Dobře si s námi vytřeli zadek!

Jaroslav Štefec
Jaroslav Štefec

Na snímku nová móda vnucovaná nám Fialovou vládou: obojek otroka

Tak jestli tomu dobře rozumím, chce vedení EU dosáhnout levnější energie masivními dotacemi plynu pro plynové elektrárny. A jestli soudím správně, těmi, kteří to mají chudým, leč správně zeleným zemím, jako je Německo, zaplatit, jsou bohaté země – zeleně nezodpovědní výrobci levné elektřiny. Například ČR – míněno my, občané. Dobře si s námi vytřeli zadek!

Síkela je i přes svou minulost nejúspěšnějšího bankéře Erste Ukraine definitivně za vola, Fiala vysílá signály někam do vesmíru a nám dala EU jasně najevo stejně jako svého času v 68′ tehdejší SSSR: “… a ty, Čechu, drž hubu!”. Jsme prostě nesvéprávná exploatovaná kolonie bez vlastní státnosti, která je díky servilní podlézavosti své vlády všem jenom pro smích. Myš, která řve.

Dodatečně připojuji důvod, proč považuji situaci po 68′ a současný vývoj u nás za srovnatelný. Tehdejší i současnou “normalizaci” jsme si zařídili my sami, naši domácí “nadšení” kádrováci, cenzoři a přimykači. A to bez ohledu na historické zkušenosti a kontext doby. V tom jsou konec “šedesátek”, navazující “sedmdesátky” a současný vývoj situace v české kotlince naprosto shodné. S jedinou výjimkou. Zatímco TEHDEJŠÍ normalizaci vstup spojeneckých vojsk na základě údajného “zvacího dopisu padesáti kováků” předcházel, tu SOUČASNOU bude na základě “zvací smlouvy”, připravované Krvavou Janou, v blízké době následovat.

Autor glosy Jaroslav Štefec, zdroj Facebook autora

Poznámka red. Nové republiky: S jednou výjimkou,  ale velkým rozdílem. Tehdejší normalizátoři se snažili zvyšovat životní úroveň lidí odměnou za to, že mlčeli a proti okupaci a režimu nic nedělali. Dnešní “normalizátoři” také slouží a poklonkují “spřátelené” velmoci, ale přitom likvidují náš průmysl i zemědělství a nás všechny okrádají a závratným tempem vrhají do chudoby! -vd-

4.3 12 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
JK
JK
před 1 rokem

Ta poznámka NR je v komentáři pana Štefce to nejpodstatnější. Je mi s podivem, jak to mohl autor pominout.

cablik
cablik
před 1 rokem

ANALÝZA Většina českých spotřebitelů elektřiny a plynu prohlédne volební „zastropovací“ trik až po volbách
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/ANALYZA-Vetsina-ceskych-spotrebitelu-elektriny-a-plynu-prohledne-volebni-zastropovaci-trik-az-po-volbach-714284

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

KALOUSEK A ARGUMENTAČNÍ FAUL
https://pravyprostor.net/?p=149176

KLIMATICKÁ POLITIKA JE DALEKO VĚTŠÍ HROZBOU NEŽ KLIMATICKÁ ZMĚNA
https://pravyprostor.net/?p=149122

cablik
cablik
před 1 rokem

Jo já to chápu největší pracháči rozhodli že nás nepotřebují a jejich slouhové konají. A je na nás abychom je vykopli ze všech funkcí a vzali si Českou zem zpět. Jo poslední odstavec je trefný milionářům co vládnou na nějaké tisícovce nezáleží.

skeptik
skeptik
před 1 rokem

Tehdejší normálizátoři totiž zažili na vlastní kůži ten “báječný” “úžasný” kapitalismus, který vedl ke dvěma světovým válkám. A proto se snažili zvyšovat životní úroveň obyčejných lidí a tudíž i vyspělost státu.
Současným vlastizrádcům ve vládě nejde o ČR a jeho obyvatele.

eFPe
eFPe
před 1 rokem

Výborná poznámka pod článkem, pánové. Tohle je třeba mít na paměti.