Zdražování potravin bude pokračovat – Beseda Nové republiky (video 01:06:53)

Odborníci na zemědělství, výrobu a distribuci potravin a její marketing Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc. – člen a bývalý předseda České agrární komory a Ing. Jarmila Dúbravská, členka zemědělského výboru Rady Evropy byli hosty další Besedy Nové republiky na téma “Zdražování potravin bude pokračovat”. Moderoval europoslanec a člen zemědělského výboru Evropského parlamentu MUDr. Ivan David, CSc.

MUDr. Ivan David, CSc.
MUDr. Ivan David, CSc.

Za příjemné prostředí děkujeme vinárně “2 deci” v Americké ulici na pražských Vinohradech. (video 01:06:53)

Zdroj: https://youtu.be/9GX91dBqO1I

Na video navazuje další se záznamem diskuze a odpovědí na dotazy diváků.

4 4 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Pořádáme demonstrace proti drahotě a za demisi české vlády, na poslední demonstraci minulou sobotu na Palackého náměstí se nás sešlo tak 30, ostatním jako by nevadilo, co se tady děje. Rád bych ale přitáhl pozornost k demonstraci, kterou jsme pořádali dne 3.5.2022 na Malostranském náměstí, kdy nás přišel navštívit ožralý Kalousek. Popisuji… Číst vice »

Plebej
Plebej
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Máte pravdu, je to (jakoby) beznaděj bez konce, že se lid obecný nechává dál a dál tahat za nudli u nosu. K jeho škodě. Ale to zjištění o jednostranných médiích a způsobu jejich “práce” snad ani pro vás není překvapivé. Je to tak od 90. let a bude do té doby, dokud se lidi neproberou. I tak je… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Plebej

Včera jsme alespoň bubnovali u Parlamentu, když prodlužovali ten výjimečný stav, ale dokud budou sdělovací prostředky zde v rukou lidí, co jsou napojení na americkou ambasádu, tak s tím nepohnete. Alternativu zde čte možná 15% lidí, ten zbytek je každodenně krmen jedovatou potravou a oni si ani tu lež neuvědomují. Jedinou záchranou je, kdyby… Číst vice »