KDYŽ NÁM VLÁDNOU NENÁVISTÍ PROLEZLÍ LHÁŘI

Naše vláda je ukázkou toho, jak to vypadá, jsou li politické posty rozdány lidem bez zkušeností, rozumu a vize. 

Je-li na prvním místě při obsazování důležitých funkcí poslušné kývání na jedinou ,,správnou“ ideologii, nikoliv odbornost, stává se vláda či jiný státní útvar pouze souborem neschopných amatérů s přehnanými politickými ambicemi. Takoví Fiala, Pekarová Adamová, Rakušan, Stanjura či Lipavský jsou toho v našem malém rybníčku mimořádným důkazem.

Nedávný proslov Petra Fialy byl přijat rozdílně jeho kritiky z mnoha úrovní české společnosti a jinak jeho zaslepenými obdivovateli. Při hlubším rozboru je zjevné, že jeho projev k národu byl sbírkou nesmyslů a polopravd. Premiér míchal totální výmysly v podobě neznalosti plynárenské terminologie a technologie se lží o tom, jak budeme jakýmsi imaginárním plynem v pohodě doplňovat naše zásobníky, které však naše vůbec nejsou. Dále bez znalosti o obchodování s touto a podobnými komoditami napadal předešlou vládu a přesvědčivým hlasem kázal totální bludy. Ani v oblasti energetiky a elektráren si fakta dostatečně neprověřil a mlžil i kolem ČEZu, akcionářů a možností státu ovlivnit ceny energií.

Důsledkem špatných či nesprávně pochopených informací je přístup vlády k těmto problematikám laxní a nahrává jak překupníkům s těmito komoditami, tak i k směřování naší země do chřtánu německé hydry…obrazně řečeno. Přesvědčování k šetření tím, že nebudeme topit či tuto činnost výrazně omezíme, což nám přinese na podzim a v zimě nevšední zážitky v místnostech ohřátých na 16-17°C, je ukázkou neschopnosti politicky a ekonomicky současně uměle vyvolanou krizi zvládnout. Představa, že v takto promrzlých bytech a domech budou žít rodiny s malými dětmi či prokřehlí senioři, by měla být jednoznačně impulsem k svržení celé této politické garnitury a vystavení jejích předáků podobnému utrpení v celách našich prochladlých věznic.

V Parlamentu České republiky opět rozvířila hladinu jeho předsedkyně Pekarová Adamová. Tato namistrovaná exprodavačka produktů společnosti T-Mobile nazvala kolegy ze sněmovny dubem a zároveň se už nepokrytě přestala chovat jako předsedkyně všech poslanců bez rozdílu stranické příslušnosti a začala tvrdě prosazovat jak svou momentálně nevolitelnou Topku, tak i potápějící se Pětikoalici. Jak by nyní dopadly případné nové volby, to netušíme, jisté je, že Topka by byla mimo, Piráti na hranici 5ti % by šli nekompromisně po krku svým chlebodárcům ze STAN, přestože bez nich by ve vládě a parlamentu asi ani nebyli. Je však s podivem, že existují ještě lidé, kteří Fialovi všechny ty jím vyřčené nesmysly sveřepě věří a dali by ODS svůj hlas. Jisté je, že jak vláda, tak i velká část poslanců vaří z vody a jejich vědomosti, schopnosti se učit a vnímat realitu jsou nulové. Přidejme ještě proslulého řiťolezce a europoslance Zdechovského, který nazval kolegu z bruselské žumpy MUDr. Ivana Davida za jeho kritiku poměrů tam nepříjemným hlodavcem. Ani to nesvědčí o dostatečné mentální úrovni politika a pan doktor, bez něhož bychom často ani netušili, co si eurohujerové schvalují, si zasluhuje za svou odvahu a příslušnost k SPD především obdiv.

Naše vláda po zbraních posílá na Ukrajinu pohonné hmoty. V době, kdy nás denně trápí jejich vysoká cena, tam v hodnotě 30ti milionů korun odeslala naftu i benzín. Těch 30 milionů odloupla z našich společných peněz a je jisté, že defraudace tu nabývá obrovských rozměrů. Můžeme je tak přidat k miliardám investovaným do na Ukrajinu se z části vracejících vychytralých ekonomických migrantů a také do zbraní, které se často někde v meziprostoru ztrácí, aby se dostaly později na černý trh. A to vše jen proto, abychom ještě více rozzuřili vlastníky všech životadárných komodit, které jsme dosud bezezbytku využívali. To má přeci logiku. Mezitím Rusové trefili nákupní centrum přebudované na sklad zbraní (možná i těch od nás) a proukrajinská propaganda dokázala během pár minut z tohoto vybydleného obchoďáku vytvořit nové multifunkční centrum plné lidí, z nichž někteří na následky výbuchů zemřeli. Čehož se chytli i naši vládní činitelé a média. To už jsme tu měli s nemocnicí v Mariupolu či s masakrem v Buči, přičemž se záhy ukázalo, že to byl stejný nesmysl, jako vymyšlené hromadné znásilňování žen ruskými vojáky, které stálo místo vysokou pracovnici ukrajinské justice.

Podobně přinášela dnes média zprávy o platební neschopnosti Ruské federace, přičemž jen nerada připomínala, že tuto situaci vyvolala agentura sídlící v New Yorku (jak jinak), a nejde přitom o nedostatek financí na ruské straně, ale o neochotu tyto peníze na straně věřitelů přijmout. Což urychluje vznik nové ekonomicko-bankovní skupiny států nazvanou BRICS, do které mimo Ruska vstoupily už i Čína, Argentina, JAR, Indie, hlásí se i Írán a nově Turecko. Vytváření nenávisti vůči domnělému nepříteli evropských národů Rusku a ignorace plna ataků různých svrchovaných států Američany se staly normou pro liberály vládnoucí Evropě. Mnoho Čechů už se stydí za trend započatý Andrejem Babišem naslouchajícímu americkému agentovi v čele BIS Koudelkovi a nyní vytýčený vládou Petra Fialy. Ani my nesouhlasíme s jednostranným pojetím ukrajinské krize a s ignorací všech doprovodných jevů a dějů včetně rozšířeného nacismu v oddílech kyjevských bojovníků.

Rusové dlouho varovali, snažili se přinutit Západ k diskusi, místo toho si z Ukrajiny ten samý Západ udělal pokusnou laboratoř a místo vhodné k totálnímu odčerpání všeho, co mělo určitou hodnotu. A zároveň ji zneužil k přiblížení se k Moskvě. Důsledkem toho jsou tisíce mrtvých, zmrzačených a bohužel tu vzniká hrozba mnohem většího konfliktu. Rusové nejsou i přes tvrzení prolhaného Seznamu a dalších médií žádná ořezávátka, jsou hrdí a je třeba je brát maximálně vážně. Kdo to nedělá, špatně dopadne. Včetně všech těch, kteří se nedokážou liberálům vzepřít. Ta doba k tomu vhodná je tady. Opravdu vám to nedochází?

Autor: Jindřich Kulhavý, zdroj: Pravý prostor

3 8 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 4 měsíci

My jsme opravdu ve válce, ale s naší vládou. A nejen s ní. Nepřítel je rozlezlý i v jiných důležitých státních institucích !!!

Rob
Rob
před 4 měsíci

Ale dochází… Je tu ovšem taková autorita a taková osobnost, co dokáže první zvednout kámen?
Pochybuji.