Generál Petr Pavel představuje vše, co jsme v listopadu odmítali

Generál Pavel (alias Pávek) se v roce 89 právě školil na rozvědčíka. Nebyl to obyčejný voják – byl nejprověřenější z prověřených, neboť jen takoví mohli být připravováni na diverzní akce proti západním imperialistům.

Už jeho školní kariera (dle jeho tehdejšího spolužáka) byla nestandardní. V jeho životopise jsou rozpory a bývalý generální prokurátor plk. Dr. Kříženecký velmi podrobně a důvěryhodně vysvětlil, že Pavel pracoval pod dohledem sovětské zpravodajské služby až do devadesátých let. To potvrdil i gen. Zachariáš.

Petr Pavel je prezidentský kandidát Fialovy vlády. Ta nás vede do bídy, vysoké nezaměstnanosti a do války s jadernou velmocí.

Jako uživatel konspiračního bytu v Praze pracoval do roku 89“ i později pod falešným jménem jako rozvědčík. Jako voják přísahal na svou „čest“ a „svědomí“ věrnost tehdejší Československé armádě. To mu ale očividně nijak nevadilo pár let na to přísahat opět na svou „čest“ věrnost zase úplně jiné armádě, což je jistě to vynikající důkaz pevného charakteru, kterého je do prezidentské funkce tolik zapotřebí.

Je smutnou realitou, že někdo takový se dnes uchází o funkci prezidenta. Je ale ještě horší, že se těší značné podpoře. Nesmíme však zapomínat, že generál Pavel je kandidátem jak našich zahraničních vládců, tak naší televize, která může mít svým nestandardním způsobem svého „zpravodajství“ poslední slovo (a nebylo by to poprvé). Sobotní debata na ČT to také plně prokázala. Pokud bude Pavel zvolen, jsem si jistý, že se brzy dočkáme vojenské americké základny a jiných „vymožeností“, které definitivně vymažou zbytek naší samostatnosti.

Petr Pavel sloužil u výsadkářů, nevím, zda se on nebo jeho spolubojovníci účastnili zásahu na Národní třídě, ale vzpomínám si, že to byli právě neidentifikovaní výsadkáři, kteří způsobili největší řež.

Svoji práci odváděli s nasazením a nadšením, byl jsem toho očitým svědkem.

To je ale minulost, je pěkné, že po „naší sametové revoluci“ bude možná naši demokracii hlídat se vší rozhodností komunistický rozvědčík. Tak hodně štěstí.

Autor: , zdroj Outsidermedia

5 3 hlasy
Hodnocení článku
7 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
heriot
heriot
před 1 rokem

Opět zbytečný výlev. Tihle pisálkové umí jen papouškovat. Tahle demagogie je nechutná, i když se to týká Pavla. Padni komu padni. Nejenom v kritice. Osobně samozřejmě volit Pavla nebudu, ale že byl vojákem a špionem to bych mu tedy nevyčítal. Svoje špiony a vojáky má každý stát, každý režim. A že přísahal věrnost ČSSR ?… Číst vice »

Rob
Rob
před 1 rokem

Citace z článku: “Jako voják přísahal na svou „čest“ a „svědomí“ věrnost tehdejší Československé armádě…”
Kdyby jen a pouze tehdejší ČS armádě, tak by to bylo celkem v pořádku, ale on přísahal coby občan Československé socialistické republiky věrnost pracujícímu lidu vedenému komunistickou stranou Československa.

Pavel 1964
Pavel 1964
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Rob

Jako miliony mladých mužů po roce 1948. Předpokládám, že včetně autora článku a majitelů tohoto serveru. Ale je fakt, že “mně nevadí, že vstúpil, mně vadí, že vystúpil”.

unkas
unkas
před 1 rokem

to je zbytečný další antikomunistický výlev. Mnohem důležitější a závažnější proč P. Pavla nevolit je to, jak se jako převlékač uniforem projevoval a jednal po 1989 a chová se až dodnes, jaké hodnoty vyznává – komu slouží. Česká republika to není.

cablik
cablik
před 1 rokem

Proč mám zase číst o tomto člověku vše je jasné.

Anonym
Anonym
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Vám ano. Ale těch, co nic nevědí je většina. Bohužel na tyto stránky nechodí.

Pavel 1964
Pavel 1964
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Anonym

To si děláte legraci. O minulosti generála si vykládaly i dvě důchodkyně v tramvaji, ale že prostě byla taková doba. A že než Babiš a nebo hloupá Nerudová, tak …