Drzost kyjevského spratka bez mezí: Na jeho „černé listině“ jsou už i američtí senátoři a novináři. Zelenského dny sečteny? Odpraví ho nejbližší okolí? Udělá to Rusko nebo USA? Jen první malý krok k záchraně civilizace

MIKE ADAMS je zděšen, co si dovolil ukrajinský „prezident“ k USA, bez ohledu na to, zda byl zrovna zfetovaný, jeho odstranění pokládá za první krok k míru, ale je přesvědčen, že hned ten následující musí být proveden ve Spojených státech

Loutkový ukrajinský „prezident“ Zelenskij sice saje miliardy dolarů od amerických daňových poplatníků, ale současně uveřejnil hrozivý a drzý „černý seznam“, která udává různé americké zákonodárce a novináře jako „ruské propagandisty“, jež by teď měla korporátní média skandalizovat, a postarat se tak o jejich „vyvržení ze společnosti“ (pro nás nic nového, pozn. PP). Jsou mezi nimi i významné osobnosti, třeba americký senátor Rand Paul, kongresmanka Tulsi Gabbardová či mnohokrát oceněný novinář Glenn Greenwald.

Fascinující drzost tohoto spratka řízeného Bidenovou CIA se každým dnem stupňuje. Prostě každý, kdo se Zelenským nesouhlasí, má být označen za „Putinovu loutku“. Jako jeden z vůdců dosazených po státním převratu ve vzdálené evropské zemi chce nyní diktovat známkování i americkým zákonodárcům a novinářům ve snaze poškodit jejich reputaci.

To jsou typické způsoby používané ve fašistických a autoritářských státech, jakými byly nacistické Německo a někdejší Sovětský svaz. Tohle požaduje stejný Zelenský, který praktikuje všechny ohavné způsoby autoritářství a tyranie: Jeho režim zakázal všechny opoziční politické strany, na Ukrajině postavil mimo zákon všechna média kromě těch, která ovládá, zakazuje knihy, filmy, hudbu, umělecká díla a divadelní produkce, jež odkazují na rusko-etnickou historii Ukrajiny ve snaze vymazat z paměti skutečnou historii této země.

To tu ještě nebylo

Novinář Glenn Greenwald to popsal zcela přesně:

Již před ruskou invazí zrušil Zelenskij základní občanské svobody: Zlikvidoval opoziční média, zakázal politické strany, uvěznil disidenty. Jeho režim současně požaduje od Západu peníze a zbraně, a současně chce tyto diktátorské represe exportovat do západních zemí mccarthyovskými černými listinami:

 

Úplný ukrajinský blacklist získal @unherd. Kromě výše uvedených osob jsou na něm také třeba @JeffDSachs, @RandPaul, bývalý brazilský prezident @LulaOficial, plukovník Douglas MacGregor, Caleb Maupin, Marine LePen a mnoho dalších.

 

Je potřeba extrémní drzosti, aby Zelenský a jeho nohsledi žebrali po celém světě o obrovské množství zbraní a peněz, a současně se snažili potlačit opoziční disent v těchže zemích zbabělým pošpiněním novinářů a občanů, kteří zpochybňují jeho kompetenci či duševní zdraví.

Šílený tyran opilý mocí je nebezpečím pro celý svět

Zelenskij se stal zuřivým šíleným tyranem, který požaduje od USA desítky miliard dolarů pod falešnou nálepkou „obrany demokracie“, zatímco pochoduje v těsném závěsu za svými dějinnými předchůdci jako jsou Hitler, Stalin a Mao. Přesto je dál oslavován korporátními západními médii jako božský hrdina, který má za úkol zachránit západní Evropu před zpustošením Ruskem.

Přitom pouze Rusko dnes poskytuje lidu Ukrajiny jedinou skutečnou naději jak uniknout zotročení z vlády diktátorů, včetně Zelenského předchůdců – popřevratových tyranů – kteří více než 8 let vraždí nevinné civilisty na Donbasu, vedou proti nim vyhlazovací válku a zároveň provozují operace tajné policie po celé zemi a neštítí se atentátú na politické oponenty, únosy a fyzickou likvidací kritiků režimu.

Jak se zbavit zfetovaného šílence?

To vše se dělo za faktického vedení a velení CIA, jak nyní připustil už i Washington Post a další zpravodajské zdroje. Dokonce i ony „náhle zjišťují“, že Zelenskyj je po celou dobu americkou loutkou. Jestliže Rusko pracuje na „denacifikaci“ Ukrajiny, dává to vše logiku a smysl. Vždyť právě Zelenskyj nejvíce spoléhal na nacistické prapory typu Azov, které leta terorizovaly ukrajinské civilisty – a byly zčásti zlikvidovány až ruskou „speciální vojenskou operací“.

Je proto v zájmu nejen ukrajinského lidu, ale všech západních států aby (často zfetovaného) šílence Zelenského někdo brzy odstranil od moci: A je úplně jedno, jestli to nakonec udělá jeho protektor USA, jemuž se možná už vymyká z rukou, Rusko nebo vnitřní vojenský převrat (ostatně divoké Zelenského čistky z posledních dní v jeho nejbližším okolí, v tajné policii a v armádě ukazují, že tomu zřejmě na poslední chvíli zabránil – ale na jak dlouho?, pozn. PP) .

Je to zcela jasné: Čím dříve bude Zelenskij odstraněn, tím dříve mohou začít jednání s Ruskem o mírovém řešení. Zbytečná smrt ukrajinských mužů se může konečně zastavit. Jistě: příliš pozdě a dlouho poté, co Zelenskij obětoval životy desítek tisíc nevinných Ukrajinců, ve snaze zachránit svůj vlastní nezákonný režim, který se ze stejných důvodů současně poníženě podbízí Západu – a současně se mu nyní už i snaží diktovat.

Odstraní zuřícího tyrana Rusko?

Naštěstí pro lid Ukrajiny Rusko ohlásilo rozšíření rozsah své vojenské operace a naznačuje, že má v plánu odstranit Zelenského od moci. Konečně! Jak podrobně uvádí Zero Hedge :

Rusko poprvé uvedlo jako jeden z hlavních cílů své operace dosažení změny režimu na Ukrajině. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov řekl, že Moskva pomůže ukrajinskému lidu „zbavit se režimu“ v Kyjevě.

 

Na začátku léta se ruská armáda zaměřila na osvobození Donbasu, ale tento Lavrovův komentář přímo naznačuje odstranění Volodymyra Zelenského a představuje dosud nejrozsáhlejší operační cíl. “Jsme odhodláni pomoci lidem na východní Ukrajině osvobodit se od břemene tohoto absolutně nepřijatelného režimu,” řekl Lavrov při setkání s představiteli Ligy arabských států v Egyptě.

Podobně se vyjádřil doněcký vůdce Denis Pušilin: Je čas znovu osvobodit ruská města založená ruským lidem jako je Kyjev, Černigov, Poltava, Oděsa, Dněpropetrovsk, Charkov, Záporoží a Luck.

Zdá se, že Zelenského dny jsou sečteny – tak či onak.

Zbavit se nacismu stojí vždy oběti

V předchozí éře se Amerika i Spojené království podílely na obětech, které ukončily německý nacistický režim Adolfa Hitlera. Ale zvláště Rusko zaplatilo vysokou cenu za účast v této kapitole dějin: ztratilo přes 20 milionů lidí bojujících proti nacistům. Zdá se, že Rusko je nyní opět osudově vyzváno, aby tuto oběť dokončilo – ve prospěch budoucnosti lidstva. Diktátorům řízeným loutkami CIA jako je Zelenskij, musí být zabráněno rozšiřovat nákazu nacismu do zbytku světa.

Zelenskij je skutečně ztvárněním čistého zla. Proto je plně v souladu s protilidskou agendou LGBT, „probuzenou“ démonickou propagandou Západu, podvodem o změně klimatu, který drtí lidskou civilizaci, agendou vakcinační smrti, depopulací, totalitní cenzurou a ostatními pilíři zla, které nyní sužují západní národy (USA, Spojené království, Německo, Francie, Kanada, Austrálie a Nový Zéland a státy na ně civilizačně navázané).

Po pravdě řečeno, odstranění Zelenského bude tedy jen jedním z prvních kroků potřebných k záchraně západní civilizace před satanismem a kolapsem. Nejhorší okupační síla, která v současnosti řídí nelegitimní režim v Americe, musí být také demokraticky zbavena moci, stíhána za své zločiny a potrestána za zločiny proti našemu světu.

Jen tak se můžeme vrátit k mírovému soužití, globálnímu volnému obchodu, dostupným potravinám, hnojivům, energiím, funkčnímu zemědělství a prosperitě.

 

Zdroj: ZDEZDE, překlad a grafika: Protiproud

O autorovi: MIKE ADAMS

5 2 hlasy
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
spartak
spartak
před 5 měsíci

Vždy ,když nějaký americký hejhula začne poučovat svět jak je fašistický nebo sovětský ,tak se třesu zlostí ,protože americký je křížencem obou.

Karel2002
Karel2002
před 5 měsíci

Zelenskij má před sebou ještě spousty práce. Macron mu slíbil, že společně Rusy porazí. V říjnu musí Zelenskij přebrat od prezidenta Miloše Zemana nejvyšší státní vyznamenání ČR. Při této příležitosti by slušelo po Zelenském pojmenovat další ulice, náměstí, divadla, mosty, nádraží…po celé České republice. Jen o trochu později musí Zelenskij převzít v Oslu Nobelovu cenu míru.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 5 měsíci

Už je to dávno co jsem psal, že si Západ nechal tohoto sebestředného, arogantního, namyšleného feťáka Zelenského přerůst přes hlavu. Proto je mi záhadou, proč ho Rusové nechávají na pokoji. Že by čekali až se Západu tenhle kretén přejí? Nakonec si Rusové a Američani budou dávat přednost, kdo mu zakroutí krkem…… Číst vice »

VlastimilCech
VlastimilCech
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Neruš nepřítele, když dělá chybu (Napoleon)
a že Západ dělá podporou toho židovského šulinopianisty, chybu je očividné.

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Spojenci během IIWW mohli několikrát odstranit Hitlera, ale neučinili tak. Hitler byl diletant a Němcům prohrál válku. Proto ho Spojenci nezabili. Potřebovali ho pro jeho fatální chyby. Z téhož důvodu dnes Rusové Zelenského nezabijí. Od diskredituje nejen Ukrajinu, ale celé NATO a EU v čele s USA.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

S tímto názorem srovnání s Hitlerem nesouhlasím! Tenkrát byla úplně jiná situace. Rusové když vpadli na Ukrajinu, nemohli vědět, že Zelenský bude až takový idiot. On podstoupil za pět měsíců určitý vývoj. Dnes už je nesnesitelný i pro Západ. Hitler rozpoutal válku, Rusové jen speciální operaci pro svou bezpečnost. Velký rozdíl.

vachav
vachav
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  Václav Dvořák

Tak tzv. “západní demokracie”, Britanie,Francie,USA,potřebovali německý nacionální socialismus-chcete-li Hitlera především k napadení a likvidaci Sovětského svazu,z něhož měli panickou hrůzu(rozšiřování socialistických myšlenek po světě).Také proto ho celá 30.léta významně podporovali a když ještě bylo možno ho zastavit,např. v r.1936 ve Španělsku,nic pro to neučinili-naopak! Právě proto oni mají významný podíl na rozpoutání 2WW, a ne SSSR,jak se… Číst vice »

cablik
cablik
před 5 měsíci
Odpověď uživateli  vachav

A dnes se pokračuje v tom co Hitler nedokončil a jak to dopadne to víme.