Aby bylo jasno: Řád a klid – Špion s politručka na Hradě – Temné stíny minulosti (video 21:10)

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

Víte, kdo stál u zrodu Pavlovy kandidatury? Víte, jak vypadalo studium na komunistického špiona? Víte, kdo je podle “přítele po boku” zvoleného prezidenta Pavla “spodina” společnosti? A víte, kdo v rodině nového prezidenta hajloval?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=_RBXq-QgBBc&t=1s

Všechna videa, rozhovory a podcasty na jednom místě: www.abybylojasno.cz

4 4 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Celý život slyším 5 základních hesel: chceme klid(na práci), nenecháme si naši společnost rozdělovat(rozvracet), je třeba si utáhnout opasky, musíme dohnat západ a to páté si už nepatuju. Pavel toto zná z obou našich systémů. Má výhodu. Přidá ještě Ukrajinu, Rus no pasaran. A  na.rat si Čínu, která bez spolupráce s námi bude… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Tak strýček Jack z Kalifornie má z Petříka určitě radost. Možná mu přiveze i nějakou pěknou přezku na opasek. Jen by Pavel pro “sichr” měl zase někde napsat, že mu blahopřáli i přátelé z bývalého Sovětského svazu. Možná mu zase přijedou něco vysvětlit. Samozřejmě úměrně k jeho IQ. To kdyby to zase fouklo z druhé strany.

SunTzu
SunTzu
před 1 rokem

Jak vidno 3,3 mil. ovčanů je to jedno, jaký má životopis presidentský pár. A studium na špiona v západním “demokratickém” řádu je stejný, jak v tom minulém našem. Stačilo vidět starší dokument o přípravě adeptů pro britskou MI6 či výběr do CIA.

vaclav
vaclav
před 1 rokem

No a to je důvod, proč se tato strana(KSČ) rozpadla okamžitě a střelhbitě po hadrákovém převratu. Pár členů zůstalo (větší část členské základny ) vedení se postupně přeorientovalo k majetkům a jiným výhodám. Prostě komunisté byli prolezlí trockisty a zrádci. Jak se říká navrch huj, uvnitř fuj.
Je to stejné jako dnes