Aby bylo jasno: Jana Bobošíková hovoří s Alenou Vitáskovou (video 24:21)

Je původcem bezprecedentní energetické krize Ruská federace, jak tvrdí v neveřejném materiálu Rakušanovo ministerstvo vnitra? Jak reagoval prezident Zeman na otevřený dopis, který varuje před bankroty, chaosem, občanskými nepokoji a anarchií a krveprolitím? A má vláda dodávky energií a jejich ceny pro letošní zimu pod kontrolou?

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

Dnes je se mnou ve studiu významná česká manažerka, expertka na energetiku, bývalá ředitelka Energetického regulačního úřadu, autorka trilogie Solární baroni, nositelka medaile za zásluhy, ředitelka institutu založeného na ochranu a podporu lidských práv a svobod. Žena, která sbírá podpisy pro kandidaturu na prezidentku republiky. Paní Alena Vitásková.

Všechna videa, rozhovory a podcasty na jednom místě: www.abybylojasno.cz

3.7 3 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Rob
Rob
před 11 měsíci

Hezké, nic méně h…o platné. Západ bude řvát o mírových jednáních jen tehdy, až Ruská armáda začne postupovat směrem k západu. Pak naslibují vše. I to, co bylo pro ně nemyslitelné… Co bude v časové ose následovat je taky zcela jasné. Západ začne vyřvávat hesla krále z Pyšné princezny typu “odvolávám, co jsem slíbil a slibuji, co… Číst vice »