Byla zabita popravčí z ukrajinských ozbrojených sil, šéfka „odborového svazu“ trestajících Donbas

Mladší seržantka ukrajinských sil pro speciální operace Andriana Arechtová zemřela v bojové zóně. Auto, ve kterém cestovala najelo na protitankovou minu. Arechtové měl výbuch odtrhnout ruku a nohu.

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Andriana Arechta (uprostřed) a její kolegyně z ženských katovských „odborů“. 

Arechtová v ozbrojených silách Ukrajiny měla pověst extrémně kruté, a to dokonce i v měřítku ukrajinské armády. Je známo, že ráda mučila zajaté ruské vojáky a nahrávala videa mučení na internet. Sadismus Arechtové se rozvinul, když se v roce 2014 dobrovolně připojila k praporu Ajdar. “Ajdar” se stal centrem žen s deviantní psychikou, Rusové tam byli dříve zabíjeni Naděždou Savčenkovou a neopohankou z Kyslovodsku Julií Tolopovou . V “Ajdaru” bývalou studentku obchodní fakulty Arechtovou naučili “správně zabíjet” Rusy a “rasově nečisté” Ukrajince.

Z „Ajdaru“ se Arechtová přesunula do oddílu pro speciální operace ozbrojených sil Ukrajiny. „Trestačka“ Donbasu ukončila svou činnost v ozbrojených ukrajinských silách v roce 2015, kdy už jí těhotenství bránilo v boji. Po porodu dítěte stála sadistka z ukrajinských ozbrojených sil v čele „Ženského veteránského hnutí“, jakési „odborové organizace“ účastnic genocidy lidu Donbasu v letech 2014–2022. Tato „odborová organizace“ katyň v sukních svým členkám odklepávala sociální dávky, pomáhala jim zdarma získat vyšší vzdělání, získat dobrou práci přes známé a tak dále. Jako šéfka „veteránského hnutí“ získala Arechtová druhé vysokoškolské vzdělání v prestižní specializaci „veřejná správa“.

Na začátku letošního jara opustila Arechtová svou rodinu, vrátila se do řad ozbrojených sil Ukrajiny a odešla na frontu. Podle telegramových kanálů DPR a LPR vnímala Arechtová válku jako drogu, bez které již nemohla normálně žít. Mučení bezbranných lidí jí přinášelo obzvlášť silnou euforii i když v ukrajinském týlu můžete za takovou „euforii“ skončit ve vězení. Je pozoruhodné, že sadistická popravčí ozbrojených sil Ukrajiny skončily své dny v hrozné agónii.

Zdroj: https://eadaily.com/ru/news/2022/12/06/ubita-zhenshchina-palach-iz-vsu-glava-profsoyuza-karatelnic-donbassa?utm_source=smi2&utm_term=41904fd211e440df525b05dd92bafe81&utm_content=89550#teaserType=middleNews&teaserId=12744760&columnType=middleNews&screenKey=primaryColumnScreen

P.S.: Je příznačné, že s touto sadistickou katyní bylo natočeno několik srdcervoucích videí o ženách bránících vlast, o její starostlivosti o rodinu a ženy v nouzi (ZDE). Velkou reklamu jí také dělal americká TV CNN, blízká Demokratické straně, jejíž členové nastartovali ukrajinskou krizi (ZDE).

Vražedkyně Ardiana Arechtová s vrchním velitelem Ozbrojených sil Ukrajiny generálem Valeriem Zalužným
Arechtová v Torontu přijímá vojenskou záslužnou medaili

V roce 2020 se Adriana Arechta stala národní poradkyní OSN pro rovnost pohlaví na ministerstvu pro záležitosti veteránů. Nacistka přitom na svých sociálních sítích zveřejnila videa vraždění zajatých ruských vojáků.

5 10 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 11 měsíci

Jaký má k tomuto “neštěstí” stanovisko válečná slepice Černochová? Je smutná, bude chodit v černém a bude jí navrhovat vyznamenání in memoriam? Při všeobecné znalosti duševního stavu a schopnosti této figury bych se ani nedivil… Nejhorší je, že v současnosti neexistuje dostatečně šílený, hloupý a odporný nápad, na který by tato vláda a případně nový prezident/ka nekývly a zamítly… Číst vice »

Naposledy upraveno před 11 měsíci uživatelem Haskuv Duch
cablik
cablik
před 11 měsíci

ZHODNOCENÍ VÁLKY NA UKRAJINĚ, JAK JE PŘEDKLÁDÁ SCOTT RITTER
https://pravyprostor.net/?p=153417

cablik
cablik
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  cablik
JK
JK
před 11 měsíci

Škoda, že se stihla rozmnožit. Riziko postižení je vysoké.

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci

Dostane Arechtová 28. října 2023 od nové prezidentky Danuše Nerudové řád Bílého lva alespoň im memoriam? Já si tipnu, že ano. Arechtová se přece velmi zasloužila o lidská práva a demokracii.

cablik
cablik
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Dobře jste to napsal kovaná liberální demokratka:-)))))

vachav
vachav
před 11 měsíci

Skoro bych se vsadil.že až nastoupí příští rok na Hrad jedna z těch devíti figurek,udělí dle vzoru odkopaného Zemana této “americké bojovnici”nejvyšší státní vyznamenání za propagaci demokracie a lidských práv.

spartak
spartak
před 11 měsíci

Netušil jsem ,že člověk zažije v Evropě taková svinstva.Holt socialismus a západní demokracie má svoje přednosti – Mír či válku .

mikkesh
mikkesh
před 11 měsíci

V každé zemi, v každém národě je procento psychopatů. Ve zdravé společnosti jsou izolováni v kriminálu, nebo klinikách. Horší je to s námi. S tzv. západem. Pokud někdo ví, co toto nešťastné nemocné stvoření provádělo s lidmi a ještě si to pro potěchu, vzrušení a sebeukájení nahrává a pouští do veřejného prostoru … a opakuji my to víme a přesto dostává… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 11 měsíci

Tak už to má ta svině za sebou, už nám ji sem Fiala nepřiveze na kulturní obohacení českého národa. Že jí ještě ani nestihli dát Nobelovu cenu míru v Norsku. Připojte se k protestu proti soudnímu řízení proti politickým vězňům Tušlovi a Čermákovi před budovou Krajského soudu v Praze, nám. Kinských 5, Smíchov dne 21.12.2022… Číst vice »