Měl jsem ještě jednu návštěvu…

Z doby covidové musím našim mééédiím přiznat ještě jednu geniálně vydařenou operaci. Jak dokázaly propojit v jednu hordu ty, kteří byli předběžně opatrní při očkování nevyzkoušenou šmakuládou a ty, kteří tvrdili, že covid je jen výmysl médií, v nemocnicích jsou jen najatí herci, ve skutečnosti nikdo neumíral a všechno byla jen hra. Udělali z nich jednu skupinu a vítězoslavně chudákům občanům ukazovali hlupáky.

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák

Na snímku čeští vojáci v kosovské misi KFOR v táboře Šajkovac zneužití při protiprávní okupaci jižního Srbska

Já se totiž v poslední době potkávám z celou řadou českých antiwaxerů. Ono není divu, za covidu to byli právě oni, kdo upozorňovali, že se pod pláštíkem boje s nemocí odehrává jedno svinstvo za druhým. Tenkrát dělali malé demonstrace i malé akce a leckteří ještě stále bojují hlavně proti covidové agendě, ale byli to právě oni, kteří tehdy nabrali zkušenosti s organizováním občanského odporu a také se naučili odolávat útokům různých obránců pravdy pomocí cenzury a mediálního tlaku.

Hele, já se nepotkal ještě ani s jedním, kdo by mi do oči tvrdil, že covid neexistuje, v nemocnicích leželi herci a Česká televize to natáčela na postrašení chudáků ovčanů. Zpravidla se dokonce jedná o zdravotníky, kteří se o covidové pacienty starali, také od nich covid chytli a vyléčili se. Ti viděli, co ta bereberka udělá s osmdesátiletým důchodcem, jak to dokáže rozvrtat plíce, ale také viděli, že mladého zdravého člověka to sejme jen výjimečně. To ostatně potvrzovaly i moje covidové grafy. Křivka úmrtnosti na covid do padesáti let nebyla rozeznatelná od běžné úmrtnosti a naopak křivka úmrtnosti nad padesát let vyskakovala nad všechny myslitelné meze.

Zajímavější to samozřejmě bylo s očkováním. Když to začalo, tak jsem já osobně měl názor, že pokud to očkování udělá za pandemií tečku, tak by to riziko dvou dávek nevyzkoušené šmakulády mohlo být menší než riziko rozvráceného průmyslu a zadluženosti nad všechny myslitelné meze. Také v sobě mám dvě dávky a kupodivu jsem stále ještě neumřel i když mi to leckteří mailoví bojovníci psali jako nezpochybnitelný fakt spolu s proklínáním, jak jsem zradil jejich věc. Podobně jako já to tehdy vidělo skoro 70% spoluobčanů…

Samozřejmě, když pak začala nabíhat data a o dalším podzimu se ukázalo, že v nemocnicích leží stejně očkovaných i neočkovaných a že přes dvě dávky Moderny to důchodce kosí stejně snadno jako předtím a že prodělaná nemoc chrání lépe než celý Fajzr, tak to postavilo celou věc do úplně jiného světla. Dneska nám Čtvrtníček zvesela tvrdí, že musíme jít na čtvrtou dávku, protože ty předchozí tři byly na hovno… Mezitím do nemocnic opět přicházejí především staří a nemocní a smrtka si mezi nimi vybírá bez ohledu na počet dávek. A většina lidí na očkování tím pádem kašle, protože zdraví máme jen jedno a nechat si píchat něco, co evidentně nic neřeší, jen kvůli Válkově papuli, to se chce málokomu. Počet očkovaných mi dává za pravdu.

A teď se dostáváme k mému hostu…

Je jím Martina. Vojenská zdravotní sestra, voják z povolání. Přijela i s manželem – bývalým vojákem z povolání. Takovým tím typem, který má dva metry a máte z něj pocit, že na bojování nepotřebuje pušku a granáty… zabít by vás dokázal klackem či kamenem. Úplně hravě. Řekl jsem mu, že až nás všechny zavřou, tak s ním chci sdílet celu… cítil bych se bezpečněji… Přijeli ze severu a chtěli, abych vám řekl pár věcí o naší slavné armádě řízené tou nejlepší ministryní obrany ve známém vesmíru.

Ale ještě než začnu, podělím se s vámi o jednu historku. Víte, jak se stalo, že většina vojáků smýšlí podobně jako my?

Jeli na zahraniční misi…

Můj host mi vyprávěl, jak byl jako mladý výkonný a nadšený voják v Kosovu. Jak byl mladý, hloupý, plný ideálů a připraven umřít za vlast, jak před odjezdem absolvoval příslušné PŠM, že jedou chránit hodné Albánce před zlými Srby, kteří na ně dělají genocidu… A v praxi pak hlídal vesnice plné zlých Srbů, aby jim hodní Albánci v noci nepřišli podřezat krky… Podobné to bylo i na misích v Iráku a Afghanistánu. Realita úplně opačná oproti proklamacím.

Aby to s člověkem neotřáslo, aby to nezměnilo váš světonázor, abyste nezačali přemýšlet, jestli vám třeba nelžou i v jiných věcech, ba abyste se nestali úplně paranoidní z nepřetržitého amerického lhaní, tak musíte být buďto naprosto vymatlaní a nebo mít dost vysokou šarži… Tož vězte, že většina normálních vojáků není ani vypatlaná a ani nedali přednost penězům, narozdíl od jejich plukovníků, kteří prodali svojí přísahu i duše za mrzký mamon… A i když u nás máme přeplukovníkováno i přegenerálováno, přece jich zase není tolik. Většina normálních vojáků mlčí, protože mají hypotéky, ale nepřestali myslet.

Zpět k Martině…

Tož jsem se dozvěděl, že další konspirační teorie je pravdivá. Naši mladí čačtí vojáci procházejí zdravotními prohlídkami. Donedávna se to dělalo hlavně proto, aby se našly výdutě na chlopních, případně nějaké jiné neodhalené vady, aby pak kluci nezkolabovali v boji, nebo aby si neuhnali invalidní důchod, protože jim při výcviku rupne céva. Ale mezitím přišel covid a soudruzi ministři spolu se soudruhy hygieniky přišli na to, že nejdůležitější pro zdraví vojáka, je očkování. Proti všemu. Klíšťaty počínaje, covidem konče…

A tak se po mladých klukách, kteří by mohli v prackách lámat skály a unesou na zádech v ostrém tempu čtyřicetikilové batohy, chce, aby do sebe v pravidelných intervalech píchali nevyzkoušeného Fajzra, i když kazdý ví, že je to hovadina. Opět… chápou to vojáci, chápou to zdravotníci, chápou to piloti, chápou to tankisti, chápou to pěšáci a jen plukovníci a podobná verbež to nechápe.

A tak klidně vzali i bojové piloty, zakázali jim lítat a posadili je na vrátnici, protože se odmítali nechat naďobnout… Pak upravili pravidla zdravotních prohlídek, takže pokud voják není patřičně napíchán asi deseti druhy očkování, tak je to důvod je jeho okamžitému propuštění… A vojáci odcházejí… lépe řečeno, jsou odejíti. Vycvičení kluci, kteří by v průměrném obývacím pokoji našli 235 věcí, kterými by vás dokázali zabít… A ti, co neodešli, protože mají hypotéky, ti se pěkně nechávají tečkovat pořád dokolečka… Jak víme, stát nakoupil vakcín velkou zásobu a ještě větší zásobu nakoupila naše skvělá a hodnotná Evropská unie, takže to by bylo, aby se to nevyužilo. Když už to stálo ty miliardy…

Do toho se objevují stále nové zprávy, jak to u Fajzru měli vymakané s propagací a ty nejdůležitější věci nám o své šmakuládě raději ani neřekli… aby nás zbytečně neděsili.

Martina to takhle nechtěla nechat a tak založili profesní sdružení vojáků, které se má bránit takovéto praxi. Zde je odkaz: http://www.acr.prolibertate.cz

To víte, vojáci nesmějí mít odbory a nesmějí demonstrovat. Profesní sdružení je jediná možnost.

A já to celé píšu, protože mě čte celá řada vojáků… a v tomto případě mě bohužel čtou i na ministerstvu obrany. Takže až to vyjde, půjde Martina okamžitě na kobereček a její dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Ale na druhou stranu, spousta vojáků se dozví o této situaci, dozví se o tomto profesním sdružení a budou se mít kam obrátit. Já vám pak poreferuju, jestli to Martinu stálo vojenskou kariéru a nebo jestli její velitel měl rozum.

Vy ostatní vězte, že kecy naší ministryně jsou jen kecy. Bojeschopnost naší armády je systematicky snižována a velké nákupy na tom nic nezmění. Šikovní mladí kluci, jejichž výcvik stál strašnou fůru peněz, jsou propouštěni, protože očkování se stalo ultra mega giga byznysem a škoda dávky, která padne vedle.

A vy, lampasáci ve funkcích, chce se mi z vás zvracet. Vyměnili jste čest i přísahu vlasti za peníze a pohodlná křesílka. Necháváte si za peníze rozkazovat od zhůbců země, strkáte čenichy do cizí řitě a ještě věříte, že je to tak správně. Čest výjimkám… ale ty u vás už většinou nejsou.

Martino, držím Ti palce.

5 5 hlasy
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

“… s proklínáním, jak jsem zradil jejich věc. Podobně jako já to tehdy vidělo skoro 70% spoluobčanů.” Nevidělo. Také byli donuceni pod hrozbou toho, či onoho. Jinak dobře napsáno. Problém je jinde. Už i mainstream, který rok dezinformoval o přírodním původu (už aby platil ten jejich zákon, dle kterého by všechny ty mainstreamové… Číst vice »

standa
standa
před 1 rokem

Zajímavý článek. Jestliže Pfizer uvolnil 4milony stránek o svém produktu a byl k tomu donucen soudem – pak je jasné, že očkování sajrajtem je k ničemu. Covid oslabuje srdce – to je prokázáno – studie také prokázaly syndrom – Auneryzma ,které bývá příčinou náhlého úmrtí  a přímo navazující na několika násobné očkováni – např. 4.dávka !… Číst vice »

unkas
unkas
před 1 rokem

Vidláku, to je ve Vašem případě už nějaká posedlost všem současným neoliberálním zmetkům říkat soudruzi? Co mají současní ministři zdravotnictví a hygienici, oddaní služebníci nejtvrdší mezinárodní pravice, společného se soudruhy – tradiční oslovení v levicových hnutích jako sociální demokracie a komunisté? Při Vašem věku a vzdělání zajisté víte, že takováto zvěrstva vůči naši lidem by… Číst vice »

unkas
unkas
před 1 rokem
Odpověď uživateli  unkas

nebylo by případnější např. Kamaraden ministři a kamaraden hygienici? Historická souvislost je myslím každému jasná.

JK
JK
před 1 rokem
Odpověď uživateli  unkas

Také mě trochu zaráží to neutuchající soudruhování mezi lidmi, kteří nemají s levicí, natož s komunisty, nic společného. Někteří lidé asi nepostřehli, že již uplynulo 33 let od doby, kdy se dalo ukazovat na komunisty, většinou oprávněně, jako na viníky všeho špatného a obecné zamíření na soudruhy proto téměř nemohlo minout cíl. Jenomže… Číst vice »

JK
JK
před 1 rokem
Odpověď uživateli  JK

Oslovení “soudruh” přijali lidé na levé straně politického spektra k deklaraci svého vztahu a oslovování se mezi sebou navzájem. Není důvod jim do toho zasahovat a mást neznalé zavádějícími termíny.

cablik
cablik
před 1 rokem

USA A VELKÁ BRITÁNIE SABOTOVALY JEDNÁNÍ O MÍRU NA UKRAJINĚ, PROTOŽE TA JE VE SKUTEČNOSTI NEZAJÍMÁ
https://pravyprostor.net/?p=150898

LIKVIDACE HOTOVOSTI I CENZURA V PLNÉM PROUDU
https://pravyprostor.net/?p=150913

cablik
cablik
před 1 rokem

Tak to je je to jen trochu jiná chřipka pro kterou se rozhodli dělat světové manévry a rvali do lidí experimentální vakcíny. Kolik životů mají na svědomí aby si US farmaceutické firmy a korporace nahrabaly.