Tajnosti tajných služeb

Lenka Procházková
Lenka Procházková

Jaroslav Bašta byl za minulého režimu objektem zájmu tajných služeb a po “sametové revoluci” se stal jejich součástí. V pondělí 7. listopadu se na toto téma s ním konala debata Nové republiky ve vinohradské vinotéce 2deci. Podívejte se na záznam pořadu.

 

3 2 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vachav
vachav
před 1 rokem

Tak opět musím konstatovat,že p.Bašta není schopen překročit svůj disidentský stín.V jeho odpovědi na vstup Švédska a Finska do NATO je jasné,že vůbec nepochopil,že i tyto země také čtou noty z bílé chatrče.Co se týče Vrbětic,jeho vyhýbavá a eufemistická odpověď(podobně se vyjádřil americký lokaj Babiš ve sněmovně)svědčí o tom,že buď neví a nebo nechce věďět.že americká… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Zde je ten protest proti tomu, že tento režim zavřel dva lidi: Čermáka a Tušla za jejich politický názor, člověk z Aliance národních sil to natočil, z tzv. disidentů, kdo zvedl hlas, je tam pouze Slávek Popelka, který tam stojí s tou českou vlajkou, chodíme tam protestoval před Úřad vlády každý den. https://odysee.com/…2:e

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Pan Baša si z toho disidentsví udělal živobytí, do které další strany se chystá nyní, aby mu ta politika dávala živobytí do konce života? Já jsem dnes před Úřadem vlády protestoval proti současné vládě s jiným disidentem, Slávkem Popelkou, ten si z disidenství business neudělal. V průběhu naší demonstrace za ním přijeli od Rakušana… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Pro pana Baštu je tento systém lepší to víte odporní komančové ho zabásli tak nenávist až za hrob. S jeho názory nesouhlasím a za presidenta ho volit nebudu.

Lubez
Lubez
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

V podstatě je to tak jednoduché.
Hledám odporovací slova a nemám jich.