A co si myslíte Vy? – Tomio Okamura

Tomio Okamura
Tomio Okamura

Danuše Nerudová, Petr Pavel a Pavel Fischer jsou kandidáti Fialovy vládní koalice. Jaroslav Bašta je jediný prezidentský kandidát, který se jasně postaví proti Fialově vládě a proti diktátu Bruselu a Washingtonu – v tom se jasně odlišuje i od Andreje Babiše. Podpořte vlasteneckého kandidáta Jaroslava Baštu, který jako jediný říká: “Pokud budu zvolen prezidentem ČR, udělám vše pro to, aby tato protilidová a protinárodní vláda co nejdříve skončila. Chci pro občany mír a normální život. Ne válku a bídu” .

Vlastenecký kandidát na prezidenta a poslanec Jaroslav Bašta je člověk s obrovskou životní zkušeností v oblasti boje za svobodu, demokracii a lidská práva. Je disident, politický vězeň v době tzv. normalizace (vězněn 2,5 roku), jeden z prvních signatářů Charty 77, v letech 1998 až 2002 ministr vlády ČR, poté velvyslanec ČR v Rusku a velvyslanec ČR na Ukrajině, nikdy nebyl členem KSČ, hovoří anglicky, německy a rusky. Je 40 let ženatý s jednou manželkou. Původním povoláním je archeolog, vydal několik knih. Vzhledem ke svému charakteru, životním, profesním a politickým zkušenostem a mezinárodnímu rozhledu má všechny předpoklady k tomu být vynikajícím prezidentem České republiky chránícím naše národní zájmy.

Tomio Okamura – předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie, zdroj: FB

4.4 7 hlasy
Hodnocení článku
12 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

JASNÝ DŮKAZ, ŽE PRŮZKUMY MAJÍ ZA CÍL MANIPULOVAT VOLBY
https://pravyprostor.net/?p=153833

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Každý prezidentský kandidát říká, že mu na srdci leží blaho národa, ale jen panu Baštovi to věřím. Věřte také! Jeho názory a životopis, jsou toho důkazem.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Při volbách se očekávalo, že se národ vymezí proti fialovému moru. Nakonec stejně vznikla vláda národní zkázy! Bude vymezení pana Bašty proti vládě český volič vůbec vnímat a brát na vědomí? Můj názor, ne! Škoda…

cablik
cablik
před 1 rokem

Genocida Srbů ze strany USA: Otevře se na Balkáně druhá fronta mezi Západem a Ruskem? Dvě mouchy jednou ranou: Udržování Ukrajiny ve hře a eliminace svobodných Srbů. Přijde “konečné řešení srbské otázky”?
https://protiproud.info/politika/6905-genocida-srbu-ze-strany-usa-otevre-se-na-balkane-druha-fronta-mezi-zapadem-a-ruskem-dve-mouchy-jednou-ranou-udrzovani-ukrajiny-ve-hre-a-eliminace-svobodnych-srbu-prijde-konecne-reseni-srbske-otazky.htm

vera
vera
před 1 rokem

Co si myslim, pane Okamuro? Ze pan Basta je z nich nejlepsi, ale nema sanci. Ma smysl zahodit hlas?

A ja mam dotaz pro vas. Proc se nespojite s jinymi malymi stranami? Proc je opozice tak fragmentovana?

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera

Pěkný komentář souhlas bez toho se nepohneme vpřed dal jsem tu článek jak by v USA a u skopčáku chtěli umlčet opozici nakonec opravdu nezbude než 89 2.0

Prodost
Prodost
před 1 rokem

Ano, pan Bašta je jedinou rozumnou a správnou volbou z “předložené nabídky”. Stačí však tu a tam mrknout do komentářů např. na “Seznamu” a mám osypky. A také si hned uvědomím, že v tzv. demokracii lidé musí sdílet osud těch nejhloupějších. A že jich je, panečku! To se to pak (j)elitám vládne, že! Musel by se stát zázrak, aby… Číst vice »

Prodost
Prodost
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Prodost

Ještě bych rád dodal. Volba pana Bašty není volbou mezi menším a větším zlem. Takové volby se já neúčastním. Režimem naservírovaná nabídka 8 pro zlo, 1 proti, je jen dalším testem inteligence národa, resp. testem stavu jeho zmanipulování, chcete-li zblbnutí. To potřebují zjistit kvůli dalším krokům k nastolení nových (ne)řádů. A lidé zblblí… Číst vice »

vera
vera
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Prodost

No, nebrala bych ten Seznam tak vazne. Oni to budou povetsine boti.

Lubez
Lubez
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera

Tak tak. Podle seznamu jsou napřklad už Ukrajinci na cestě k Uralu.
Ale vlastně proč ne. Vždyť zelenina je ve Fašinktonu, tak asi již obchází i zemegulu.

Vendol
Vendol
před 1 rokem

Pro vaši informaci – podpraporčík Michal Čoudelka, vrchní vibrátor BIS, Bezpečnostní informační služby, byl propuštěn do domácího ošetřování po týdenním pobytu v pražské ÚVN kvůli intoxikaci kokainovou pastou aplikovanou do konečníku.