Kdy Anglosasové odpálí jadernou bombu na Ukrajině?

Není pochyb o tom, že takové rozhodnutí Anglosasové učinili. Vždy obviňují Rusko z toho, co jsou sami odhodláni udělat. Když se proto bez zjevného důvodu všemi anglosaskými médii prohnala truchlivá píseň o varování Ruska před odpovědností, vše se okamžitě vyjasnilo – rozhodnutí padlo, zbývá se dohodnout na místě a čase.

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

V poslední době o tom na Západě stále častěji hovoří, zejména americký prezident Biden o tom mluvil nejednou, ozývají se hlasy, že se Rusko chystá nasadit taktické jaderné zbraně na Ukrajině, protože si neví rady s „odvážnými obránci Ukrajiny“.

Podle mého názoru, na základě zdravého rozumu, prostě nedává smysl, aby ruské ozbrojené síly použily atomové zbraně proti ozbrojeným silám Ukrajiny, protože denacifikace a demilitarizace Ukrajiny postupuje zrychleným tempem ničením jak Ukronacistů, tak i vojenského vybavení, které velkoryse přichází ze Spojených států a dalších zemí NATO.

Kromě toho celé území, kvůli nedorozumění dnes vlastněné Ukronacisty, jsou primárně ruské země štědře darované Ukrajině.

Mapa ukazující postupné zvětšování území Ukrajiny během vlády ruských carů a komunistické nomenklatury:

Ruské dary Ukrajině: červená – původní území tzv. Ukrajiny z roku 1654, žlutá – dary ruských carů z let 1654 až 1917, modrá – dar V. I. Lenina z roku 1922, zelená- dar J. V. Stalina z let 1939 – 1945, fialová – dar N. S. Chruščova z roku 1954

Jak potom v případě použití jaderných zbraní vyčistit území od radiace? Je to naše země.

O čem přemýšlím?

Proč jsou si Spojené státy, Británie a další země NATO „jisté“ tím, že Rusko definitivně použije atomové zbraně na území Ukrajiny?

Odpověď je jednoduchá.

Připravují půdu pro atomovou provokaci na území Ukrajiny, sami nechají vybuchnout pár atomových náloží a budou z toho vinit Rusko. Myslím, že dvě nebo tři atomové nálože již byly doručeny na území Ukrajiny, jsou umístěny na správných místech a čekají jen na povely k odpálení.

Je pravděpodobné, že jedním z měst, která budou mít to „štěstí“, bude Kyjev. Není divu, že Spojené státy vyzvaly všechny Američany, aby opustili Kyjev a samotnou Ukrajinu. Z území Ukrajiny se stahují i ​​zahraniční ambasády a konzuláty.

A to o něčem vypovídá.

Západ potřebuje jadernou provokaci na Ukrajině, aby se z Ruska stal vyděděnec, aby se celý svět otočil k Rusku zády, vyloučili Rusko z Rady bezpečnosti OSN a společně „s celým světem“ rozdrtili Rusko, zničili ho jako stát a vystavili obyvatelstvo genocidě.

Myslím si, že ruské vedení si je všeho dobře vědomo a podniká kroky k zastavení tohoto nebezpečí.

A v nejkrajnějším případě, jak řekl Putin, „proč potřebujeme tento svět, když v něm není Rusko“?

Autor: Viktor Anisimov, zdroj: https://bit.ly/3MFWS9i

***

Kdy Anglosasové odpálí jadernou bombu na Ukrajině?

Není pochyb o tom, že takové rozhodnutí Anglosasové učinili. Vždy obviňují Rusko z toho, co jsou sami odhodláni udělat. Když se proto bez zjevného důvodu všemi anglosaskými médii prohnala truchlivá píseň o varování Ruska před odpovědností, vše se okamžitě vyjasnilo – rozhodnutí padlo, zbývá se dohodnout na místě a čase.

S největší pravděpodobností bylo jako posvátná oběť vybráno nějaké ruské město na levém břehu – od Kramatorsku po Dněpropetrovsk, i když i Kyjev by se měl připravit. Je docela možné, že speciální náklad již byl doručen na místo, napojen na jednotný systém společného výboru štábů a čeká se na příkaz z Washingtonu.

V případě „výbuchu“ nikdo původ munice nezjistí. Současný mezinárodní systém umožňuje označit pachatele zcela bez důkazů. Úplně stačí dostatek PR společností. A ty už pracovat začaly, už je připravena obžaloba. Diváci se shromáždili. Nic nebrání zahájení představení.

Ach ano, můžete se ptát, kde mám železobetonové důkazy o tak závažných obviněních? Odpovím slovy mého vlastního obvinění vznesené proti mně v EU: „Podezřelý během předběžného vyšetřování nepředložil závažné důkazy o opaku.“

Mám jiný, železobetonový důvod si to myslet – motiv!

Právě Anglosasové mají tlustý, dobře živený motiv. Oni jako hlavní kmotr planety musí za každou cenu prokázat svou hegemonii, kde slova „za každou cenu“ připouští celosvětový armagedon.

„Proč potřebujeme takový svět, kde není Rusko?“ zeptal se rétoricky prezident Ruské federace. Anglosasové to tedy mají podobně – „Proč potřebujeme takový svět, kde nejsme na vrcholu potravního řetězce?“.

Opravdu nechápou, jak lze žít, aniž by někoho okradli? Zcela zapomněli, pokud to někdy věděli, jak existovat „na vlastní pěst“. Neokrádat planetu pro Anglosasy znamená dvou až čtyřnásobný pokles životní úrovně se zaručeným rozpadem a občanskou válkou všech proti všem.

A to se nevyhnutelně stane, pokud si Rusko dovolí porazit spojené síly NATO na Ukrajině (právě ty, které stydlivě nazýváme žoldáky).

V kategorii „je třeba něco vymyslet“ se před Anglosasy rýsuje historická retrospektiva, kde světová válka v Evropě řeší všechny jejich problémy. Existují všechny důvody předpokládat, že Anglosasové se pokusí udělat to, co jim již dvakrát za jedno století přineslo obrovský úspěch.

Proto v západním tisku v poslední době tolik mluví o jaderné válce, ne jako o konci světa, ale jako o dočasné nepříjemnosti.

Hodina „H“ – kdykoli před americkými volbami. Biden a jeho partička démonů prostě nevyhrají. Potřebují silný nestandardní tah. A protože „v Hitlerově velitelství jsou všichni malomyslní“, jaderný hokus-pokus zcela zapadá do jejich logiky, stejně jako do jejich zbožné víry, že nejen přes oceán, ale ani přes Lamanšský průliv rozhodně nic nepřiletí.

Věří, že obviněním Ruské federace z použití jaderných zbraní se jim podaří:

1. Úplně izolovat Rusko, tedy přimět Čínu, Indii a další země, které se odmítají připojit k sankcím, aby se od nás odvrátily.

2. Získat mezinárodní souhlas pro přímou intervenci.

3. Porazit ruskou armádu v přímé konfrontaci.

4. Přesvědčit armádu Ruské federace, aby nepoužívala své vlastní strategické jaderné síly.

„Naši západní partneři“ – tito „civilizátoři“ s morálkou hmyzu se nikdy sami nezastaví. Nemají a nikdy neměli brzdy. Jediným efektivním kamenem úrazu na jejich cestě – je železobetonový blok ležící přes silnici. Jediným vnímaným argumentem je poslat je k zemi.

V Bělorusku se shromažďuje nejzápadnější uskupení ruských vojsk. Včera dorazily nosiče „Kinžalů“ – MIG-31. Předpokládejme, že medvěd zvedl tlapu. Přijdou k rozumu?

 

Autor: Sergej Vasiljev, https://bit.ly/3ERyCzv, pro Pokec24 přeložila Janinna

Naše anketa:

Víte, jak se v nukleární válce chovat, jak přežít?

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

 

3.5 6 hlasy
Hodnocení článku
21 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
maxim
maxim
před 1 rokem

Anglosasové by si jadernou provokaci měli rozmyslet, jinak za svoji troufalost utrpí tvrdou lekci, z které se už nezpamatují …

maxim
maxim
před 1 rokem
Odpověď uživateli  maxim

Pro začátek symetrickou odpovědí Ruské federace na použítí jaderné zbraně Anglosasy a poskoky z Nato na Ukrajině je odvetný jaderný úder na koncentraci vojsk Nato v Polsku a v Pobaltí … Rusové k takovému zásahu v Evropě už mají desítky let vytvářenou strategii i “malé čisté” taktické jaderné zbraně, které spalují, ale nezamořují bojiště … Nejsilněší Usa opičák… Číst vice »

vera havrankova
vera havrankova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  maxim

Kéž byste měl pravdu!

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Člověka už unavuje stále číst názory jakýchsi Rusistů, jak Rusko dopadne po konfliktu s Ukrajinou(samozřejmě špatně), co udělá co neudělá, vědí co si myslí Putin, co sice neřekl ale určitě tohle chtěl říct. Spousta ,, odborníků ” Rusku stále něco podsouvá a přemýšlí za něj, co by kdyby. Mnohdy je to asi dobře placená… Číst vice »

kolokol
kolokol
před 1 rokem

Já sázím na 5.listopad. Proč? Protože když to vynde, tak tady budu za kinga. O to se postarám. A když to nevynde, tak nic 🙂

eFPe
eFPe
před 1 rokem
Odpověď uživateli  kolokol

bo volby v USA

cablik
cablik
před 1 rokem

HAVLEM TO ZAČALO, HAVLEM TO KONČÍ
https://pravyprostor.net/?p=150856

LNG TERMINÁLY NESTÍHAJÍ
https://pravyprostor.net/?p=150865

SOUČASNÍ MOCIPÁNI USILOVNĚ UTAHUJÍ ŠROUBY, TAKŽE V MNOHA OHLEDECH SE TOTALITNÍ ZPŮSOBY VLÁDNUTÍ VRACEJÍ
https://pravyprostor.net/?p=150805

cablik
cablik
před 1 rokem

Když vytvoří provokaci tak s nimi svět nepůjde už dávno vědí co to je za xindl. Čína se spojenectví nevzdá protože ví že by byla další na řadě. A porazit Ruskou armádu a donutit je nepoužít vlastní jaderné zbraně je opravdu utopistický blábol.

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

A tipoval bych, že to tam ti ,,Rusové” hodí zrovna když půjde vítr přímo na ruské pozice.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

No klucí nosatí musí chvátat. Banderovci už jsou zase tlačeni zpátky, mobilizovat krom křiklounů v Praze, Waršavě … není kde, Ukrajinci už mají banderovců plné zuby … Asi budou muset západní bojovníci namáznout řitě drogama a jít do toho. Jen by těm zdegenerovaným psychopatům v Americe měl někdo připomenout, že Putin řekl –… Číst vice »

unkas
unkas
před 1 rokem

kapitalismus. společensko-ekonomický systém, kde hlavním cílem je hromadění majetku jednotlivce za každou cenu. Bez ohledu na společnost, na přírodu, na životní prostředí. Prostřednictvím centralizace a akumulace kapitálu, jak popsal Marx, a co se dnes popisuje slovem globalizace. V principu špatný, protilidský systém. Je jedno, jak se jmenují asociálové, kteří se proderou na vrch… Číst vice »

skeptik
skeptik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  unkas

Jedna z teorie fašismu říká, že fašismus je poslední vývojové stádium kapitalismu. Po fašismu už je jen válka, která to všechno vrací na začátek.
Dnes se na vlastní oči můžeme přesvědčit, že ta teorie není teorií ale faktem.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem
Odpověď uživateli  skeptik

Imperialismus, nejvyšší stádium zahnívajícího a parazitujícího kapitalismu: Lenin

skeptik
skeptik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Imperialismus je kapitalismu vlastní. Vždyť nám to USA dokazují od r. 89 nepřetržitě svými “mírovými misemi”.

Vendol
Vendol
před 1 rokem

Pokud má ke III. světové válce dojít, nijak tomu zabránit nemůžeme. Ale bude se mi dobře umírat s vědomím, že termonukleární oheň ničí a devastuje i území USA. Protože je to Amerika, která má tenhle současný bordel na svědomí.

eFPe
eFPe
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Vendol

Vendole to je jen takový slovní obrat. Dobře se prostě neumírá. A člověk má v ty okamžiky zřejmě plnou hlavu bolesti pokud ji ještě vnímá. Já vám tak trochu rozumím, ale zase. Není to Amerika.Je spousta občanů USA kterým je jedno co se děje za hranicemi jeho okresu. On prostě dál nevidí.A… Číst vice »

vaclav
vaclav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  eFPe

Ale proti jakékoliv nemoci se musí bojovat.

eFPe
eFPe
před 1 rokem

V textu nezazněla zásadní otázka. Pokud k tomuto jadernému výbuchu dojde,Jak se zachová Rusko, protože to naznačilo, že Ukrajina je Vlastně bratrskou zemí a zemí ruského vlivu, či světa. Ať už z hlediska písma, náboženství, kulturních a obchodních vazeb. jakkoliv je toto vše od majdanu pošlapáváno.spíš neřž jaderný útok viděl bych to na nějakou ze… Číst vice »