“O čem se mlčí” o zdražování pohonných hmot anebo neschopnost vlády národních škůdců

Stanislav Novotný se ptá Jana Skalického, proč vláda nechce zavést nejjednodušší opatření, snížit DPH o 10%, a tím zachránit 40% rodin, které nebudou mít na konci roku na základní potřeby

Stanislav Novotný
Stanislav Novotný

3 8 hlasy
Hodnocení článku
7 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vachav
vachav
před 7 měsíci

“Česko”- kolonie Německa a gubernie USA. A podle toho se chová Česko-ukrajinská vláda (ČUR…)našeho “milého Petra”,jak pravil,dnes již bohužel trapný Zeman!Servilita je dědičná choroba české politiky-smutná realita.

vera havrankova
vera havrankova
před 7 měsíci

Ti vládní zmetci se už ani nesnaží předstírat, otevřeně a veřejně jednají v zájmu USA a EU! Naše země je už teď rejdištěm všech možných ozbrojených živlů z  Ukrajiny!

Ludvik
Ludvik
před 7 měsíci

Pochybuji, že by snížení DPH o 10 % apod. u nás něco vyřešilo. “Podnikatelé” všeho druhu, domácí i zahraniční, by tomu své ceny “přizpůsobili” a zákazníkům by zbyly jen “oči pro pláč”.

spartak
spartak
před 7 měsíci

Pětikolka se našemu národu vysmívá a cítí se za vodou. Snad přijde velká voda a smáčí jim alespoň kušňu.

Ludvik
Ludvik
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  spartak

Lituji, ale na velkou vodu bych nespoléhal, spíše “na sebe”.

Vendol
Vendol
před 7 měsíci

Mne prostě vytáčí jedna konkrétní věc. Od Ruska přímo plyn nebereme, prý by to nebylo principiální. Ale od Německa ten samý ruský plyn nakupujeme, ovšem asi čtyřikrát dráž, než kdybychom ho měli z Ruska přímo. Tohle, co nám momentálně vládne, není odpovědná vláda, ale – omlouvám se – vláda vyložených zkurvysynů.… Číst vice »

Lubez
Lubez
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  Vendol

To je pravda a proto mám ve veliké úctě lidi, kteří dokáží jednoduše a výstižně pojmenovat stávající situaci. ,,Vláda národních škůdců.” Ode dneška je tenhle výraz můj.