Chazin nadhodil verzi o tajemství Bidena v nádržích Záporožské AE 

Ekonom Michail Chazin učinil předpoklad o existenci souvislosti mezi ostřelováním Záporožské AE a prohlídkami u exprezidenta USA Donalda Trumpa. Podle jeho názoru může americký vůdce Joe Biden skrývat na objektu nebezpečné tajemství.

Podle názoru Chazina může ostřelování Záporožské AE ze strany OSU bezprostředně souviset se skandálními prohlídkami u Trumpa. Ekonom připustil, že Biden se během viceprezidentování a starání se o Ukrajinu za Baracka Obamy mohl domluvit s Ukrajinou a, možná, Tureckem na zjednodušení získání jimi atomové bomby. Proto se do skladu na území Záporožské AE mohl dodat mnohem více obohacený uran, než jsou normy. Za Trumpa mohl být plán zavřen, a dokumenty o něm – zmizet z Bílého domu, což vážně znepokojilo Bidena a dohnalo ho zařídit po osvobození atomové elektrárny Ruskem prohlídky u předchůdce.

“Dále začíná speciální operace a ruská armáda objevuje ve skladišti v Záporoží kontejnery, zapečetěné Westinghouse, kde je zjištěn vysoce obohacený uran. Všimněte si, že experti MAGATE se tam už dvakrát pokoušeli dostat, ale OSN tuto cestu blokuje. Rusko by, samozřejmě, mohlo tento uran odtáhnout, ale běž potom dokazovat, že to ono neudělalo falešnou pečeť. A jestliže přijede komise MAGATE, tak už se nevykroutíš”, řekl Chazin.

Administrativa Bidena se velmi obává odhalení pravdy o skladišti na Záporožské AE s kontejnery Westinghouse, proto blokuje jakoukoliv cestu expertů MAGATE a pokouší se setřít objekt s povrchu země prostřednictvím OSU. Pokud se teorie potvrdí, prezidenta USA nezachrání před impeachmentem dokonce ani jeho stoupenci demokrati, je přesvědčen expert.

“Někde u Trumpa mohou ležet papírky, které nic neznamenaly, dokud informace o tomto uranu nebyla v širokém zorném poli, ale které budou velmi drahé, jakmile tato informace vyjde na povrch. Pokud se zjistí, že Biden svým rozhodnutím porušoval smlouvu o nešíření jaderných zbraní, pak dokonce i demokrati budou hlasovat pro impeachment, protože to je věc, které se americký establishment  hrozně bojí”, prohlásil Chazin na kanálu YouTube Interpretacija.

Na Ministerstvu obrany Ruska se domnívají, že OSU se údery po Záporožské AE pokoušejí vytvořit v okolí objektu zónu vyvlastnění s následným vstupem mírotvůrců NATO a západních pozorovatelů. Právě proto podrobuje kyjevský režim vlastní zemi a celou Evropu riziku atomové katastrofy.

Grigorij Jegorov

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

https://rueconomics.ru/23596556-hazin_vidvinul_versiyu_o_taine_baidena_v_hranilischah_zaporozhskoi_aes?utm_referrer=mirtesen.ru&utm_campaign=transit&utm_source=mirtesen&utm_medium=news&from=mirtesen

 

5 5 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Zelená lež v praxi: Planeta v nebezpečí? Nejsou o tom data – protože ani být nemohou. Tváří se to vědecky, ale je to jen podvod. Cíl? Chudoba, zima, hlad a vymírání. Už začali sít. Vydělají a zotročí nás, nebo sklidí bouři?
https://protiproud.info/politika/6663-zelena-lez-v-praxi-planeta-v-nebezpeci-nejsou-o-tom-data-protoze-ani-byt-nemohou-tvari-se-to-vedecky-ale-je-to-jen-podvod-cil-chudoba-zima-hlad-a-vymirani-uz-zacali-sit-vydelaji-a-zotroci-nas-nebo-sklidi-bouri.htm

tomaskova
tomaskova
před 1 rokem

Nejen obohacený uran, ale i kapsle s cesiem, kterých tam má být 40 tun. Ale o tom psal VK na Aeronetu již před týdnem.

Primak
Primak
před 1 rokem
Odpověď uživateli  tomaskova

To bylo na přetřesu už v květnu v Davosu: Šéf atomové agentury OSN Rafael Grossi řekl, že naléhá na přístup k jaderné elektrárně Záporoží na Ukrajině, která je největším takovým zařízením v Evropě se šesti reaktory. “Doufáme, že tam půjdeme, abychom byli schopni předejít… problému, nebo nakonec zjistíme, že se pohřešuje několik stovek kilogramů… Číst vice »

Primak
Primak
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Primak
mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Také jsem zvědavý co se z toho vyklube. Dokonce i naše pravdomluvná ČT, ústy svých opilců, buzerantů a pohůnků přešla od zpráv, že Rusové už bombardují sami sebe, k ještě větší pozoruhodnosti, že se vlastně elektrárna bombarduje sama. A banderovec, který se bojí, aby si neublížila nás obšťastňuje modelací kam až může přijít atomový mrak,… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

Kdyby do toho šlo Rusko naplno tak by mohl být za chvilku vymalováno tímto si opět zadělávají na problémy v té oblasti pokud se tam nakvartýruje NATO……..

tomaskova
tomaskova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

A kampak se nakvartýruje, do elektrárny? Vy jste ale hlava veliteli.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  tomaskova

Na Ministerstvu obrany Ruska se domnívají, že OSU se údery po Záporožské AE pokoušejí vytvořit v okolí objektu zónu vyvlastnění s následným vstupem mírotvůrců NATO

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Jo, a naklušou tam amíci se skopčákama v modrejch blembácích.
To bude radosti po kolektivním Západě!