Retro z minulého roku: Udavač a dezinformátor opět na scéně

Máme tady několik skupinek sebevědomých mladších lidí, kteří si přivlastnili patent na rozum a pravdu. Říkají si Manipulátoři, Dezinformátoři, Čeští elfové a podobně.

Jsou natolik poplatní této době a politikům i médiím, že se jim dostává dostatek prostoru a podpory i ze strany státu. Tito lidé jsou zároveň morálním odpadem společnosti a jejich samotná existence je ukázkou zkaženosti společnosti stejně, jako kdysi byla StB.

Připomeňme si, že tajní agenti a spolupracovníci Státní bezpečnosti byli rekrutováni ke spolupráci z různých vrstev společnosti a měli udávat spoluobčany ze svého okolí. Přestože svazky byly záhy po tzv. Sametové revoluci zničeny, přesto víme, že své složky měli například Václav Havel, Andrej Babiš, ale třeba také nedávno zesnulý Milan Lasica. To jen namátkou, v podstatě bychom těžko hledali někoho z elit, kdo v mládí a středním věku nebyl v hledáčku StB. Nebyl-li u nich, musel být proti nim, ovšem nejnebezpečnější byli ti, kteří to umně hráli na obě strany. Likvidace svazků obsahujících desítky tisíc jmen konfidentů nechali politici kolem Havla zlikvidovat tak rychle, že je vcelku jasné, kolik z nich mělo své služební jméno a číslo. Kdyby k tomu nedošlo, možná by tu na vládnutí a vrcholné podnikání moc jednotlivců nezbylo.

Mezi stávajícími udavači je několik jmen lidí, kteří nad ostatními vyčuhují. Takový Jan Cemper, šéfredaktor serveru Manipulátoři.cz a přispívající do naprostého novinářského bahna v podobě Fórum24, jinak také bývalý anarchista, příznivec Antify a levicový pseudonovinář, nedostudovaný právník a homosexuál dal podnět k stíhání pražské lékařky Ivety Křížové, která se otevřeně postavila proti vakcinaci a zároveň upozornila na podezřele se zvyšující počet úmrtí po ní, přičemž je nazvala jako hromadná. Vzhledem k tomu, že díky oboru, ve kterém pracuje, má přístup k informacím, navíc její morální kredit zabraňuje na rozdíl od mnoha jiných doktorů podlehnout barvě peněz poskytovaných farmaceutickými koncerny lékařům ochotným bezhlavě očkovat či předepisovat léky, o jejichž neúčinnosti dobře vědí, vystoupila z řady a ozvala se proti stávajícím praktikám covidové mafie. To ji nyní přineslo obvinění až ze šesti ,,trestných´´ činů a vyšetřuje ji Policie ČR. Doufejme, že ji bude zastupovat schopný právník, který ji dokáže ochránit.

Cemper má postavenou svou ,,práci“ na slepé poslušnosti stávajícímu režimu a doba covidová je pro něj přímo jako stvořená. Tento zkažený člověk podporující zvrácenou Evropskou unii do padnutí a její levicové(?) ideály přijímající za své, má být posuzovatelem toho, co je pravda a co není. V životě nic nedokázal, nic nevybudoval, jen si uzurpuje právo napadat lidi s odlišným názorem. Pokud si najdete jeho stránky, zjistíte, že se vyjadřuje k migraci, očkování, Ukrajině a k dalším zásadním tématům nynější doby. Chcete-li se pobavit, přičemž Vám po chvilce Vám ztuhne úsměv, když zjistíte, že to tento exot myslí vážně, můžete si najít server Manipulátoři.cz. Pochopíte snadněji kvalitu prostředí, ve kterém se část lidí cítí jako ryba ve vodě. A tento člověk, dá-li se tak ještě nazývat, je oficiálním spolupracovníkem státních institucí. Žijeme v době, kdy jiný podobný a státem podporovaný subjekt nazvaný Evropské hodnoty vede bývalý pornoherec Jakub Janda, tedy v takové, kdy dekadence a manipulace jsou oficiálně považované za prospěšné a snaha ukázat realitu v pravém světle za trestný čin.

Jména Cemper (Manipulátoři.cz). Kartous, Kučík (Čeští elfové), Hřebenář (Hrebenar.eu) je třeba si zapamatovat. Tito sluníčkáři, podporovatelé EU a liberálů, homosexuálů a proslulí nenávistí k Rusku patří k totální mu odpadu. K němu si přidejme Forum24, jehož redaktoři se přímo vyžívají v kydání novinářského hnoje. Smutné je, že jim je dáván prostor i na jinak rozšířeném Seznamu. Ten už dávno nepatří k nezávislým médiím a lze jej přiřadit k ČT, Nově a dalším podobně mocným a směrovaným médiím. Daleko horší však je, že spolupráce Cempera či Kartouse se týká i policie a dalších subjektů spolupracujících na možném trestním řízení. To pouze ukazuje na to, že pravda a svoboda slova už neexistují.

Autor: Jindřich Kulhavý, zdroj iNadhled

3.9 8 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Lubez
Lubez
před 1 rokem

Jak se může někdo takovým odpadem myšlení vůbec obtěžovat?

vera havrankova
vera havrankova
před 1 rokem

Ten největší odpad – tihle grázlové, mají žně!

Milan
Milan
před 1 rokem

Na druhou stranu jsou tito užiteční idioti placama skutečně užiteční. Když jsem se ondyno pídil po alterwebech, bych si rozšířil obzory, stačilo mi najet si na Manipulátory a tam jsem je měl všechny krásně seřazený a nemusel jsem je pracně dohledávat. Hm… Tak on je mužoid Camprlík bukvík? Je zajímavý, jak pracuje podvědomí.… Číst vice »