Veřejně prohlašuji, že předseda naší vlády je hlupák a lhář. Můžeme mít plyn za 15 Kč/kubík a elektřinu za 3 Kč/kWh | Jindřich Rajchl

Za sebe jasně konstatuji, že odmítám ponižovat Českou republiku na 17. spolkovou zemi SRN! My jsme suverénní svrchovaný stát – chovejme se podle toho!

Opět několik krátkých komentářů k aktuálním zprávám:

1) Petr Fiala nám oznámil, že ceny elektřiny předčí i ta nejhorší očekávání. Dále dodal, že je třeba zajistit pro české občany elektřinu z dostupné ceny a že se o tom bude bavit příští týden s německým kancléřem Olafem Scholzem.

Veřejně prohlašuji, že předseda naší vlády je hlupák a lhář. Za prvé jsme před touhle výší ceny varovali už asi rok. Pokud očekával cokoliv jiného, tak se jednalo o zcela nerealistické očekávání. Nu a za druhé mi přijde jako špatný vtip, že se o elektřině jede radit s představitelem státu, kvůli kterému ty ceny takhle vysoké jsou. Počítám, že odchod z lipské burzy mu asi pan Scholz neporadí.

Bohužel si myslím, že se za německým kancléřem nejede radit, nýbrž že si za ním jde pro notičky.

Za sebe jasně konstatuji, že odmítám ponižovat Českou republiku na 17. spolkovou zemi SRN! My jsme suverénní svrchovaný stát – chovejme se podle toho!

2) Další výhra u soudu! Nejvyšší správní soud nám svým nejnovějším rozsudkem opět potvrdil, že neočkovaní lidé byli neoprávněně znevýhodňováni, když ministerstvo zdravotnictví vloni na podzim rozhodlo, že se PCR testy budou proplácet pouze očkovaným lidem.

Tady mám jen jeden krátký komentář – my nezapomínáme. Až tenhle režim padne, tak jim všem vystavíme účty. Šikana a apartheid vůči jakékoliv skupině lidí nesmí být v žádné civilizované zemi tolerovány a zůstat nepotrestány. Jednou ti, co tohle rozpoutali ponesou odpovědnost. Všichni!

3) Bulharsko = náš vzor!

V Bulharsku před nějakou dobou padla vláda probruselského eurohujera Kirila Petkova. Nastoupil úřednická vláda s premiérem Galabem Donevem, jenž jmenoval ministrem energetiky zkušeného experta Rosena Christova. Ten začal okamžitě jednat.

Christov nejprve nechal zastavit “pro administrativní nesrovnalosti” výstavbu plynovodu do Řecka, kterou Bulharsku vnutily USA za předchozí vlády Petkova. Američané chtěli do Bulharska přes Řecko dodávat svůj zkapalněný plyn.

Hned poté Christov zrušil kontrakty na dodávky plynu LNG, který se měl přes turecké a řecké přístavy dopravovat loděmi do Bulharska podle smluv uzavřených Petkovem – jako důvod zrušení smluv Christov uvedl ,,ceny, které si Bulharsko nemůže dovolit”.

A do třetice Christov oznámil, že dodávky ruského plynu do Bulharska jsou nevyhnutelné, a obvinil předchozí vládu Petkova, z úmyslného poškozování dobrých vztahů s Ruskem. Ihned poté obnovil jednání s Gazpromem o dodávkách levného plynu pro nadcházející zimu.

A já říkám – pojďme tou samou cestou!

Donuťme tuto vládu k demisi a rychle ustavme úřednickou vládu odborníků. Okamžitě vyměníme na ministerstvu průmyslu zoufale neschopného Jozefa Síkelu za jednoho z našich energetických expertů a zajistíme levný plyn od Gazpromu. Současně stáhneme českou spotřebu elektřiny z lipské burzy, na které budeme prodávat pouze přebytek. Plyn za 15 Kč/kubík, elektřina za 3 Kč/kWh!

Na závěr bych Vás rád pozval na další spanilé jízdy – přijďte si se mnou popovídat o tom, co vás zajímá a co trápí Českou republiku:

  • 25.8.2022 v 18.00 – Náchod – Sokolovna Náchod, Tyršova 207
  • 26.8.2022 v 18.00 – bývalá restaurace Hospoda pod Zámrskem. Zámrsk 60
  • 29.8.2022 v 18.00 – Kladno – Dům Techniky, C. Boudy 1444
  • 31.8.2022 v 19.00 – Pardubice – Kulturní dům Ideon, Jiráskova 1963

Vracím se tedy do svých rodných končin.

Hradec, Pardubice, Náchod.

Přijďte za námi a buďte PRO!

Odkaz na příspěvek na Facebooku: Jindřich Rajchl

5 4 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
tomaskova
tomaskova
před 9 měsíci

Ono to nebude tak snadné s tou elektřinou. Sasíci vysávají celou Evropu a skoupili veškerou elektřinu na spoustu let dopředu za ceny Futures, takže žádné zastropování není možné. Německou kolonií jsme již 30 let a kdo ví, zda ne více. Sasíci přecházejí na elektřinu u všech továren, kde jeli na plyn a je možná výměna… Číst vice »

cablik
cablik
před 9 měsíci

Pokud někdo vládu sundá tak to bude Babiš a ten také potom bude vládnout to je realita v ČR má nejvíce voličů. Moc pěkný článek od pana Rajchla ale měl by se spojit s SPD nestačí mu jak dopadla Trikolora a Přísaha.

Lubez
Lubez
před 9 měsíci

Vážení, zde prítomní. Obvzlaště pane Okamuro vy a zároveň i administrátoři. Konečně již pochopte a dokazují to i dějiny, bez ulice a spoléhání se na údajně demokratické volby, budeme stále žebrácká lůza, pod područím instalovaných loutek. Já nechci vyvolávat násilí, ono to násilí nakonec vyplivne tu již více neúnosně drancovanou část našich občanů k akci. A to… Číst vice »

Naposledy upraveno před 9 měsíci uživatelem Lubez
tomaskova
tomaskova
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

Ano bude a o to jim celou dobu jde. Vyhlásit nouzový stav, poslat na protestující policii a vojsko a zrušit veškeré volby. Tím pádem bude u moci pětikolka na věky. To je ten globalisty plánovaný NWO, pokud to nevíte. Chudá a ožebračená Evropa a vy budete ve sklepě louskat cvrčky a budete rád, že je máte.

miissanek
miissanek
před 9 měsíci

Milá opozice, teď se musíte spojit! Zahoďte malicherné spory, kdo ho má delšího a společně svrhněme tuhle vlastizrádnou sebranku v čele s Pjotrem Fialenkem! Pak se dejte do řešení těch nejpalčivějších problémů, které tuto krásnou zemi trápí. Až pak se vzájemně dohadujte o tom, co vás rozděluje. Pokud tohle nepochopíte, nikdy se už z těch… Číst vice »

tomaskova
tomaskova
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  miissanek

A jak ji svrhnou prosím pěkně, když má vláda většinu? To by mně vážně zajímalo.

mikkesh
mikkesh
před 9 měsíci

Pane Rajchle. To už snad docvaklo jak těm co sčítali hlasy, tak i jeho voličům

Lubez
Lubez
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Dal jsem mínus, mnohým to nedocvaklo a čekají že to nebude pravda.

mikkesh
mikkesh
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

Obávám se, že budete mít pravdu.