Jana Bobošíková: České televizi hrozí kolaps (video 9:43)

Užiteční idioti v ČT: peníze na mzdy zaměstnanců ČT došly, na bonus pro Petra Dvořáka se najít musí!

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

Aby bylo jasno

Česká televizi hrozí ekonomický kolaps. Do stavu, kdy bude muset propouštět a omezovat výrobu, jí dovedl současný generální ředitel Petr Dvořák. A ještě za svou práci každoročně dostával odměny v řádu milionů.

Hlasy těch, kteří poukazovali na díry v hospodaření a na nutnost šetřit, byly umlčeny. Vzpomeňme na radní Lipovskou, kterou Sněmovna na návrh poslankyně za TOP 09 odvolala, a jejíž odvolání nazýval generální ředitel Petr Dvořák „výstrahou pro ostatní radní.“

Po volbách, ve kterých Česká televize nepokrytě stranila současné vládní pětikoalici, očekával management televize a spřátelení tvůrci změnu zákona o České televizi a navýšení koncesionářského poplatku. Ovšem v Parlamentu se nic neděje, a tak management České televize musel s pravdou ven: docházejí peníze.

Takže opět měla pravdu ta nejmenší, nejmladší, a navíc ženská. Ale i v ČT docházejí peníze jak komu: na zaměstnancích se bude šetřit, na tvorbě také. docházejí, na tvorbu také. Ovšem na bonusy generálnímu řediteli být musí. I když svým řízením dovedl veřejnoprávní televizi do ekonomických potíží.

 

2 7 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Vendol
Vendol
před 1 rokem

Víte, co si o tom všem myslí strážmistr Hovnivál, krycí jméno Pederast, příslušník BIS, Bezpečnostní informační služby ? Že kdyby celou situaci řešili Indiáni z Větrova či agenti z Vrbětína, vše by se rázem v dobré obrátilo. V BIS rozhodně žádní pitomci, jak se veřejnost domnívá, nejsou. Jsou to doktoři a inženýři.