Byla zabita popravčí z ukrajinských ozbrojených sil, šéfka „odborového svazu“ trestajících Donbas

Mladší seržantka ukrajinských sil pro speciální operace Andriana Arechtová zemřela v bojové zóně. Auto, ve kterém cestovala najelo na protitankovou minu. Arechtové měl výbuch odtrhnout ruku a nohu.

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Andriana Arechta (uprostřed) a její kolegyně z ženských katovských „odborů“. 

Arechtová v ozbrojených silách Ukrajiny měla pověst extrémně kruté, a to dokonce i v měřítku ukrajinské armády. Je známo, že ráda mučila zajaté ruské vojáky a nahrávala videa mučení na internet. Sadismus Arechtové se rozvinul, když se v roce 2014 dobrovolně připojila k praporu Ajdar. “Ajdar” se stal centrem žen s deviantní psychikou, Rusové tam byli dříve zabíjeni Naděždou Savčenkovou a neopohankou z Kyslovodsku Julií Tolopovou . V “Ajdaru” bývalou studentku obchodní fakulty Arechtovou naučili “správně zabíjet” Rusy a “rasově nečisté” Ukrajince.

Z „Ajdaru“ se Arechtová přesunula do oddílu pro speciální operace ozbrojených sil Ukrajiny. „Trestačka“ Donbasu ukončila svou činnost v ozbrojených ukrajinských silách v roce 2015, kdy už jí těhotenství bránilo v boji. Po porodu dítěte stála sadistka z ukrajinských ozbrojených sil v čele „Ženského veteránského hnutí“, jakési „odborové organizace“ účastnic genocidy lidu Donbasu v letech 2014–2022. Tato „odborová organizace“ katyň v sukních svým členkám odklepávala sociální dávky, pomáhala jim zdarma získat vyšší vzdělání, získat dobrou práci přes známé a tak dále. Jako šéfka „veteránského hnutí“ získala Arechtová druhé vysokoškolské vzdělání v prestižní specializaci „veřejná správa“.

Na začátku letošního jara opustila Arechtová svou rodinu, vrátila se do řad ozbrojených sil Ukrajiny a odešla na frontu. Podle telegramových kanálů DPR a LPR vnímala Arechtová válku jako drogu, bez které již nemohla normálně žít. Mučení bezbranných lidí jí přinášelo obzvlášť silnou euforii i když v ukrajinském týlu můžete za takovou „euforii“ skončit ve vězení. Je pozoruhodné, že sadistická popravčí ozbrojených sil Ukrajiny skončily své dny v hrozné agónii.

Zdroj: https://eadaily.com/ru/news/2022/12/06/ubita-zhenshchina-palach-iz-vsu-glava-profsoyuza-karatelnic-donbassa?utm_source=smi2&utm_term=41904fd211e440df525b05dd92bafe81&utm_content=89550#teaserType=middleNews&teaserId=12744760&columnType=middleNews&screenKey=primaryColumnScreen

P.S.: Je příznačné, že s touto sadistickou katyní bylo natočeno několik srdcervoucích videí o ženách bránících vlast, o její starostlivosti o rodinu a ženy v nouzi (ZDE). Velkou reklamu jí také dělal americká TV CNN, blízká Demokratické straně, jejíž členové nastartovali ukrajinskou krizi (ZDE).

Vražedkyně Ardiana Arechtová s vrchním velitelem Ozbrojených sil Ukrajiny generálem Valeriem Zalužným
Arechtová v Torontu přijímá vojenskou záslužnou medaili

V roce 2020 se Adriana Arechta stala národní poradkyní OSN pro rovnost pohlaví na ministerstvu pro záležitosti veteránů. Nacistka přitom na svých sociálních sítích zveřejnila videa vraždění zajatých ruských vojáků.

5 10 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem

Jaký má k tomuto “neštěstí” stanovisko válečná slepice Černochová? Je smutná, bude chodit v černém a bude jí navrhovat vyznamenání in memoriam? Při všeobecné znalosti duševního stavu a schopnosti této figury bych se ani nedivil… Nejhorší je, že v současnosti neexistuje dostatečně šílený, hloupý a odporný nápad, na který by tato vláda a případně nový prezident/ka nekývly a zamítly… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem Haskuv Duch
cablik
cablik
před 1 rokem

ZHODNOCENÍ VÁLKY NA UKRAJINĚ, JAK JE PŘEDKLÁDÁ SCOTT RITTER
https://pravyprostor.net/?p=153417

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik
JK
JK
před 1 rokem

Škoda, že se stihla rozmnožit. Riziko postižení je vysoké.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Dostane Arechtová 28. října 2023 od nové prezidentky Danuše Nerudové řád Bílého lva alespoň im memoriam? Já si tipnu, že ano. Arechtová se přece velmi zasloužila o lidská práva a demokracii.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Dobře jste to napsal kovaná liberální demokratka:-)))))

vachav
vachav
před 1 rokem

Skoro bych se vsadil.že až nastoupí příští rok na Hrad jedna z těch devíti figurek,udělí dle vzoru odkopaného Zemana této “americké bojovnici”nejvyšší státní vyznamenání za propagaci demokracie a lidských práv.

spartak
spartak
před 1 rokem

Netušil jsem ,že člověk zažije v Evropě taková svinstva.Holt socialismus a západní demokracie má svoje přednosti – Mír či válku .

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

V každé zemi, v každém národě je procento psychopatů. Ve zdravé společnosti jsou izolováni v kriminálu, nebo klinikách. Horší je to s námi. S tzv. západem. Pokud někdo ví, co toto nešťastné nemocné stvoření provádělo s lidmi a ještě si to pro potěchu, vzrušení a sebeukájení nahrává a pouští do veřejného prostoru … a opakuji my to víme a přesto dostává… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Tak už to má ta svině za sebou, už nám ji sem Fiala nepřiveze na kulturní obohacení českého národa. Že jí ještě ani nestihli dát Nobelovu cenu míru v Norsku. Připojte se k protestu proti soudnímu řízení proti politickým vězňům Tušlovi a Čermákovi před budovou Krajského soudu v Praze, nám. Kinských 5, Smíchov dne 21.12.2022… Číst vice »