Válka na Ukrajině se vyvíjí tragicky

I nadále poroste Russofrénie. V důsledku takto dnes již rozšířeného virového onemocnění hrozí rozpad mozkových buněk a hromadná demence, či-li zblbnutí velké části národa.

Vzhledem k úspěchům ozbrojených sil států NATO a jejich spotřebního zboží, ukrajinské krve na frontě masového vraždění, můžeme spolu s naší vládou důvodně předpokládat, že lépe už bylo. Podívejme se na některé z tragických důsledků takových „úspěchů“ posunutí frontové linie:

 • Mrtví a zmrzačení mladí muži v nejrůznějších uniformách.
 • Oddálení mírových rozhovorů, neboť v USA jsou s vývojem proxy války nadmíru spokojeni. Takto začínaly boje v Koreji, Vietnamu, Sýrii, Libyi, Afghánistánu and more. S americkými poradci to začíná a někdy i končí. Vždy to vydrží mnoho let a to se vyplatí. Někomu určitě.
 • Jásot kolaborantů v satelitních státech Impéria znamená snížení životní úrovně pro všechny. Čím více euforie, tím dražší všechno. Cenovky jsou ztraceny ve válečných úspěších. Trochu se uskrovníme a otužíme, více oblékneme a lidská jatka mohou v klidu pokračovat. Lockheed Martin spolu s Bidenem jsou spokojeni.
 • Levné suroviny z Ruska se zase o světelné roky vzdálily. V Čechách budeme kupovat ruské suroviny jen přes prostředníky z USA či jimi schválenými překupníky.
 • Řetěz závislosti naší země se opět poněkud zkrátil. Nebudeme závislí na Rusku, ale na Německu a USA. Zatímco dříve jsme mohli nakupovat v Rusku či jinde, podle výhodnosti, dnes a zítra už bude nákup v Rusku zakázán. Negativní důsledky závislosti tak budou prohloubeny, ač hlásné trouby Washingtonu tvrdí v rozporu se zdravým rozumem opak.
 • Tak dlouho naše reprezentace křičela, že levný ruský plyn a ropu nechceme, až byla vyslyšena.
 • V důsledku úspěchů ozbrojených sil NATO a prolité ukrajinské krve u Charkova v Rusku posílily hlasy volající po mobilizaci a útoků na infrastrukturu po vzoru vojenských tažení amerického Impéria a tím eskalaci celého konfliktu. Dost možná, že někde na Rusi se už vyrábějí zbraně pro Prahu. Lépe řečeno, bomby a rakety pro Prahu v souladu s prohlášením někdejšího ruského prezidenta s příznačným jménem Medveděv.
 • Dehonestace a zatýkání v řadách ruských švábů, ke kterým jsem prorežimními aktivisty samozřejmě počítán i já, bude rozšířeno. Jejich republiku si rozvracet nedají, to dá rozum. Myšlenkově a úrovní propagandy navazují tito prorežimní aktivisté na totalitní dobu druhé poloviny minulého století a je jim v tom moc dobře.
 • Nadále poroste Russofrénie. ( „Stav, kdy pacient věří, že Rusko je před kolapsem a rozpadem, ale zároveň reálně hrozí ovládnutí celé civilizace barbarským Ruskem.“) V důsledku takto dnes již rozšířeného virového onemocnění hrozí rozpad mozkových buněk a hromadná demence čili zblbnutí velké části národa.
 • V Rusku se zase veřejné mínění o něco více ujistilo, že bojuje proti USA a jeho vazalům. O tom jsme byli informováni skrze sdělovací prostředky samotnými USA a VB. Tyto státy si úspěchy u Charkova neváhaly připsat na svůj vrub, neboť se přihlásily k přímému řízení operací skrze své tajné služby. A tak na ruských serverech padají typické věty „buď my, nebo oni“. Přičemž „oni“ už nejsou bratrským lidem Ukrajiny, ale fašisty řízenými a podporovanými Spojenými státy. Doporučuji článek “Jiskry fašismu”
 • Bojuje se o unipolární svět, Zemi vlastněnou Spojenými státy americkými, a naproti tomu stojícímu multipolárnímu světu, s rozmanitým regionálním vedením a zájmy. Rozdíl v přístupu vidíme už dnes v přímém přenosu. USA nutí i otevřenými výhrůžkami všechny státy Země, aby se podvolily jejich vedení, sankcionovaly a odsoudily jimi odsouzené Rusko. Státy, které se nepodvolily, jako státy Afriky a Jižní Ameriky a zejména Čína a Indie, sice aktivně Rusku nepomáhají, ale sledují svůj zájem. Je-li tedy pro ně výhodné obchodovat s Ruskem, udělají to. Zastupují svou zemi a nikoliv kovboje divokého Západu.

Závěr

Vyhrají-li v současné válce USA nebo Rusko, těžko předpovědět. Jedno je ale naprosto jisté. Ukrajina prohraje a my s ní. Ne, nejsem věštec. Už se to stalo.

 

Autor: Pavel Letko, zdroj: e-Republika 

4.6 9 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Pane autore dobrý článek a nevím proč bychom se měli nechat zavírat naštvaný národ ukázal že už toho má dost. Jinak USA už dávno prohráli nemají zdroje a normální svět je má a spolupracují.

Rob
Rob
před 1 rokem

“Dehonestace a zatýkání v řadách ruských švábů, ke kterým jsem prorežimními aktivisty samozřejmě počítán i já, bude rozšířeno. Jejich republiku si rozvracet nedají, to dá rozum. Myšlenkově a úrovní propagandy navazují tito prorežimní aktivisté na totalitní dobu druhé poloviny minulého století a je jim v tom moc dobře….” A vidíte, už je to tady. Najděte si… Číst vice »

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem

Na Slovensku byly poskvrněny hroby ruských vojáků tak, že je srovnali se zemí buldozerem 15.09.2022 – 17:50 “V obci Ladomirová na východním Slovensku byla znesvěcena pohřebiště ruských vojáků. Skutečnost zjistila ruská ambasáda.”  https://rusnext.ru/news/1663253438642436 Na Slovensku v obci Ladomirová zřejmě už místním “rusobijcům” vadí i hroby ruských carských vojáků, příslušníků 8. armády generála Brusilova, padlých v letech 1914… Číst vice »

Lubez
Lubez
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Ludvik

To už není ani ubohost, nemám slov.

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Ludvik

K věci:
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/640585-zilinka-naletel-na-klamstvo-ruskeho-velvyslanca-chce-presetrovat-hoax-o-znicenom-cintorine-v-ladomirovej/

Tak nevím. Spíše to vypadá, že po odstranění obrubníků u jednotlivých hrobů, tam “někdo” ty kříže dal urychleně zpět….

Vlastimil
Vlastimil
před 1 rokem

Jenom bych poopravil: USA vyhrají v každém případě. Evropě zůstane na krku totálně rozvrácená a zkorumpovaná Ukrajina. Jedinou otázkou je: jak velká část UK.

Tatran
Tatran
před 1 rokem

Pokud budou na světě existovat takové loutky jako Želenský či Fiala a poslouchat zločince bude zle!

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem

Stalin v zahraničním tisku
Dnes, 14:21

Na podzim roku 1936 se na Západě rozšířila fáma, že J.V. Stalin zemřel na vážnou nemoc.”

Uplynulo téměř 100 let a nic se nezměnilo “v zahraničním tisku” a na vztazích v tomto velmi “civilizovaném světě”.”

Первоисточник публикации: https://politikus.info/v-rossii/146629-stalin-ob-inostrannoy-presse.html
Politikus.info

vachav
vachav
před 1 rokem

Bohužel asi dost realisticky popsaná situace.USA jsou říší zla.Pokud tato darebácká a agresivní země bude existovat,nikdy na planetě nebude klid a mír!