Nestydatost Bidena a Radiožurnálu

Dnes odpoledne jsem v autě poslouchal Radiožurnál. V každých zprávách opakovali, že ruská armáda zaútočila raketou na Kyjev, při útoku zahynul jeden člověk a byla zraněna pětiletá holčička. K tomu zaznělo, že útok jako projev ruského barbarství odsoudil prezident Biden.

MUDr. Ivan David, CSc.
MUDr. Ivan David, CSc.

Nejde o to, že případ je manipulativně vytržen ze sledu událostí a při ostřelování doněcké a luhanské oblasti bylo nejen zraněno ale i zabito během osmiletého ostřelování holčiček mnohem více. Jde o nestydatost Radiožurnálu, že jako oprávněného soudce incidentu vybrala právě prezidenta USA Bidena, který se sám v roce 1999 hrdě hlásil k tomu že prosadil bombardování Jugoslávie při kterém bezprostředně zahynulo asi 2800 civilních občanů. ZDE Samozřejmě bez souhlasu Rady bezpečnosti OSN.

USA má od dob druhé světové války na svědomí desítky agresivních válečných operací s milióny mrtvých civilistů. Jenže podle Radiožurnálu se to nepočítá. Objednávka je na co nejostřejší kritiku Ruska. Nejsem zvědav na jakoukoli objednávku. Žádám od veřejnoprávního média objektivitu, kterou nám trvale dluží. Pročpak se mi v paměti vynořila slova písně Karla Kryla: …na roku ulice, vrah o morálce káže…“

4.1 14 hlasy
Hodnocení článku
12 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 5 měsíci

Jdu teď s amplionem před Úřad vlády a Parlament protestovat proti korupci, která tu kvete v symbióze s Fialovou vládou. Už takto chodím asi tak 3 měsíce, sám voják v poli s tlampačem v ruce a transparentem před Úřadem vlády. Tak před 10 dny jsem se nachomítnul k Úřadu vlády, zrovna když tam jednala nějaká předsedkyně evropského parlamentu s Fialou… Číst vice »

vera havrankova
vera havrankova
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Děkuji za všechny ty, co sedí doma na zadku a kafrají!

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  vera havrankova

Já jsem byl ředitelem zahraniční kanceláře firmy Vítkovice v Ankaře, kdy jsme stavěli elektrárnu v Turecku a ta elektrárna když se dostavěla, tak nefungovala, protože rakouská firma dodala dva vadné kotle. Jenže ta rakouská firma zde kdekoho uplatila v ČR, aby se ty dva kotle u ni nereklamovali a tak díky této korupci pak spadly ty… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 5 měsíci

Pokud napíšete na web “Zabijte Putina”, tak jste se ničeho protizákonného nedopustili, a pokud prohlásíte na web, “mám rád Putina”, tak vás Fiala dá do basy. Ideologicky je to přece třeba brát, jestli je to ten náš zkurvysy a nebo je ten zkurvysyn proti nám.

standa
standa
před 5 měsíci

Zásah domu v Kyjevu neodpovídá zásahu raketo Kalibr ani náhodou – to je fakt. Každý normální člověk ví, že po takovém zásahu by chyběla obrovská část domu , pokud by nebyl celý zbořen. Takže udělali si to sami Ukrajinci a padá to na jejich hlavu. Je to ukrajinský fejk!

mikkesh
mikkesh
před 5 měsíci

Ale no tak, pane doktore ! Jako uznávaný psychiatr byste se na toho nešťastníka Bidenů neměl zlobit. Dokonce si myslím, že na vině bude Putin. Tady stoprocentně věřím ČT, že Rusové zmanipulovali volby v USA. Takového imbecila snad opravdu nemohli zvolit ani troubovití američané. Majstrštyk Ruské rozvědky. No a co se týče… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 5 měsíci

Já se vrátím k pořadu, který na Radiožurnálu nedávno proběhl, a kde Rakušan s jedním psychiatrem před nějakými dorostenci rozjímali o tom, jak by bylo dobré, kdyby někdo spáchal atentát na Putina. Zde je odpověď z Rady pro … na moji stížnost: “Analýza odhalila, že video pochází z akce nazvané Dětská tisková konference k situaci lidí z Ukrajiny a na… Číst vice »

Rob
Rob
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Morální rozměr? Copak oni něco takového znají? Cokoliv podobného, co by se týkalo jich samotných, by bylo podněcování k nenávisti popřípadě k trestnému činu vraždy nebo zabití. Tahle sebranka o morálním rozměru nemá ani potuchy…

mikkesh
mikkesh
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  Rob

Trefné.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  Rob

Morální je to, co odpovídá jejich zájmům a chrání jejich pozice a zisky.

Rob
Rob
před 5 měsíci

Dokud budou mít ti zločinní gauneři z Washingtonu hlavní slovo, nebude na tomhle světě nikdy klid.

vachav
vachav
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  Rob

USA-největší říše zla a darebácká země na světě!Primární příčina všech světových problémů!