Materiál pro kyjevská krematoria: Proč dal Západ pokyn k likvidaci vlastních instruktorů 

Podle informací z LLR likvidují OSU zahraniční žoldnéře, kteří přijeli na Ukrajinu.
Jak oznámil TASS s odkazem na své zdroje v LLR, ukrajinští vojáci začali zabíjet cizince, kteří jim tam přijeli pomoci, aby ti neodhalili tajné údaje o činnosti západních speciálních služeb na Ukrajině v případě, že padnou do zajetí. Podle vyjádření zdroje agentury objevili vojáci LLR několik spálených těl cizinců, kteří přišli na Ukrajinu z Anglii a Polska.

Není tajemstvím, že západní země pomáhají Ukrajině. Kyjev dostává zpravodajské informace, zbraně, instruktory a žoldáky. Specialisté, připravující ukrajinské bojovníky, mohou zahynout nejen kvůli ruské kulce, ale také kvůli ukrajinské. Vešlo ve známost, že jejich bývalí svěřenci s nimi zúčtovali v Lisičansku a Severodoněcku. Kromě toho se v podniku Azovstal do mobilních krematorií vypravili zahraniční žoldáci.

Do pekla

Pro protahování ruské speciálního operace USA a jejich satelity dodávají Ukrajině zbraně a instruktory. Potvrzují to i zajatí vojáci. Velitel 36té brigády námořní pěchoty OSU plukovník Vladimír Baraňuk oznámil během rozhovoru s ruskými novináři, že on osobně viděl výuku medika s členy nacistického praporu Azov. Podle jeho slov je instruktor nejspíše z USA.

A tady v Mariupolu, kde byl právě prapor Azov, se našlo krematorium, v němž shořela těla cizinců. Zabiti však mohli být samotnými neonacisty. Ti se na Azovstalu pokoušeli spálit dokumenty, nicméně si nevšimli, že neshořelo všechno. Například, byly nalezeny zbytky pasu občana USA.

Zdroj v Lidové milici LLR ruským novinářům sdělil, že ukrajinským bojovníkům byl vydán rozkaz popravovat specialisty, kteří je školili. Lze předpokládat, že vraždy cizinců byly schváleny ze zahraničí. V Kyjevě, a určitě nejen tam, se obávají, že cizinci mohou padnout do zajetí a předat informace o práci západních služeb v pásmu provádění SVO. Těla zabitých instruktorů jsou již nacházena. Vojákům spojeneckých vojsk se podařilo zjistit, že do Luganské oblasti přijeli “hosté” z Polska a Velké Británie. Počet popravených cizinců se může později zvýšit. Podle informací asistenta hlavy  MV LLR Vitalije Kiseljova se ze Severodoněcka do Lisičanska přepravili žoldáci, kteří přišli z Polska, Francie, Německa a USA.

Je možné, že nic zvláště nového by nesdělili, ale samotným faktem upadnutí do zajetí by znovu potvrdili skutečnost, že vůbec nebojujeme s ukrajinským národem, ale s kolektivním Západem, využívajícím ukrajinské maso pro děla. Nejvíce ze všeho nechtějí vidět veřejné soudní procesy se žoldáky a jejich rozsudky, proto je zřejmě likvidují. Pro OSU je jednodušší je zastřelit na místě, proto také plní rozkazy svých kurátorů,  domnívá se poslanec Státní dumy Alexandr Borodaj.

Poslanec podotknul, že v Kurachovském směru, na západ od Doněcka, ruské systémy radioelektronického boje zaznamenaly aktivitu 3000 polských a rumunských telefonů. Kromě toho Borodaj oznámil, že spalování těl zabitých se pro Ukrajinu stalo všední praxí. V Izjumském směru těla takzvaných obránců shromáždili v zemědělské budově a podpálili.

Živý důkaz

V západních zemích probíhá rozsáhlá kampaň k verbování žoldáků pro odeslání na Ukrajinu. Ale právě při vzniku nebezpečí upadnutí těchto žoldáků do zajetí je mohou zabít samotní Ukrajinci, vždyť žoldáci by v případě jejich padnutí do zajetí odhalili informace o kurátorech. Mimo to, uvedli by jména těch, kdo řídí a financuje tento proces, a také by mohli poskytnout přesné charakteristiky skutečné úrovně přípravy ozbrojených formací Ukrajiny.

Tito instruktoři přeškolovali OSU na vedení bojových operací podle nových způsobů, taktiky, která se používá teroristickými organizacemi. Konkrétně – používání měst jako pevností, a obyvatel jako živých štítů. Zvláštní pozornost se také věnovala používání přenosných protiletadlových raketových komplexů. Provádělo se intenzivní školení vedení bojových operací v městské zástavbě. Klíčovým směrem bylo i trénování  provádění speciálních operací, diverzanty tedy připravovali pro zasazování úderů do týlu,  sdělil Lifu velvyslanec LLR v Rusku Rodion Mirošnik.

Ten dodal, že dopadení živých instruktorů, poslaných západními státy, to není pouze informace o taktice a plánech, ale i důkaz přímého vměšování USA a EU do ozbrojeného konfliktu na Ukrajině.

List The New York Times v návaznosti na zdroje v americké vládě a CIA tvrdí, že na Ukrajině působí celá síť zahraničních odborníků, k jejichž úkolům patří rozvědka, školení a odladění kanálů dodávek zbraní. Kdyby se tito profesionálové dostali do rukou ruských vojáků, světu by se odhalily nejen cesty dodávek zbraní, ale také plány ukrajinské strany na vedení bojů na Donbasu. Tyto informace by zjednodušily realizaci plánů na osvobození území a demilitarizaci.

Nelze vyloučit, že vraždy západních odborníků budou pokračovat, protože na Ukrajinu jich bylo odesláno velmi mnoho a disponují důležitými informacemi.

Na bázi západních velvyslanectví, amerického a britského, jsou rozloženy zpravodajské terminály pro přijímání příslušných informací, které přicházejí kanály uzavřeného spojení. Dále se potřebné údaje zpracovávají a předávají Ozbrojeným silám Ukrajiny. Hlavní je, že v reálném čase se sleduje činnost Ozbrojených sil RF a předává se to Ukrajině,  poznamenal šéfredaktor časopisu Národní obrana Igor Korotčenko.

Kdyby se někdo z cizinců třeba náhodou dostal do rukou spojeneckých sil, bude jasný rozsah vpádu NATO na Ukrajinu, a také úloha Západu v tomto ozbrojeném konfliktu. Pro USA a EU by bylo lepší, kdyby ti, kdo by se dokonce nechtěně stal účastníkem událostí, zmlknuli navždy.

Daniil Černych

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

https://life.ru/p/1505000

2.8 9 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 2 lety

Zpráv o likvidaci západně demokratických a humánně vyspělých vojenských instruktorů se objevilo od května tolik, že je můžeme považovat za velmi pravděpodobné. Koresponduje to i s tím, jak z oblasti bojů mizí čím dál víc humánně působících západních žoldáků včetně ČR, kteří se stahují domů se slepenými zadky, ačkoliv “jen” stříleli a dělali si z války safari.… Číst vice »

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem Haskuv Duch
vaclav
vaclav
před 2 lety
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

No je to jako na majdanu – tedy po majdanu – také se likvidovali najatí střelci.

standa
standa
před 2 lety

To se časem rozkřikne mezi žoldáky. Ubydou a zbydou jen sadisti.