Zahajte jadernou válku, zaznělo z Kyjeva! USA prý obětují ruskému odvetnému úderu tři země NATO! Hádejte které!

https://www.michalapetr.com/map-1551-zahajte-jadernou-valku-zaznelo-z-kyjeva-usa-pry-obetuji-ruskemu-odvetnemu-uderu-tri-zeme-nato-hadejte-ktere/

Michael Svatoš
Michael Svatoš

Fialová vláda je nejhorší vládou v Evropě, vyhlásila včera organizace OECD! Česko je druhou nejhorší zemí světa, vyhlásilo už 1. prosince OSN! Ale mnohem horší je, že bývalý poradce US prezidenta Trumpa Douglas Macgregor, nedávný poradce ministra obrany USA a člen vědecké rady hlavní válečné akademie USA West Point, před pár dny oznámil, že Washington se chystá obětovat jaderným výstražným úderům tři současné členy NATO z bývalé východní Evropy, aby zastavil nadcházející ruskou ofenzívu! Neblahý rok 2023 nadchází, a tak se v dnešní analýze podíváme, co nás možná čeká!

Plukovník Leonid Kasinskij (na snímku vlevo),  25.12. hlásil, že rakety Iskander se “speciálními hlavicemi” jsou už v Bělorusku připraveny k provedení odvetného úderu proti zemím NATO v jejich dostřelu – krom Pobaltí, jen Polsko, Česko a Slovensko!

25.12 vyhlásil vysoký běloruský armádní velitel Leonid Kasinskij, že ruský raketový systém Iskander umístěný v Bělorusku, a běloruská válečná letadla vyzbrojená raketami, jsou už v bojové pohotovosti a jsou připravena provést odvetné údery pomocí speciální munice! Dostřel Iskanderů z Běloruska je až na čáru Krnov, Valašské Meziříčí, Půchov, Zvolen a Lučenec. Doba letu Iskanderu k těmto cílům je 3 minuty 45 sekund. Česko ani Slovensko, ani žádná země NATO nemá v Evropě žádný systém, který by Iskander dokázal sestřelit. Iskander nese hlavici 50kta její výbuch 100% okamžitě zničí a zabije vše živé v poloměru 2km, ti kdo jsou do 10 km budou umírat déle. Rusko má několik set Iskanderů.

Start ruské rakety Iskander

Iskander má pro Rusko velkou výhodu. Jeho odpálení nepředstavuje žádnou hrozbu pro žádnou jadernou mocnost NATO, protože na její území z Běloruska, ani z Kaliningradu Iskander nedoletí. Proto se počítá, že poslední ruské varování před úplnou jadernou válkou bude představovat salva raket Iskander zamířená na cíle v Polsku, Česku, Slovensku.

S touto možností vývoje konfliktu na Ukrajině počítá Douglas MacgregorTen 24.12 oznámil, že Ukrajina utrpěla v bojích na podzim katastrofální ztráty vojáků (až 150 tisíc mrtvých!), ztratila značné množství zbraní, a nemá už takřka žádnou dělostřeleckou munici. Dokonce prý do armády povolává osoby mladší 18 let a osoby zdravotně nezpůsobilé. Situace je prý natolik vážná, že Zelenský a další ukrajinští pohlaváři už oznámili Washingtonu, Pentagonu i CIA, že už nedokáží zimní a jarní ruský útok odrazit, a že pokud nedorazí vojska NATO do té doby na pomoc, bude celá ukrajinská armáda eliminována.

Putin prý pro ofenzívu připravil 750 tisíc plně vycvičených vojáků, z nichž 150 tisíc rozmisťuje v Bělorusku. Washington podle Macgregora plánuje, že obětuje 3 země východního křídla NATO, a ty mají Ukrajině přijít “dobrovolně” na pomoc.

Macgregor jmenoval Polsko, (vládne tam prý šílenec, který chce vstoupit do dějin jako politik, který rozpoutal III. světovou válku), a Rumunsko. Třetí zemi nejmenoval, ale tvrdil, že musí mít ochotné vedení. To v Maďarsku není.

A protože pobaltské země zaútočit nemohou, protože nemají takřka žádné armády, a Rus by je zmydlil a obsadil za týden, a ještě by při tom pozajímal spoustu Britů a Němců, tak definici třetí země odpovídá nejvíce Slovensko, a nebo Česko!

Jurij Felštinský (na snímku vlevo) požadoval 26.12 z Kyjeva, aby NATO zahájilo okamžitý preventivní jaderný útok na Bělorusko a Rusko!

26.12 vyzval USA v ukrajinských médiích, aby provedly okamžité preventivní jaderné údery na Bělorusko, ruský exilový  politik Jurij Felštinský. Ten je posledním z trojice Litviněnko, BerezovskýFelštinský, který nezemřel podivným způsobem. Litviněnko a Felštinský sepsali za Berezovského miliony knihu Vyhodit Rusko do povětří, a v ní tvrdili, že FSB vraždila pod falešnou vlajkou teroristů Rusy po tisících a vyhazovala do vzduchu celé paneláky, jen aby umožnila Putinovi vyhlásit druhou čečenskou válku, a udržet se u moci.

Litviněnko dostal polonium, Berezovský se oběsil, ač podle koronera se nedá prokázat, že to byla sebevražda. Ať je pravda těchto smrtí jakákoli, požadavkem na okamžité rozpoutání jaderné války proti Bělorusku a Rusku z 26.12. se Jurij Felštinský definitivně znemožnil, a to už musí uznat každý normálně uvažující člověk.

Roman Svitan (na snímku vlevo), ukrajinský plukovník, už 22. října v Kyjevě tvrdil, že NATO provede preventivní jaderný úder na Rusko, aby Ukrajina neprohrála válku.

Z Kyjeva se volání po jaderné válce neozvalo poprvé. Už 22. října ukrajinský plukovník Roman Svitan oznamoval Ukrajincům, že NATO provede preventivní jaderný úder na Rusko, aby zachránilo Ukrajinu, protože ta je pod ochranou NATO!

Podle Macgregora bude ruský jaderný úder reakcí na zapojení několika zemí NATO do války na Ukrajině. Ukrajina nyní požaduje jak zapojení zemí NATO do války, tak preventivní jaderný úder na Rusko a Bělorusko! Jak komentovala CIA těsně před vánoci, vybrané země východního křídla NATO mají podepsat Kyjevský pakt, a zapojit se dobrovolně do války. (Podrobně o Kyjevském paktu zde.) Při této válce má být zničeno pouze území těch zemí, které se do války dobrovolně zapojí. To je hlavní podmínka Washingtonu, protože ten jadernou válku s Ruskem riskovat nebude. Vláda, která se chystá zapojit do takovéto malé jaderné války s Ruskem, zcela určitě počítá s vysokými ztrátami civilistů. A to je zajímavé, posuďte sami:

Graf OECD: Česko je nejhorší země v celé Evropě v poklesu kupní síly obyvatel! Španělsko, Itálie, a další západní země už zrušily daně na potraviny, ač jsou na tom lépe než Česko! Fiala nic! Proč? Potřebuje peníze na válku!

Česko je nejhorší zemí v dopadech drahoty na obyčejné občany, a Fiala nic nedělá, aby tomu tak nebylo. Itálie zrušila daň na potraviny už před měsícem, jak jsme podrobně informovali v MAP 1515! A včera pozdě večer zrušilo daně na potraviny i Španělsko, dokonce i na potravinářské oleje! Pokud se zamyslíte nad tím, proč Fiala úmyslně ždímá Čechy o každou korunu z daní na potraviny, když Itálie, Španělsko a další země tuto daň už kvůli drahotě zrušily (Polsko), tak odpověď je jasná – Fiala na rozdíl od těchto zemí potřebuje nutně peníze pro Ukrajinu, a nebo na válku s Ruskem, a proto nemůže daně na potraviny a energie zrušit, aby lidé netrpěli nouzí. Kdo z českých a slovenských politiků nyní začne požadovat zrušení daní na potraviny, ten je pro mír! Kdo na daních na potraviny trvá, připravuje nejspíš válku!

5 2 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

To by by byla velká hloupost od RF nijak by to k ukončení války nepomohlo akorát by lidé v napadených zemích chtěli odvetu. Musejí kousnout do [_T_] původce války a to hodně hluboko.

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem

To bylo a je základem politiky Kieva. Rozpoutat válku mezi USSA a RF. Dnes je oficiálně obklíčeno kolem 60 000 nacistickych válečníků v Arťomovskem kotli. Kolik žoldnéru z ciziny tam je nevim, ale rodiny gruzinců už teď počítají z nejhorší variantou, nemaji kontakt se žoldnéry a komik Volodymyr jim nedá odpověď, protože nemá žádné zpravy. … Určitě… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem reproduktor
Ludvik
Ludvik
před 1 rokem

Reakce na omezený ruský útok na NATO během ukrajinské válkyod Bryana Fredericka , Samuela Charapa , Karla P. Muellera “Ačkoli se plánovači USA a Severoatlantické aliance (NATO) dlouho soustředili na přípravu na nepředvídatelný konflikt velkého rozsahu s Ruskem, válka na Ukrajině vytvořila jedinečný soubor okolností, které činí omezenější ruský útok přijatelným. Pomocí čtyř hypotetických scénářů omezeného ruského útoku… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Tento článek je v pořádku, i když popisuje katastrofický scénář. Ten se ovšem začal psát, již minimálně tím, když nepřátelé národa uspěli ve volbách a sestavili vládu.

vera
vera
před 1 rokem

Tyhle typy clanku se mi hnusi. Vedome a nadsene vytvareji dalsi vlnu strachu mezi lidmi. A ti, co vytvareji vlny strachu nejsou zadna alternativa. Pracujou na strane Temna. Už panikáři jedou, už panikáři jdou, hlavu maj ve smutku a strach jim kouká z očí, už je to na beton. Všecko se otočí ! Kolena… Číst vice »

Pave1
Pave1
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera

Články nic nevytváří, jen citují své zdroje a snaží se varovat obyvatele, aby se nezaplétali do velmi nebezpečného vývoje.

JK
JK
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera

Také mi přijde, že se někdo vyžívá v katastrofických scénářích. To ničemu neprospěje. Situace je už tak dost vážná, než aby bylo vhodné ještě přikládat pod kotel.

jbskalensky
jbskalensky
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera

Hmm, no jo, nejsou, panikáři, žádná alternativa? Tak kdo, nebo co, je ta alternativa? Já v článku nic “panikářského” sice nečtu, ale třeba se pletu? Necelé čtyři minuty letu, to je fakt. Naše vláda dělá všechno proto, aby nakonec ten knoflík někdo zmáčkl. Zatím nás od toho dělí pouze to, že… Číst vice »

heriot
heriot
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vera

Souhlasím.
Nesmyslný článek, ovšem to bývá u pana Svatoše zvykem.
Rusové jistě budou plýtvat drahými Iskandery, proti území státu, se směšnou armádou i politiky, který je kromě trapného poštěkávání nijak neohrožuje.