsme si, bože nedej, SAMI svrhli vládu a něco nastolili? A že to bylo TO, co jsme chtěli?

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem

Příhodné označení pro fialovou vládu chaosu a zmaru – “detašovaná ukrajinská vláda”. Jinak sankce na Rusko již přinášejí první ovoce: obecní zastupitelstva, firmy a občané se nedostanou ke svým účtům, které mají u Sberbabank. Jsou jim tudíž poskytovány úvěry z jiných státních prostředků. Energicky to na tiskovce prezentoval ježatý Stanjura, člen detašované ukrajinské vlády.… Číst vice »

vaclav
vaclav
před 1 rokem

Co na to říci,vláda nekompetentních idiotů – Ale ty idioty jíní ještě větší zvolili