Ukrajinsko-britská “špinavá” atomová bomba je dokončena. Monstrózní provokace čeká jen na příležitost

Ruské ministerstvo obrany oznamuje záměr ukrajinské vlády použít „špinavou bombu”

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Ruské ministerstvo obrany hlásí, že má informace o kontaktech Zelenského aparátu s Velkou Británií v otázce získávání technologií pro výrobu jaderných zbraní.

Také podle Ministerstva obrany Ruské federace jsou v tuto chvíli práce na vytvoření takzvané „špinavé bomby“1) Ukrajinou již v konečné fázi.

Kyjev plánuje odpálit „špinavou nálož“ ​​maskovanou jako pohotovostní výbuch ruské jaderné zbraně a poté Západ obviní Ruskou federaci z použití jaderných zbraní.

V tuto chvíli je na ně na Ukrajině převedena výrobní základna a také vlastní vědecký potenciál pro vytvoření „špinavé bomby“, včetně tří fungujících jaderných elektráren.

Zamoření oblasti radioaktivní kontaminací v případě výbuchu takové bomby může činit několik tisíc metrů čtverečních.

Hrozba, že Kyjev použije “špinavou bombu”, je reálná, je na USA, Velké Británii a Francii, zda s ní souhlasí nebo ne, řekl mluvčí Kremlu Peskov.

Ať už země souhlasí ve „špinavou bombu“, nebo ne, hrozba jejího použití nepřestává existovat, poznamenal mluvčí Kremlu Peskov.

Společnost Rosenergoatom zase popisuje následující důsledky chystané exploze: detonace „špinavé“ bomby povede k radiační kontaminaci desítek tisíc lidí a „uzavření“ území před životem až na 50 let.

Zdroj: @wargonzo

1) takzvaná “špinavá bomba”, která nezahrnuje jaderný výbuch, je navržena tak, aby zamořila širokou oblast radioaktivním materiálem

4.2 5 hlasy
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Vlastimil
Vlastimil
před 1 rokem

Snad ještě hloupější než my jsou Poláci, kteří fanaticky podporují Ukroše. Viz článek z Expresu o “obhájcích evropské demokracie” z Ukrajiny: Ukrajinu tehdy okupovali nacisté, ovšem z masakru, který v oblasti Volyně probíhal od února 1943 po celý rok, výjimečně vycházejí bez viny. Byli to totiž ukrajinští nacionalisté, kdo se rozhodl území etnicky vyčistit a zbavit ho… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

Americké “slovo do vlastních řad”: Válku na Ukrajinu přivedly USA a NATO. Už couvají i jestřábi jako Matlock. Ruská jaderná torpéda změní USA na pustinu během pár minut. Ukrajinský balvan na noze Západu. Čas k jednání se krátí
https://protiproud.info/politika/6786-americke-slovo-do-vlastnich-rad-valku-na-ukrajinu-privedly-usa-a-nato-uz-couvaji-i-jestrabi-jako-matlock-ruska-jaderna-torpeda-zmeni-usa-na-pustinu-behem-par-minut-ukrajinsky-balvan-na-noze-zapadu-cas-k-jednani-se-krati.htm

cablik
cablik
před 1 rokem

Nejhorší svině jsou tohle schopni udělat nevím na co Rusko čeká asi právě na to a pak jim plnou silou ukáže kdo má nejlepší zbraně a armádu.

eFPe
eFPe
před 1 rokem

Mně to celé přijde jakoby ti osvícenci ze západu vyloženě chtěli aby Rusko zaútočilo vojensky.Protože proti vojenské síle jsou schopni nasadit vojenskou sílu. Ale pokud se jen čeká, a vidíme jak to tu jde do kopru, tak to vypadá jako pomalé a neodvratné umírání. A oni chtějí mermomocí udělat nějaké zlo které bude… Číst vice »

Lubez
Lubez
před 1 rokem
Odpověď uživateli  eFPe

Nejsem si tak jist že k tomu dojde.
Od začátku konfliktu, stále není známa poloha několika ruských jaderných ponorek. Náhle nikdo neví jde jsou.
Ono to bum by mělo nedozírné následky na americkém kontinentě.

Rob
Rob
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Lubez

Poloha několika ruských ponorek nemá Lubezi s psychopatickým stavem kašpara Zelenského nic společného. Tady bych si nebyl jist vůbec…

Anonym
Anonym
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Rob

Bohužel, je to ještě horší. Kašpar Zelenský jen přeříkává roli. Ani ji nemá naučenou. Sam neví co bude muset druhý den říkat. Nejedná se o jeho slova, ale o předepsaná slova amerických mocenských skupin.

Lubez
Lubez
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Rob

No, Zelé je pouze papoušek na koksu. Skutečnou válku i s kecama má v režii známá americká nemoc. Vlastně anglosaská americká nemoc. Důležitá infrastruktura není tak daleko od pobřeží A to si američtí náckové uvědomují. Kolik ruských ponorek nelze lokalizovat? Ví pouze rusové a západ má z toho osípky. Takže psychopatický Zelé nemá s tím nic moc… Číst vice »