Ruinování Evropy

Vztekat se dnes mohou jenom ti, kteří doposud spali, a které dosud zajímal jenom například fotbal v Kataru, nebo katar v žaludku.

Nechápavým občanům se zdá, že evropské vlády, zvláště ta naše, to dělají špatně, a že své práci nerozumějí. Zapomínají na to, že pokud máte ty správné poradce, tak vůbec ničemu rozumět nemusíte, neboť oni vám sdělí, co máte říkat a dělat.

Vlastně se tak naplnila slova Leninova, že řízení fabrik, úřadů nebo státu by mělo být tak jednoduché, aby jej mohl vykonávat prostý dělník, potažmo blbec jako u nás. Vladimír Iljič to zřejmě myslel, že bez poradců, a hlavně těch zahraničních. Moc se to zpočátku nepovedlo.

Ostatně ani nám se po roce 1989 nepodařilo personálně zaplnit státní správu novými lidmi. Žádní nebyli, a tak jsme museli vzít za vděk těmi starými, kteří pod novými názvy pokračovali ve své navyklé práci. A podle toho to tak také u nás vypadá.

Pokud chcete někoho civilizovaně pochovat k poslednímu odpočinku, musíte si k tomu sehnat hrobové místo, pohřební službu, parte, funebráky a řečníky. Toto vše musíte ovšem velmi řádně zaplatit, jinak by obřad pohřbívání dopadl špatně.

U ruinování a pohřbívání Evropy je tomu podobně. Nikdo se tím předem vůbec netajil. Naopak píší o tom i tací zasvěcení autoři jako například H. Kissinger, Z. Brzezinski, G. Friedman a jiní. Jejich knihy jsou volně dostupné na trhu. Nikdo z těch, kdo najednou objevili Ameriku a živelně se rozčilují nad ruinováním staré Evropy, je patrně nečetl. U veřejnosti, která se sytí pikantními skandály a stupidními bláboly z bulvárních médií, to samozřejmě nelze nijak předpokládat.

Nás vědecky uvažující lidi by daná situace neměla vůbec nijak rozčilovat. Měli bychom rozumět tomu, že se hodí všechno, co přivede Evropu do dezolátního stavu. Měli bychom chápat její dlouhodobé příčiny a nezlobit se nad aktuálními povrchními symptomy následků. Jde nám přece o poznání, neboť poznání osvobozuje.

Vztekat se dnes mohou jenom ti, kteří doposud spali, a které dosud zajímal jenom například fotbal v Kataru, nebo katar v žaludku. A tací by měli být vděční lukrativně placené pohřební službě, která ruinuje Evropu a její zaostalou kolonii pod Řípem, že je probouzí z tvrdého spánku, aniž by je pohřbila zaživa. Pohřeb to není v žádném případě jistě nijak předčasný. Nepřišel nijak sám a bez příčiny.

Autor: , zdroj Outsidermedia

4.3 6 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Kamensky
Kamensky
před 1 rokem

Tak dnes napsal na hnojometu nějaký čičmunda, Krbová kamna a kotle na plyn čeká zákaz, ať chceme nebo ne. Prý pro ekologii. Je zajímavé že ekokomando, přisáté na stát a podobní rozkradači ani nemuknou o tom, že tanker na cestě do USA a zpět spálí tisíce tun paliva, po oceánech se jich pohybují tisíce a ovzduší… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Asi nejde ani tak o probuzení, to jsme všichni vzhůru, ale o netečnost, odvahu, osobní zaangažovanost a aktivitu, převzít odpovědnost, nečekat co udělá ten druhý a pak se přidat…Myslím, že těch pár protivládních demonstrací byl určitý náznak a měly by být impulzem pro další masové akce. Zatim si z toho vláda nic nedělá, je třeba přitvrdit… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

Hrůzný francouzský příklad: Kam vede tolerance k migrační invazi? Chaos a barbarství. Rakev dítěte jako řečnický stupínek. Hranice? Račte vstoupit! Už i u nás – pro Ukrajince. Velká výměna národů začala. Ubráníme se?
https://protiproud.info/politika/6866-hruzny-francouzsky-priklad-kam-vede-tolerance-k-migracni-invazi-chaos-a-barbarstvi-rakev-ditete-jako-recnicky-stupinek-hranice-racte-vstoupit-uz-i-u-nas-pro-ukrajince-velka-vymena-narodu-zacala-ubranime-se.htm

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

CIZÍ VOJSKO U NÁS
https://pravyprostor.net/?p=153160

MÁM RADĚJI VIDLÁKA, NEŽLI LHÁŘE A BONZÁKA (CEMPERA)
https://pravyprostor.net/?p=153151

cablik
cablik
před 1 rokem

Pohřeb Evropanů byl naplánován dopředu a nějak se ti lidé nebrání na probuzení teď dostanou cenový šok a uvidíme co bude dál.

danny
danny
před 1 rokem

Stačí se podívat kam a komu jdou peníze za suroviny (zdaleka ne jen energie). A uvidíme, že Evropa platí válku, která probíhá na Ukrajině oběma bojujícím stranám. USA i Rusku. Ruské suroviny vždycky někdo koupí (a to včetně USA) a Rusko vydělá. Evropa je následně koupí od překupníků, ovšem s patřičnou přirážkou. A navíc nakoupí i americké zbraně.… Číst vice »