Co to bude dále, pane generále? Pavel za covidu chtěl potírat „do očí bijící dezinformaci“, teď totéž říká Prymula

“Covid má původ v čínsko-americkém výzkumu” je dnes potvrzený fakt, ale generál Pavel ještě před dvěma roky rozhodl, že jde o “dezinformaci” a že je třeba proti šiřitelům “dezinformace” zasáhnout! Inu omezený zupák Pavel spolu s ministrem vnitra Rakušanem chtějí rozhodovat, co je a co není pravda. Svoboda slova a demokracie jsou v ohrožení.

Petr Žantovský
Petr Žantovský

Žhavý kandidát na prezidenta generál Petr Pavel volal v úvodu covidové pandemie po razantních trestech za šíření „dezinformací“. „Jedna do očí bijící dezinformace je o původu tohoto viru. Informace, která se objevila v ruských zdrojích a teď stále více i v čínských, a která za původce pandemie označuje Spojené státy a nějakou tajnou výrobnu v laboratořích,“ rozhorlil se tehdy v rozhovoru pro Český rozhlas. Proto Petr Žantovský upozorňuje na aktuální vyjádření epidemiologa Romana Prymuly, že covid má původ v čínsko-americkém výzkumu. Tak co, generále Pavle?

Navzdory probíhající prezidentské kampani je – z hlediska médií a práce s informacemi – letos nejspíše nejzásadnější vystoupení bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly v Rozstřelu Mladé fronty Dnes. „Tam totiž prohlásil, že ‚covid má původ v čínsko-americkém výzkumu‘. A podle serveru iDnes také ‚samotný původ koronaviru vidí v čínsko-americkém výzkumu a v neúmyslném úniku z laboratoře‘. Myslí si ale také to, že ‚v jiných rukou by mohla na podobném principu tajně vznikat nebezpečná zbraň vůči lidstvu‘. Jinými slovy, dal za pravdu těm, kdo původ viru ve wuchanských laboratořích detekovali od samého počátku epidemie. Koneckonců, nejvyšší potvrzení této teze přinesl hlavní odborník na tuto problematiku v USA Anthony Fauci,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský.

Ten v březnu 2020, ještě pod přísným dohledem tehdejšího prezidenta Trumpa, na tiskovce v Bílém domě přiznal, že ony laboratoře byly původně na americkém území a na pokyn předchozí hlavy státu Baracka Obamy byly přestěhovány právě do Wu-chanu. „Tedy laboratoře se nacházely na čínském území, ale pracovali v nich američtí vědci na americkém vědeckém programu, jehož, ať už záměrné či nechtěné, úniky se ukázaly jako možná a velmi účinná biologická zbraň schopná likvidovat populaci po statisících, někde – v Indii – dokonce po milionech. Když tehdy kdokoli vstoupil do veřejného prostoru s vyslovením obavy, že by se jednalo o fatální hrozbu pro budoucnost lidstva, byl ihned umlčen a mainstreamovými politiky a médii mu byla nasazena psí hlava konspirátora, dezinformátora a nepřítele liberální demokracie,“ připomíná mediální analytik.

Podle generála Petra Pavla do očí bijící dezinformace

Pozornosti doporučuje i jiný zdroj, a to rozhovor Petra Pavla, tehdy ještě nikoli prezidentského kandidáta, z dubna 2020 na serveru Českého rozhlasu, kde Pavel říká: „Jedna do očí bijící dezinformace, která se v poslední době šíří, je informace o původu tohoto viru. Informace, která se objevila v ruských zdrojích a teď stále více i v čínských a která za původce pandemie označuje Spojené státy a nějakou tajnou výrobnu v laboratořích.“ A dlouholetého vojáka nezapře požadavkem postihovat dezinformace mnohem razantněji než v dobách klidu a míru. Pak se nemůže divit, že nejen dalšího kandidáta na prezidenta Karla Diviše děsí generálovy názory, co se týkají cenzury, utahování šroubů a jak by určoval s ministrem Rakušanem, jaké informace jsou pravdivé, a jaké nepravdivé.

Celý text a přiložené video najdete zde

5 5 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Těsně po objevení se viru covidu u nás mikrobioložka Dr. Peková prohlásila, že do něho bylo uměle zasahováno…. Proč jí nevěřit? Spíše než Flegrovi nebo Šmuclerovi a.d….

vaclav
vaclav
před 1 rokem

No v každém případě jsme se dostali do průseru který bych přirovnal k Bíle Hoře.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

No po volbách, bude li Pavel zvolen, to nebude mít tento komunistický pohrobek jednoduché. Mnozí budou ironicky poukazovat na jeho minulost, že bez komunistů to prostě nejde, kavárna v něm bude vidět svoje černé svědomí ani Václav Havel by nebyl spokojen, že po 30 letech vyhrál Petr Pavel . Zradil přísahu, mohl odejít… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Václav Havel byl komunistický požitkař. To hovado může za morální úpadek obcanu, za soucasnou situaci, protože on byl zvolený komoušema a nechal je podnikat, rozkradat a politikařit. Chartistisi rozdali funkce a zacalo rodeo s navracenim majetků. Do dnešní doby je v soudnictví nekolik desitek komoušů vcetne zmrda Rychetskyho. V parlamentu i v senatu a v neposledni rade i ve mestech atd.… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem reproduktor
vik
vik
před 1 rokem

Vybráni “fešáci” a “fešandy”. Jen si lidé neuvědomují, že jde jen o reproduktory nahraných informací, které nás zavedou do pekla. Kde je samostatné myšlení kandidátů, nebo aspoň náznak? Zavelíme třeba Vrbětice a agenti a už to jede bez námitky…

cablik
cablik
před 1 rokem

No to bude dělat každý havloid který bude vládnout dostanou rozkaz od západních páníčků a budou ho plnit takže nejen Pavel.

tomaskova
tomaskova
před 1 rokem

Lidská paměť je +- 14 dní. Potom ji zachvátí jiné důležité informace a kdo by si po 2 letech pamatovat, co ten zelený zupák říkal? Argumentem mnoha jeho hlavně voliček je ” je to fešák a má pěknou manželku”. Takto přemýšlejí české voličky, takže dostaneme, co si zasloužíme.

Pavel 1964
Pavel 1964
před 1 rokem
Odpověď uživateli  tomaskova

Navíc většina dnešních lidí má již jen mlhavou představu co znamená Zelený mozek, chcete-li zupák. Takže jim ani nepřijde divné, že by mohl být prezidentem.

vaclav
vaclav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Pavel 1964

,odpověď Pavel,1964
Asi jste neznal pana generála, presidenta ČSSR Ludvíka Svobodu. Ale i jiní generálové a i jinde ve světě byli vlastenci. Je jasné , že Pávek k nim nepatří.