Izraelská média: CIA vycvičila ukrajinské nacistické jednotky

Nové důkazy odhalují, že CIA vycvičila ukrajinské nacistické polovojenské jednotky, které nyní vedou boj proti Rusku.

Na snímku velitelé zločineckých nacipraporů Azov. Uprostřed Bělecký, s kterým je bývalý senátor za TOP09 Jaromír Štětina velký kamarád a jeho propagátor.

Je trochu pozdě, ale lepší než nikdy. Máme dlouhou historii podávání zpráv o neonacistech a Azovu, sahající až do roku 2014. Až tento současný boj skončí, bude čas napsat úplnější historii toho všeho, píše se v článku.

Zahraniční zpravodajské agentury z dob studené války vždy chtěly držet prst v destabilizačních koláčích zemí budováním „spřátelených sil“ s bojovou kapacitou, až přijde den velkého převratu.
 
Když lidé nemají peníze, ale mají nízké sebevědomí, je pro ně velkým lákadlem stát se hráčem na světové scéně. Člověk prostě potřebuje vhodného nepřítele, proti kterému se rozzuří. Trvalo nějakou dobu, než NATO zaktivovalo tuto současnou ukrajinskou válku, a je to tady.

Jediní lidé, kteří z toho zatím těžili, jsou obvyklé typy hrabošů, kteří v dobách, jako jsou tyto, vždy vylézají zpod svých kamenů … Jim W. Dean

Důkazem jeho tvrzení se zdá být obvinění ruského prezidenta Vladimira Putina, že Ukrajina obhajuje nacismus, neonacistický prapor Azov. Zdá se však, že podle dalšího pátrání se zapletla Ústřední zpravodajská služba (CIA) do zakládání a financování polovojenské jednotky bílé rasy.

Sputnik News, ruská státní tisková agentura, která je nyní nejen v USA nedostupná, minulý týden informovala, že Putinova tvrzení o vazbách mezi americkou vládou a ukrajinským neonacistickým praporem Azov jsou pravdivá.

Azov Special Operations Detachment, vytvořený v roce 2014, je pravicově extremistický, neonacistický, dříve polovojenský útvar Národní gardy Ukrajiny se sídlem v Mariupolu v pobřežní oblasti Azovského moře. (Poslední stovky nácků jsou v těchto hodinách v podzemí oceláren Azovstal a mají na vybranou buď soud a vysoké tresty za zločiny spáchané na civilním obyvatelstvu a zajatcích v letech 2014-2022 nebo smrt. Zfašizovaná Česká televize z nich dělá, jak jinak, hrdiny a bezmyšlenkovitě papouškuje další ukrajinskou propagandu – pozn.red. Nové republiky -vd-)

Zpráva z  roku 2016 vydaná  Úřadem vysokého komisaře OSN pro lidská práva podrobně popisuje mučení a další válečné zločiny ze strany hnutí Azov v následném konfliktu poté, co Rusko v roce 2014 anektovalo Krym.

Zdroje financování praporu byly vždy nejasné, ale zpráva citovala online tvrzení praporu o absolvování výcviku u zahraničních vojenských sil, včetně těch z Kanady, Německa, USA a Spojeného království.

Veterans todayPrvní zprávy (stále cenzurované)

4.4 7 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Plebej
Plebej
před 8 měsíci

Zvlášť oceňuji poznámku redaktora NR –vd– !, protože říkat veřejně pravdu v době bujícího klamu zdejší vrchnosti (tj. panství jejích lží a nenávisti k Rusku a ruskému národu) je hrdinským činem.